Тракторні війська• 07 октября 2024
Коли в вас був найкращій період в житті для себе?
В мене після розлучення, займалась дитиною, собою, подорожі, косметолог, масажі, спорт, дуже сумую
Тракторні війська
• 07 октября 2024
Ответ дляdulenok
так разведитесь еще раз
Я не заміжня. Просто роботи побільшало,
Тракторні війська
• 07 октября 2024
Ответ дляКонФФетОшка
у меня вся взрослая жизнь для себя)
Круто, а діти як?)
Шпондєр• 07 октября 2024
Коли з чоловіком своїм зустрічалась. Любила неймовірно. Не жила, літала
Тракторні війська
• 07 октября 2024
Ответ дляРубаю олівлє
а что вам мешает делать все это же сейчас?
Та якось на валилось все одночасно, купа роботи, невдача з хлопцем, це все не для слабких нервів
Бринзолетта• 07 октября 2024
До народження дитини. Добре заробляла, багато подорожувала. Жила для себе
Тракторні війська
• 07 октября 2024
Ответ дляШпондєр
В мене теж так було, але недовго, розбилось рожевими окулярами в середину
Рубаю олівлє• 07 октября 2024
Ответ дляТракторні війська
Так вот опять развод считайте, можно заняться собой
Тракторні війська
• 07 октября 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Так, займаюсь, все буде добре, але зараз якось сумно
Тракторні війська
• 07 октября 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Когда ушла с работы.
А хто вас забезпечує?
Пасхальний тролік• 07 октября 2024
Я долго не работала, занималась детьми. Где-то лет с 3 младшего было прекрасное время, игры, прогулки, домашние дела спокойно можно было сделать. Сейчас все время куда-то бегу, на работе один выходной.
Рубаю олівлє• 07 октября 2024
Ответ дляТракторні війська
Не грустите. Лучше сходите к косметологу, купите новые духи, блин, мужчин же много, чтоб страдать. Новый будет лучше)
Цвіпканя• 07 октября 2024
А что сейчас изменилось?
У меня наоборот, после замужества все ок стало
Тракторні війська
• 07 октября 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Якщо чесно, то так, краще з іншим
Тракторні війська
• 07 октября 2024
Ответ дляЦвіпканя
А что сейчас изменилось?
Ну я заміж не прагну. Але як кажуть мої діти, що просто не вмію вибирати правильних, був залицяльник, хороший мужчина, дім, робота, хотів саме жінку для сім’ї, але мене злякала його наполегливість.
Тракторні війська
• 07 октября 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Муж
Ну не всі ж так заробляють
Коханозадовільна• 07 октября 2024
Ответ дляТракторні війська
Ну не всі ж так заробляють
А все причем?
Тракторні війська
• 07 октября 2024
Ответ дляКоханозадовільна
А все причем?
Дуже рада за вас
УжеВотДа• 07 октября 2024
Ответ дляТракторні війська
Я не заміжня. Просто роботи побільшало,
Дивакувата ви. Зменшіть кількість роботи до стану комфорту, це ж ви самі вирішуєте.
УжеВотДа• 07 октября 2024
Ответ дляПіна
Між 30 і 40 роками, все було - добробут в родині, гарні стосунки з чоловіком, діти ще маленькі, сімейний затишок, робота, здоров´я)