Садова гойдалка• Изменено 07 октября 2024
Не поднимайте железные мячики с земли. ДСНС предупредило. Это касеты.
Застерігайте дітей та самі не чіпайте! У ДСНС попередили про нову загрозу на нашій території — касетні елементи ракети Х-101
Вони мають невеликий розмір і можуть виглядати як залізний м’ячик. Можуть здаватися нешкідливими, але містять велику кількість вибухової речовини.
Категорично забороняється:
• чіпати ці елементи руками;
• наближатися до них;
• піднімати або переміщати їх.
Категорично забороняється:
• чіпати ці елементи руками;
• наближатися до них;
• піднімати або переміщати їх.
Застряла• 07 октября 2024
Сколько ещё таких ’мячиков’ будет разрываться в руках оставшихся в стране детей. Ох о хо... Это только начало. Если есть ад на земле, то это Украина
Мамин тріль• 07 октября 2024
Ответ дляЗастряла
Ненавиджу. Грьобаних ’сусідів’, які зробили це з нашою країною, і не менш грьобаних ’партнерів’, які все це дозволили зробити.
Сало не люблю• 07 октября 2024
Каких областей это касается? 10-20 км от линии фронта, это понятно. А дальше?🤔
Гравіцапа• 07 октября 2024
Ответ дляСало не люблю
Всех, куда долетают касетные. У нас в Одессе касетными убило и покалечило людей на набережной.