Забагаловка• 09 октября 2024

Подарунок дівчинці 12 років - допоможіть придумати

Добрий вечір
Підкажіть будь ласка, що можна подарувати дівчинці 12 років на ДР?
Бюджет до 500 грн
Про інтереси дізнатися не має можливості нажаль
Не мала справи з дітками такого віку
Дякую всім, хто відгукнеться!!
А у нас макарошки• 09 октября 2024
Шоппер + сладости/резинки для волос/косметика
Король дивана• 09 октября 2024
Ой, у такому віці важко вибрати, як не знати вподобань... Навіть подарункова карта не дуже, бо хто зна у який магазин.
Задолбулька• 09 октября 2024
Соберите ей мини-бюти бокс, скраб для тела, крем, бомбочка для ванны, может тушь для ресниц если хватит бюджета. Красивый блокнотик. Моя от такого была в восторге.
Жена_КотораяСтена• 09 октября 2024
Ответ дляА у нас макарошки
Не вкладеться автор в 500 грн
Король дивана• 09 октября 2024
Ответ дляЗадолбулька
А моя б нічим не користувалась з такого... Теж 12.
Жена_КотораяСтена• 09 октября 2024
Ответ дляКороль дивана
В A-Shop майже безпрограшний варіант. Звісно якщо в місті автора є ці магазини. А якщо ні, то Єва, Простор.
Пи Пи Пилюля• 09 октября 2024
Ооооо, моя бы вам ответила, если бы вы ее назвали ’ дітки такого віку’. Это уже подростки, нужно четко знать интересы, иначе обиженное личико, тупые фразочки в ответ, типа ’ ну что за крииинж’. Подарите сертификат в магазин одежды, косметики или еще куда. Не прогадаете
оксюморон• 09 октября 2024
Деньги. Будет возможность сходит куда-то с друзьями или в копилку положить, а так на 500 грн ничего не купишь нормального.
Жена_КотораяСтена• 09 октября 2024
Ответ дляКороль дивана
Моїй 10, їй би сподобалось. Більшості її однокласниць та дівчаткам на танцях вже по 11 років і всі вони люблять таке
Король дивана• 09 октября 2024
Моя б раділа чомусь цікавому з якісної канцелярії, фігурка з funko pop з улюблених фільмів /серіалів, мерчу якомусь. Книги/манги. Якась чергова пляшка для води.
Ніяка косметика, солодощі не в тему були б.
Пи Пи Пилюля• 09 октября 2024
Ответ дляКороль дивана
Так, всі діти різні
Лепетун• 09 октября 2024
Докімакура є різні варіанти з різними персонажами аніме чи манга
Король дивана• 09 октября 2024
Ответ дляЛепетун
То треба ж знати, з яким. А як дівчина цим не цікавиться, то нахалепу воно їй?
Пи Пи Пилюля• 09 октября 2024
Ответ дляКороль дивана
Золоті слова!
ЖенаАйтишнеГа• 09 октября 2024
Гроші
Мerida• 09 октября 2024
500 грн в открытке. Точно не ошибетесь
Пацелуйнитуда• 09 октября 2024
Дарували кишеньковий принтер. Задоволена.
Йосип_молодий• 09 октября 2024
Солодощів на 500 грн.
Міст ВС.
Organic• 09 октября 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
В А-шопе на 500 грн не разгонешься. Тот же Али, только в 2-3 раза дороже.
Жена_КотораяСтена• 09 октября 2024
Ответ дляOrganic
Ну да. Але тут і зараз, дівчатка таке люблять