Репетиторша• 08 октября 2024
Як ви обирали пологовий будинок або лікаря для ведення вагітності?
Ласковая_львица• 08 октября 2024
По совету врача, который наблюдал беременность. Взяла контакт, подъехала, поговорила с доктором, озвучила что я хочу и поняла что мне подходит.
Бабульція• 08 октября 2024
Для ведения выбрала просто ближайший.
А вот с врачем для родов заморочилась, мне было важно,чтобы роды прошли именно так, как я хотела. И я искала врача- единомышленника. Обсуждала все на личной встрече, 8 по счету врач, оказался именно тем,кого я искала
Хвильоватиша• 08 октября 2024
Кто согласился сделать кс безалкогольное показаний - к тому и пошла.
Там-тарарам• 08 октября 2024
Первые двое родов врача. Третьи и врача и роддом, вот эти роды были несравненно лучшими.
Просериарила молодость• 08 октября 2024
Лікаря обирала поближче к дому, в пологовий їхала по швидкій. І так три рази.
IQ 80• 08 октября 2024
За відгуками.
Лікаря на пологи так само. Народжувала на іншому кінці міста, але це того вартувало.
ОдинРазНадетое• 08 октября 2024
Ответ дляБабульція
Для ведения выбрала просто ближайший.
Ого, а що ви там нафантазували собі?
Бабульція• 08 октября 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Ого, а що ви там нафантазували собі?
Звичайні нормальні роди,у яких мені не будуть заважати
Маю декілька думок• 08 октября 2024
Вибору не було, не встигла. Почалися передчасні пологи, тому відвезли до перинатального центру. Звичайні пологові приймали лише з 36 тижнів.
Але добре те, що нормально закінчується. Вже по місцю домовлялась.
ОдинРазНадетое• 08 октября 2024
Ответ дляБабульція
Тобто не будуть заважати? Ви вмієте народжувати, бачите і контролюєте свою шийку, можете відчути серцебиття?
Бабульція• 08 октября 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Всі вміють народжувати, це природній процес. І головне у ньому- не заважати, щоб була можливість відчувати своє тіло. Контролювати шийку , яка не травмована , нема сенсу. А серцебиття просто моніториться . Все інше природа робить сама
ОдинРазНадетое• 08 октября 2024
Ответ дляБабульція
Та не скажіть....як би так просто було б, просто лежи і відчувай, то смертності б не було.
Бабульція• 08 октября 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Більшість не хоче, або не має можливості відчувати . Перекладає відповідальність на лікарів і слухає тільки команди,які подають лікарі. Це вибір
ОдинРазНадетое• 08 октября 2024
Ответ дляБабульція
А ви відчуєте, що дитина застрягла або у неї гіпоксія, ви відчуєте, що йде ручкою, чи відчуєте, що у вас має бути кровотеча...а слабка родова діяльність...
Бабульція• 08 октября 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Для цього є лікар, який поруч але не заважає.