Элька-Карамелька• 10 октября 2024

Дитина -навчання чи хоббі?

Дівчата чекаю ваші думки.
Донька 12 років, навчалась на 9-10 балів, має проблеми з зайвою вагою, незначні але є.
Зараз 6 клас, активно зайнялась тренуваннями у спорт залі, знайшла свою групу , де вони всі відвідують щоденно ! тренажерний зал. Це знаменитий в місті тренер, який веде багато років такі тренування і моя донька туди ходить вже 4 місяць. Ходить дуже активно, не пропускає, все їй подобається, мені теж, щоденно звітність у групі,які сьогодні були вправи , відео і ТД.
Дитина виходить зайнята щоденно ,навіть по суботам. Навчання у школі до 15.00, поїла відпочила ,і в 16:30 їй треба вже виходити на тренування. Мене це настроожило, адже повертається вона о 20;00,часу на навчання не вистачає, і донька з´їхала конкретно по оцінкам.
Я даю їй самостійно можливість навчатись ,не перевіряючи і не контролюючи навчання , але вона сама каже, що отримала 4 чи 7 балів і ТД. Сьогодні занесла рюкзак в її камнаиу, і відкрила зошит , ну як зошит те що лишилось, всі порвані ,неохайні, без обкладинок, купа малюнків або якісь записи де попало , і так всі .
Питання! Що робити? Ваша думка? Розмова була ще місяців три назад про це, але нічого не змінилось , тобто говорити толку не буде .
НуКаНаКа• 10 октября 2024
Щоденно це занадто і користі не приносить , скоротіть до 2-3 разів на тиждень

Зупка_цем• 10 октября 2024
Моя думка- здорова, струнка , задоволена життям дитина- це краще ніж товста, гіподинамічна, що не має ніякого задоволення у житті.
Секретница• 10 октября 2024
Навчання втратить-не наздожене.4 це вже нуль
Дюагональ• 10 октября 2024
Напишу як Мама спортсменки з 10 стажем, Але моя профі, на школу плювати з великої горки бо нічого крім псих травм вона не дає, але моя дитина вчиться добре) а ви думайте
Фокус-Покус• 10 октября 2024
Тобто тренування по 3 години на день? Щось не віриться, це що проф спорт? Для стрункості їй достатньо тричі на тиждень по 1,5-2 години
автор Элька-Карамелька • 10 октября 2024
Ответ дляНуКаНаКа
Вони так всі ходять , вона нам хоче рідше ходити, бо там активності щодня міняються, спорт зал, байдарки на воді, прогулянки по лісу і тд
Дюагональ• 10 октября 2024
Я не змушую, вона сама
Туфли в чешуе• 10 октября 2024
Ким ви бачите доньку у майбутньому?
Я за навчання. Спорту додати обов´язково, але дозовано.
НуКаНаКа• 10 октября 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Для мене таке неприпустимо, хобі в позаурочний час і не кожного дня

Пожарник• 10 октября 2024
Я закінчила школу з медаллю
А те що мене батьки не повели до художньої школи через навчання робить мені боляче досі, ті оцінки мені не принесли нічого, крім психотравм і відсутності друзів на той період
Це наслідки хороших оцінок та хороших дітей
Тим паче якщо вона схудне, то це самооцінка, яка через два роки буде ще важливіша коли почнуться перші зустрічання
Пожарник• 10 октября 2024
Ответ дляФокус-Покус
Це можуть бути різні тренування
Силові кардіо розтяжка загальний тонус, навіть по 2 в тиждень кожного не вмістити, не пишіть дурні
Ответ дляФокус-Покус
Звичайно три години, з дорогою ,доїхати туди назад ,переодягнутись.
Нога на ногу• 10 октября 2024
Возраст такой. Она нашла отдушину там, подруги новые и спорт приносит удовольствие.
Лично я считаю, что учебу она подтянет, как только поймет ее необходимость, ей же не 50 лет, а сейчас пусть учится жить в социуме, искать себя. Говорить стоит, конечно, но не делать резких движений
Пожарник• 10 октября 2024
Ответ дляНога на ногу
Погоджуюсь
Репетитори з 10 класа закриють всі прогалини перед іспитами
Леди Г• 10 октября 2024
Ответ дляДюагональ
Школа не дает ничего кроме психологических травм? Что за бред?
Життє Бентежне• 10 октября 2024
В 6 класі успішність падає у всіх, незалежно від позашкільної діяльності
Тут можна тягнути обидва навантаження
Пишу каліграфічно• 10 октября 2024
У меня у детей тренировки каждый день им нравится и это главное и это не мешает учебе , а стимулирует быстрее сделать уроки и пойти на тренировку
Нога на ногу• 10 октября 2024
Ответ дляПожарник
Погоджуюсь
Именно. Я сама с 10го начала учится.
И если ребенок сам не хочет, то никак ему знания в голову не вложить.
Нога на ногу• 10 октября 2024
Ответ дляЛеди Г
Вы учитель или мама с РК?🤭

Леди Г• 10 октября 2024
Ответ дляНога на ногу
Когда она поймет необходимость учебы, может быть уже сложно подтянуть успеваемость
Пишу каліграфічно• 10 октября 2024
Ответ дляНога на ногу
Именно. Я сама с 10го начала учится.
Поддерживаю каждое слово , зачем учить куча ненужной информации, от того что я ходила на куча олимпиад по химии физике и математике свои умения могу применить только на детях в уроках . В моей профессии это совершенно не нужно все
Леди Г• 10 октября 2024
Ответ дляНога на ногу
Вы учитель или мама с РК?🤭
Ни та, ни другая
Леди Г• 10 октября 2024
Ответ дляНога на ногу
Именно. Я сама с 10го начала учится.
Если ребенок будет учиться спустя рукава, он не перейдет в 10 класс
Христя в тiстi• 10 октября 2024
Мне школа неважна, игр главное , чтоб ребенок получал удовольствие от процесса, у моих тренировки ежедневно, это кайф для них
Нога на ногу• 10 октября 2024
Ответ дляЛеди Г
Я в 40 сейчас английский учу, потому, что нужно. Пищит, но лезет. А молодым вообще информация аж запрыгивает с голову, когда они знают, чего хотят от жизни.
Самая большая сложность, как по мне, это иметь цель.
Чебураха з перцем• 10 октября 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Я навіть не знаю , що таке игр , але підтримую
Христя в тiстi• 10 октября 2024
Ответ дляЛеди Г
Я падсталом
Дюагональ• 10 октября 2024
Ответ дляЛеди Г
Так і є, ви вже професор?
Леди Г• 10 октября 2024
Ответ дляХристя в тiстi
Я падсталом
Зря смеетесь
Дюагональ• 10 октября 2024
Ответ дляЛеди Г
Не у всіх школах зараз є 10 і 11