Гравіцапа• Изменено 11 октября 2024

Як повернути кошти за товар?

Замовила я через фейсбук у жіночки квіти для саду, оплатила, все прийшло я посадила, потім за кілька днів зробила повторно в неї замовлення, на інші сорт, оплатила, замовлення прийшло на пошту. І от у фейсбук я бачу пост що ця жінка шахрайка і квіти не відповідають сорту. Я відмовилась від отримання посилки, пишу їй щоб вернула кошти але мене заблокувала. Що мені робити? Як вернути кошти? Замовлення було на 1500 грн!
ЯкаКраля• 11 октября 2024
она одному человеку прислала не то и вы теперь считаете ее мошенницей, так?

автор Гравіцапа • 11 октября 2024
Ответ дляЯкаКраля
Там багато людей писала що типу вона виставила фото цвітіння не своїх квітів. Але саджанці присилала ті що реально були на фото
автор Гравіцапа • 11 октября 2024
Ответ дляЯкаКраля
Це піони, і люди пишуть що вони не відповідають заявленим сортам
ЯкаКраля• 11 октября 2024
Ответ дляГравіцапа
а обман в чем? не те фоточки? но рассаду или шо там у вас прислала верно?
автор Гравіцапа • 11 октября 2024
Ответ дляЯкаКраля
Фото були з іноземних сайтів, а не її власні. А саджанці вона фотографувала свої і їх же присилала. Я думаю що квіти не сортові можуть бути
Соображалочка• 11 октября 2024
Ответ дляЯкаКраля
То есть, если я заплачу за розы, а мне пришлют ромашку, то это норм? Рассаду же прислали
автор Гравіцапа • 11 октября 2024
Ответ дляЯкаКраля
Але я відмовилась від отримання, а мені не повернули гроші, і блокують
ЯкаКраля• 11 октября 2024
Ответ дляСоображалочка
так автор писала, что рассаду тоже ту шо надо прислала
ЯкаКраля• 11 октября 2024
Ответ дляГравіцапа
в банк напишите

автор Гравіцапа • 11 октября 2024
Ответ дляЯкаКраля
Я замовила піони і мені прийшли піони, але почали писати що фото цвітіння вона виставила не свої і у всіх сумніви що квіти саме такі будуть
автор Гравіцапа • 11 октября 2024
Ответ дляЯкаКраля
в банк напишите
Але мені ж типу як відправили товар, що вони зроблять
ЯкаКраля• 11 октября 2024
Ответ дляГравіцапа
так. стоп. сомневаться этр олно. а были те, кто получил пион, а он зацвел иначе? то есть подтверждение есть, что прислали не то?
Соображалочка• 11 октября 2024
Ответ дляГравіцапа
А может и такие, все просто получается думают и обвиняют просто так пока?
автор Гравіцапа • 11 октября 2024
Ответ дляЯкаКраля
Ні, бо зацвіте весною твльки
ЯкаКраля• 11 октября 2024
Ответ дляГравіцапа
а этот вид товара подлежит возврату по закону?
автор Гравіцапа • 11 октября 2024
Ответ дляЯкаКраля
Я не знаю
Трохи злякана• 11 октября 2024
Ответ дляЯкаКраля
Нет конечно
ЯкаКраля• 11 октября 2024
Ответ дляГравіцапа
Ні, бо зацвіте весною твльки
эээ....вы заказали пионы. вам прислали пионы. но вы считаете продавца мошенником, так как вам ка жется, что эти корешки зацветут иначе?
автор Гравіцапа • 11 октября 2024
Ответ дляЯкаКраля
Так

автор Гравіцапа • 11 октября 2024
Ответ дляЯкаКраля
Відповідно до Закону України ’Про захист прав споживачів’ та ст. 707 Цивільного кодексу України, квіти не підлягають обміну або поверненню, так як квіти відносяться до товарів, що швидко псуються, і зберегти їх товарний вигляд або властивості можливо тільки в спеціальних умовах.
автор Гравіцапа • 11 октября 2024
Ответ дляЯкаКраля
Але я відмовилась від отримання. А мене заблокували і гроші не повернули
Підмітайло• 11 октября 2024
Ответ дляГравіцапа
В поліцію. Якщо обмануті підуть, то буде толк.
І розголос в групі з номером картки.
ЯкаКраля• 11 октября 2024
Ответ дляГравіцапа
Так
автор, ну не знаю. слабый аргумкнт, конечно. мне кажется, у вас есть шанс, если товар подлежит возврату
ЯкаКраля• 11 октября 2024
Ответ дляГравіцапа
это не цветы. это рассада или посадочный материал или что то ткоое
Підмітайло• 11 октября 2024
Ответ дляГравіцапа
У вас ’обміну і повернення’ не було. Ви відмовились від посилки, тобто її навіть не отримала.
автор Гравіцапа • 11 октября 2024
Ответ дляЯкаКраля
По закону не підлягає
автор Гравіцапа • 11 октября 2024
Ответ дляПідмітайло
Так, я відмовилась
Підмітайло• 11 октября 2024
Ответ дляГравіцапа
По закону не підлягає
Який закон?
Ви гроші переказали, товар не взяли, гроші вам не повернули. Це шахрайство. Звертайтесь в поліцію.
автор Гравіцапа • 11 октября 2024
Ответ дляЯкаКраля
Але я думаю що теж не підлягає
автор Гравіцапа • 11 октября 2024
Ответ дляПідмітайло
Який закон?
Ви думаєте є шанс повернути гроші?