Говорю-балакаю• 09 октября 2024
Что лучше на зиму GAP или Сolumbia?
Выбираю комбез для ребенка 1,5 лет
Фото для примера
Результат:
вже голосів:
12 (70.59%)
Columbia
4 (23.53%)
GAP
1 (5.88%)
Другое
ПушАпница• 09 октября 2024
Описание читали? Плотность утеплителя сравнивали? Можно посмотреть отзывы на Амазон.
Масяня Я• 09 октября 2024
У нас був gap в рік, але вони дуже маломірні. В рік дитина намагалась вже ходити і доводилось досить часто прати, а наповнювач пух. Для активних діток дивилася б щось синтетичне. Для коляски і сну на вулиці це теплий надійний пуховичок.