PORKA• 09 октября 2024

Эндометриоз. Это вообще лечится?

Появилось сегодня немного времени и есть вопрос. Есть эндометриоз. Не беспокоит. Была в 20+ эндометриоидная киста, удалили, прошло много лет после того. Но, есть анемия из-за обильных месячных. Что сделать можно? Из вариантов Мирена, + железо профилактически...
Карина250• 09 октября 2024
Я пью 7 месяцев Диеногест после удаления эндометриоидной кисты, ещё Инвитол назначили
Кati• 09 октября 2024
Теж маю кісту, півроку тому прописали дієногест(візан) та індол,начиталась тут відгуків про побічки візану, вирішила пити лише індол,на жаль не допомогло,кіста збільшилась, і зʼявились осередки едометріозу в інших місцях, стало питання про оперативне втручання, тому все ж таки спробую візан
автор PORKA • 09 октября 2024
Ответ дляКati
А що вам обіцяють що ендометріо. кіста щезне? П.с не тягніть, прошу. Бо я так доходила (була дуже молода) і була ендомет.кістома вже, анастезіолог казав розміром з голову дитини новонародженої, видаляли разом з яєчником вже.
Кati• 09 октября 2024
Ответ дляPORKA
Ох((співчуваю дуже Вам,добре, шо це у минулому!
Кістома це вже велика кіста?скільки сантиметрів була?
Щодо анемії,то лікар до речі мені казав, шо ендометріоз на рівень заліза дуже впливає, у мене,приміром, теж був низький феритин..прописували Сантаферу(окрім заліза там здається цинк і вітамін С)
Мені кажуть, шо дієногест має покращити мою картину..вплинути на зменшення кісти,і осередків, сама розумію шо треба шось робити,бо на жаль вже зрозуміло, шо ця зараза сама не зникне,і тільки прогресує..(тому все ж наважусь на візан..
автор PORKA • 09 октября 2024
Ответ дляКati
Не пам´ятаю, то було 20 років тому. Кістома це вже кіста покрита тканиною. Я сподівалась, що хоч яєчник залишить, але без шансів((. Але троє дітей після, то вдача. Говорили, що може не бути
КарамбОлька• 21 октября 2024
Ответ дляПриму в дар
Индол пили?
До жопы тот индол