Ні за холодну воду• 07 октября 2024
Повернення мейкап
На етапі доставки скасувала своє замовлення, так як мейкап надіслав пізніше встановлених термінів та іншим способом доставки ніж я вказувала.
Тепер посилка вже 10 день "сидить" в логістичному центрі Укрпошти і невідомо коли повернеться назад. Мейкап відповідає, що повернення коштів лише, коли вони отримають свою посилку назад(яка вже можливо і загубилась)
Що можна зробити в даній ситуації? Я товару в очі не бачила, подала заявку на відмову одразу, коли побачила, що надіслали укрпоштою, а не їх кур´єром
Прокачую сідниці• 07 октября 2024
И шо вы хотите от мейкапа? Процедура возврата средств стандартная - возвращается товар, потом возвращаются деньги. Ждите. когда укрпочта доставит посылку.
Хлопаю ресницами• 07 октября 2024
Ответ дляМовчу, але хочу
в чем проблема забирать на новой почте когда тебе удобно?
вместо всего этого гемороя?
В переломе ноги. Я для того и заказала курьера. Тоже отказалась от посылки
Мовчу, але хочу• 07 октября 2024
Ответ дляХлопаю ресницами
Ні за холодну воду
• 07 октября 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Ну для початку, щоб він самовільно не змінював спосіб доставки без будь якого підтвердження зі сторони отримувача.
Далі, повернення коштів. Чому я повинна чекати свої кошти по декілька тижнів, якщо це вони обрали найненадійшного перевізника.
Прокачую сідниці• 07 октября 2024
Ответ дляНі за холодну воду
ну нойте дальше на Советчице
это действует безотказно
Ні за холодну воду
• 07 октября 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
ну нойте дальше на Советчице
это действует безотказно
Дуже дякую, що дозволили