Любовь Калистратовна• Изменено 09 октября 2024

Чоловік приховує дохід

Це нормально, що на прохання встановити ПУМБ і собі в телефоні, чоловік відповів, з чого б це раптом ти будеш лазити в картці? Маємо доньку, один рік, зп не знімає, не дає на витрати сім´ї,виходить ми живемо як біженці, ось дім, а на більше не розраховуй.... Подала на аліменти, бо мене таке не влаштовувало, егоїст, живе задля себе. Зійшлися забрала позов. Кажу в цьому місяці 5. Чекаю. Каже так тоді або я їду або ти, кажу нічого що це на сім´ю? Як воно живе, і рахує що перша дитина потребує. А ми з донечкою ні? Не проти що я вийшла на роботу. Тільки навіщо він тоді нам, якщо я позбавлю дитину уваги щоб заробити на одяг / їжу?
Депресія. Він баче в якому я стані. Байдуже. Знає через що
Заикальница• 09 октября 2024
Ответ дляМerida
почему не уйдете от такого?
Дитина дуже сильно любить тата)

автор Любовь Калистратовна • 09 октября 2024
Ответ дляСпасу мир
Ага дурний він, в шлюбі на себе будинок купляти, щоб потім Вам половину віддавати
По документах він власник
Спасу мир• 09 октября 2024
Ответ дляМerida
почему не уйдете от такого?
Куда? Автор гола, боса і в віночку. Зарплата 6 тис.
Ответ дляЗаикальница
Дитина дуже сильно любить тата)
Любить. Але не пріоритет шоб не піти від нього. Відсутність коштів
Спасу мир• 09 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Чекаю поки буде можливість. Війна, відсутність фінансів
Так війна може ще років 5 бути. І фінанси від сидіння не зявляться.
Смайликівна• 09 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
На початку війни ми зійшлися, він їх покинув, вони виїхали. Ми одружилися, народили дитину
Їх покинув і вас покине, ви ж чимось мали думати, коли на таку аферу йшли, ну тепер жеріть, не обляпайтесь! Це ваш вибір!
Даю справку• 09 октября 2024
Зря вы забрали иск на алименты. Если ваш муж и так собирался давать вам эти деньги, то с чего бы требовал забрать иск? Значит, давать не собирался.
Подавайте на алименты и больше не ведитесь на провокации. Вы можете жить в браке и вместе, и всё равно получать алименты.
Подавайте на алименты и на ребенка, и на себя (вы имеете право на себя до 3-х лет ребенка). Я только не помню, какая там максимальная сумма вам на двоих сколько процентов - то ли 33, то ли 50. Проконсультируйтесь у юриста.
Блакитна устриця• 09 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Чому?
А я дурепа навіть дитячі останні можу віддати. Коли на 0
Виходить я живу сім´єю. А цьому це не треба
Він учора такий став? Дайте вгадаю, до народження дитини пилинки з Вас здував і грошами завалював?
Спасу мир• 09 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
А що Ви робите для їх присутності? Окрім спроби заволодіти карткою чоловіка

Ответ дляДаю справку
Та він проти. Каже якщо підеш т я і так буду давати гроші. Типу як жити сім´єю якщо подала на аліменти. Я це і зробила. Навіть збиралась піти. Жили окремо
Спасу мир• 09 октября 2024
Ответ дляДаю справку
Не забувайте, що в чоловіка ще є дитина на яку він уже платить аліменти
Мerida• 09 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
ребенку год. вы ребенка в войну рожали. год назад у вас были деньги? зачем вы врете сама себе?
Ответ дляСпасу мир
Так. ... Хотілось би порівну. Там дитині 6 вони в Польщі, мама має змогу працювати
Даю справку• 09 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Чому?
Как вы вообще посмели детские деньги потратить не на ребёнка, а на двоих взрослых кобылу с быком
Фу, это вообще дно
Сердючка• 09 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Оренда навпіл. Їжу купува він
І ви дитину з ним народили?...
Блакитна устриця• 09 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
З зп 6 тисяч?)
6000 - це на 6000 більше ніж нуль
Мerida• 09 октября 2024
Ответ дляЗаикальница
Дитина дуже сильно любить тата)
я так и поняла
Жена_КотораяСтена• 09 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Купує їжу. І натякає що на цьому все
Тоб то: він закриває потреби харчування та проживання?
Це не так вже і погано.
Мошей ницца• 09 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Дитину в 6 років саму залишати теж не можна, ви з нею в однакових умовах, можете також поїхати в Польщу і працювати.

Блакитна устриця• 09 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Бойові кошти. Він купив
Ооооо. Понеслась кобыла в щавель
Смайликівна• 09 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Ну ясно, вже й з вами нажився, хоче піти. Де ви такі тільки беретесь...
Жена_КотораяСтена• 09 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Він може приховати дохід коли повністю забезпечує потреби мами в дитини. Або хоча б доні.
А сім´я це не загальний бюджет?
Ні, не обов´язково загальний.
Жена_КотораяСтена• 09 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Чому?
Так не віддавайте. Витрачайте їх на дитину.
Незнакомлюся• 09 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Не можу дозволити дитині те що хочу.. хоч зп 23 + премія, як мінімум дитина може бути вдягнена і не секонд. Але враховуються лише його потреби. Він хоче те. Те
Ваша или его ЗП 23?
Незнакомлюся• 09 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Чому?
Потому, что это личный заработок. Вы ему тоже свою карточку отдали или банкинг установили?
Незнакомлюся• 09 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Оренда навпіл. Їжу купува він
А сейчас все на нем?
Тримаю свічку• 09 октября 2024
Ответ дляНе обижаюсь
Как подали на алименты? Вы не расписаны ?
вы шо, новенькая?
Жена_КотораяСтена• 09 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
То ви вже мінімум два роки разом?
А тій дитині 6 років.

Тобто відібрали батька в малої дитини......

Ось вам і бумеранг.
Инстагра_мерша• 09 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
А сім´я це не загальний бюджет?
Ви так висловлюєтеся, шо капець...
So_so• 09 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
23 тыс гривен?