Доль Чекомбана• 08 октября 2024
А в Україні продається десь часник давлений?
Не гоню• 08 октября 2024
Ответ дляТумба-юмба
Сушеный
Может автор хочет соседу в автобусе в капюшон наложить, свежего для запаха.
Скромняшка• 08 октября 2024
Ответ дляк.Буланова
Канєшно! Він продається там, де і червона вода для борщу😁
І рожевий майонез для шуби
Доль Чекомбана
• 08 октября 2024
В Туреччині в Метро продається. В маленьких баночках. Так зручно
Ищу Аленя• 08 октября 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
А тепер гляньте в складі скільки там консервантів, аби він мав вигляд ’щойно видавленого’
Работать надо• 08 октября 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
Он же моментально темнеет, если подавить. Там химии напичкано
Я в дамках• 08 октября 2024
я сама просто мелю на блендере з оліею. олія потім окремо, а часник куди завгодно