Любовь Калистратовна• Изменено 09 октября 2024

Чоловік приховує дохід

Це нормально, що на прохання встановити ПУМБ і собі в телефоні, чоловік відповів, з чого б це раптом ти будеш лазити в картці? Маємо доньку, один рік, зп не знімає, не дає на витрати сім´ї,виходить ми живемо як біженці, ось дім, а на більше не розраховуй.... Подала на аліменти, бо мене таке не влаштовувало, егоїст, живе задля себе. Зійшлися забрала позов. Кажу в цьому місяці 5. Чекаю. Каже так тоді або я їду або ти, кажу нічого що це на сім´ю? Як воно живе, і рахує що перша дитина потребує. А ми з донечкою ні? Не проти що я вийшла на роботу. Тільки навіщо він тоді нам, якщо я позбавлю дитину уваги щоб заробити на одяг / їжу?
Депресія. Він баче в якому я стані. Байдуже. Знає через що
Ніка Найз• 09 октября 2024
От налоговой?

очки_ннадо• 09 октября 2024
Виганяйте та живіть на свої, подавайте на аліменти
автор Любовь Калистратовна • 09 октября 2024
Ответ дляочки_ннадо
Та його дім
Зубная фея• 09 октября 2024
Ответ дляочки_ннадо
На які свої? Гола-боса-у віночку.
Ответ дляЗубная фея
На які свої? Гола-боса-у віночку.
Аліменти малось на увазі
Зубная фея• 09 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Аліменти малось на увазі
А, ну да. Чого це я
очки_ннадо• 09 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Та його дім
Ви ж до нього десь жили, не бомжували
Йдіть ви, подавайте на розлучення і на аліменти
Не обижаюсь• 09 октября 2024
Как подали на алименты? Вы не расписаны ?
Не можу дозволити дитині те що хочу.. хоч зп 23 + премія, як мінімум дитина може бути вдягнена і не секонд. Але враховуються лише його потреби. Він хоче те. Те

Повелитель бітка• 09 октября 2024
Развод, алименты
очки_ннадо• 09 октября 2024
Ответ дляНе обижаюсь
І? Як то впливає що він батько дитини?
Туфли в чешуе• 09 октября 2024
Ответ дляНе обижаюсь
Щлюб для аліментів не перешкода
Смайликівна• 09 октября 2024
А що було не зрозуміло, коли виходили за розлученого? Думали, ви в маслі будете купатись? З хорошими чоловіками не розлучаються
Снегурочко• 09 октября 2024
То, что не дает лазить в его карточку - нормально. То, что не обеспечивает потребности семьи ненормально. Он вам просто деньги не дает или вообще ничего не покупает?
Ответ дляСнегурочко
Купує їжу. І натякає що на цьому все
очки_ннадо• 09 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Заробляйте ви і витрачайте як рахуєте за потрібно
Повелитель бітка• 09 октября 2024
Ответ дляНе обижаюсь
В браке тоже можно подать на алименты, не разводясь
Ответ дляСнегурочко
Він може приховати дохід коли повністю забезпечує потреби мами в дитини. Або хоча б доні.
А сім´я це не загальний бюджет?
Не обижаюсь• 09 октября 2024
Ответ дляСнегурочко
Я бы тоже не хотела чтоб к моей карточке кто-то имел доступ.

Ответ дляНе обижаюсь
Чому?
А я дурепа навіть дитячі останні можу віддати. Коли на 0
Виходить я живу сім´єю. А цьому це не треба
Спасу мир• 09 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
А сім´я це не загальний бюджет?
Сім’я - це як договоряться двоє. Ви до декрету працювали?
Ответ дляСпасу мир
Так. Ділилося навпіл
Не обижаюсь• 09 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Чому?
Если я вижу необходимость - я сама покупаю что нужно, и в основном на семью, на себя я трачу в последнюю очередь ,но сам факт такого отношения ко мне неприятен , что кто-то будет заходить проверять и пр. Это как недоверие
Спасу мир• 09 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Чому?
То хто Вам винний?
Ответ дляСпасу мир
То хто Вам винний?
Ніхто
Снегурочко• 09 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
А сім´я це не загальний бюджет?
А до декрета как у вас бюджет семьи формировался? Был ли ваш вклад в общий бюджет? Муж обеспечивал ваши потребности?
Спасу мир• 09 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Так. Ділилося навпіл
Ви можете чіткіше висловлювати думки. Що ділілося навпіл?
Пез Году Неделя• 09 октября 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Купує їжу. І натякає що на цьому все
а ви не обговорювали до народження дитини як будете вести побут, доглядати за дитиною? чи невже до народження доньки все було ідеально , без обмежень?
Ответ дляСнегурочко
Оренда навпіл. Їжу купува він
Ответ дляСпасу мир
Витрати на проживання