Мрію про космос• 08 октября 2024

В подруги чоловік повернувся у відпустку з фронту, і не повернувся назад

Дали відпустку на два тижні, а він вирішив не вертатися, їздить на дачу, ходить на роботу ( офіційно не працює). Що йому світить? Коли його шукати почнуть.
ProstoKoschka• 08 октября 2024
Ответ дляМаМарго
В мене єдиний чоловік в сім´ї +18 вже загинув на фронті. І останні декілька місяців, він говорив про критичну нестачу людей.
Тому не дивуйтесь новим здачам територій.
Мені мої рідні дорожче територій.

АленаЛ13• 08 октября 2024
Ответ дляГола з конопель
Ждіть рашистів в хату. Поки ви теми розводите і ваші чоловічки сидять в теплі , люди втомились .
Ви то праві..але в мене вже в місті майже нікого нема..
Я одна з сином, чоловік помер до війни , декілька друзів вже на фронті , деякі загинули, деякі втікли, брат двоюр. теж служить..
..от і родича найближчого забирають -тупо на вулиці в машину закинули- це така мотивація..?
marina.stk• 08 октября 2024
А зарплата сразу прекращается выплачиваться в случае не возврата на службу?
olyagol• 08 октября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
«Передвигаются» до встречи и остановкой с первым мобильным блок-постом?
Простите, но ваш комментарий далек от реальности. Люди с актуальными документами иногда лишний раз не хотят встречаться с представителями ТЦК, что уже говорить о тех, кто ушел в СЗЧ?
У многих есть свои авто, есть местные каналы по повесткам и т.д. Это вы где-то далеко от реальности)))

Я не сомневаюсь, что многие просто сидят дома, даже многие сидят дома, кто боится повесток, но многие живут обычной жизнью.
МаМарго• 08 октября 2024
Ответ дляАленаЛ13
А в моєму місці повно здорових биків, хоч завтра на штурм відправляй
mymoly• 08 октября 2024
Ответ дляProstoKoschka
То ж справа тільки чоловіків. Бажано чужих
А мені цікаво, оті усі поліція та йтакі, що шукають сзч, будуть потім захищати нас, в разі чого, чи вони не навчені?
МаМарго• 08 октября 2024
Ответ дляProstoKoschka
Мені мої рідні дорожче територій.
Удалено администрацией...

АленаЛ13• 08 октября 2024
Ответ дляМаМарго
Та я не про всіх..а про рідних, друзів..
Аж страшно стає..що навіть не дай бог щось станеться, то не буде навіть до кого подзвонити
Стрекоза любви• 08 октября 2024
Ответ дляolyagol

Это не «обычная жизнь», когда каждый раз чтобы куда-то проехать ты выжидаешь когда свернется блок пост, и узнаешь наличие пеших ТЦК в районе, где ты будешь обитать.
Это говорит о том, что человек понимает возможные последствия. Поэтому, пожалуйста не спекулируйте «обычной жизнью».
VivaForever• 08 октября 2024
Ответ дляМаМарго
так ми вже не можемо втримати Донбас, а нормальних хлопців відправляють на Курськ
mymoly• 08 октября 2024
Ответ дляVivaForever
А як може жива сила, встояти під навалою кабів та артилерії. Це взагалі реально? Чи просто позитивне мислення, типу чим більше буде сидіти в посадках тим краще?
ProstoKoschka• 08 октября 2024
Ответ дляmymoly
Вони хоробрі тільки іншим вказівки давати
ProstoKoschka• 08 октября 2024
Ответ дляМаМарго
Удалено администрацией...
То лайно обирали якраз ви, то свій мозок і включить.
VivaForever• 08 октября 2024
Ответ дляmymoly
значить треба відразу відступити, бажано до Львову
Киев_Елена• 08 октября 2024
Автор, таких более 100 тыс. Специально искать точно не будут. Главное не попадаться ТЦК и на блокпостах
mymoly• 08 октября 2024
Ответ дляVivaForever
Відступайте
VivaForever• 08 октября 2024
Ответ дляmymoly
Відступайте
Удалено администрацией...
timyrkina• 08 октября 2024
Ответ дляРедиска Я
Какое ваше дело?
бо то не подруги чоловік, а автора їй просто соромно було написати ’Мій чоловік’
МаМарго• 08 октября 2024
Ответ дляProstoKoschka
А бубочка то норм по вашому?
Що перестав стріляти??
Ви теж це пропонуєте? Хочете подивитись в глаза путіну?
Через таких як ви як раз і гинуть останні нормальні люди в цій країні

mymoly• 08 октября 2024
Ответ дляVivaForever
Удалено администрацией...
З такими як ви все зрозуміло
Элли Иванова• 08 октября 2024
Ответ дляСтрекоза любви
Это прекрасная жизнь. По сравнению с пеклом на фронте.
ProstoKoschka• 08 октября 2024
Ответ дляМаМарго
А бубочка то норм по вашому?
Що перестав стріляти??
Ви щось плутаєте. Я нікого на війну не посилала і взагалі проти мобілізації. Для мене і чоловіки і жінки по цінності рівні. А ви, якщо хочете, самі йдіть і воюйте
ProstoKoschka• 08 октября 2024
Ответ дляМаМарго
Чим ви цінніше за тих ’биків?’ Аж нічим
DianaDee• 08 октября 2024
Ответ дляМаМарго
якщо вони здорові - то їх треба повбивати?
самі що штурмуєте?
Selena-8b15• 08 октября 2024
мы тут все друг друга стоим. Грызёмся между собой, пока нас сверху уничтожают.
Против верхов не пойдём
Блискавка• 08 октября 2024
Алкоголиков не ищут. У закомых родств- алкоголик, сам ушел, никто его не ищет. Дома пьет
ProstoKoschka• 08 октября 2024
Ответ дляVivaForever
Удалено администрацией...
Astraja_• 08 октября 2024
Ответ дляmarina.stk
Ні.Кум з весни десь гуляє а з п капає. Не повірила б є, але він не працює, п´янствує, на таксі іноді катається до друзів випити, а був голий як сокіл, якщо звідти нічого не отримував би, як каже, то звідки б то.
МаМарго• 08 октября 2024
Ответ дляProstoKoschka
Так у вас ніхто не питає за чи проти ви мобілізації. Ви в 2019 році підписали смертний вирок всім чоловікам і жінкам, які зараз на фронті.
annu-b519• 08 октября 2024
Ответ дляМаМарго
А вас куда надо отправить?