Любовь Калистратовна• Изменено 09 октября 2024
Чоловік приховує дохід
Це нормально, що на прохання встановити ПУМБ і собі в телефоні, чоловік відповів, з чого б це раптом ти будеш лазити в картці? Маємо доньку, один рік, зп не знімає, не дає на витрати сім´ї,виходить ми живемо як біженці, ось дім, а на більше не розраховуй.... Подала на аліменти, бо мене таке не влаштовувало, егоїст, живе задля себе. Зійшлися забрала позов. Кажу в цьому місяці 5. Чекаю. Каже так тоді або я їду або ти, кажу нічого що це на сім´ю? Як воно живе, і рахує що перша дитина потребує. А ми з донечкою ні? Не проти що я вийшла на роботу. Тільки навіщо він тоді нам, якщо я позбавлю дитину уваги щоб заробити на одяг / їжу?
Депресія. Він баче в якому я стані. Байдуже. Знає через що
Снегурочко• 09 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Оренда навпіл. Їжу купува він
Вы ж в его доме живете, какая аренда?
Любовь Калистратовна
• 09 октября 2024
Ответ дляПез Году Неделя
а ви не обговорювали до народження дитини як будете вести побут, доглядати за дитиною? чи невже до народження доньки все було ідеально , без обмежень?
Ідеально. Ні в чому не потребувала. Друга дитина. Перша жінка подала нас аліменти забрала дитину. Хоч 5 років він їх забезпечував
Не обижаюсь• 09 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Він може приховати дохід коли повністю забезпечує потреби мами в дитини. Або хоча б доні.
А сім´я це не загальний бюджет?
Если вам на бюджете это не сказывается - то пусть себе на здоровье скроет там что-то, может на подарок вам собирать, или значка на ЧД
Спасу мир• 09 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Витрати на проживання
Ну то що Ви зараз хочете? Він повністю взяв на себе витрати на проживання.
Мошей ницца• 09 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Витрати на проживання
Так ви ж вище писали, що будинок його, то яка оренда.
Любовь Калистратовна
• 09 октября 2024
Ответ дляСнегурочко
Вы ж в его доме живете, какая аренда?
Купили в шлюбі
Спасу мир• 09 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Куди забрала?
Любовь Калистратовна
• 09 октября 2024
Ответ дляСпасу мир
Куди забрала?
Від нього і його мами, до Польщі
Спасу мир• 09 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Купили в шлюбі
Щось ви забрехалися. Ви чітко написали - його будинок
Заикальница• 09 октября 2024
А яка у вас заробітня плата була?
Виходьте ви на роботу, він хай йде в декрет з дитиною. І тоді будете ви вирішувати що з вашої зарплати купувати а що ні.
Буде у вас на носки просити)
Спасу мир• 09 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Від нього і його мами, до Польщі
Так кого він тоді 5 років забезпечував, якщо дитина жила у бабусі?
Любовь Калистратовна
• 09 октября 2024
Ответ дляЗаикальница
А яка у вас заробітня плата була?
Буде у вас на носки просити)
З зп 6 тисяч?)
Пез Году Неделя• 09 октября 2024
Ответ дляСпасу мир
його, купили в шлюбі, навпіл оренда
Снегурочко• 09 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Купили в шлюбі
И почему это его дом тогда, если в браке? Аренда у вас уже не платится, все остальное оплачивает муж, вы еще хотите в его карточке рыться. Он ребенку до года вообще ничего не покупал?
Любовь Калистратовна
• 09 октября 2024
Ответ дляСпасу мир
Дитину , жінку і маму
Спасу мир• 09 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Дитину , жінку і маму
А жінку чого якщо вона з ними не жила?
Смайликівна• 09 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Від нього і його мами, до Польщі
А, ось воно що... його дружина з дитиною на початку війни виїхали за кордон, аж тут намалювалась хитродупа фєя і вирішила чоловіка до рук прибрати. Що, не так сталося, як гадалося?))))
Любовь Калистратовна
• 09 октября 2024
Ответ дляСпасу мир
А жінку чого якщо вона з ними не жила?
Жила з його мамою. Це вважалося за родину
Любовь Калистратовна
• 09 октября 2024
Ответ дляСмайликівна
На початку війни ми зійшлися, він їх покинув, вони виїхали. Ми одружилися, народили дитину
Спасу мир• 09 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Ким вважалося?
Заикальница• 09 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
З зп 6 тисяч?)
Буде вам стимул розвиватись і заробляти більше.
А як же ви на будинок спільний назбирали з такою вашою заплатою?
Спасу мир• 09 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Швидко Ви.
Любовь Калистратовна
• 09 октября 2024
Ответ дляЗаикальница
Бойові кошти. Він купив
Не обижаюсь• 09 октября 2024
Ответ дляЗаикальница
Ещё и траты были пополам
Снегурочко• 09 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
З зп 6 тисяч?)
И пополам аренду оплачивали? Ну да, верю. Еще и дом в браке купили с зарплат 23 и 6 тысяч.
Спасу мир• 09 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Бойові кошти. Він купив
И записав на маму
Любовь Калистратовна
• 09 октября 2024
Ответ дляСпасу мир
И записав на маму
Наче на себе) а документи в мами)))
Спасу мир• 09 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Наче на себе) а документи в мами)))
Ага дурний він, в шлюбі на себе будинок купляти, щоб потім Вам половину віддавати
Любовь Калистратовна
• 09 октября 2024
Ответ дляМerida
почему не уйдете от такого?
Чекаю поки буде можливість. Війна, відсутність фінансів