Перловая Кашка• 11 октября 2024

Комунальні послуги... Може хтось розуміється?...

Ситуація така що в останім часом приходить платіжка на газ розподіл і що раз більше пишуть, платила завжди а тепер думаю чи є якісь варіанти не платити?
Ще підкажіть чому я маю платити той газ розподіл , що воно таке)))))?
Чи платите ви?
І чи можна скасувати?
Наприклад якщо пенсіонер приписаний чи багатодітна сім´я ....
Дуже буду вдячна за допомогу
автор Перловая Кашка • 11 октября 2024

КаРаКаТиЦа• 11 октября 2024
Плачу.
Тим хто не платив і мали довоєнний борг - вже перерізали труби :(

Мої сусіди, багатодітна сім´я, одна дитина має інвалідність.
Идууу--уууу блин• 11 октября 2024
Вы должны обратиться в эту службу. Позвонить, написать .. указывая адрес и расчетный счёт.
У меня так было с газом абонплатой, оказалось мой счётчик должен пройти проверку. Только об этом не предупреждают, а начинают накидывать суммы, в два раза больше,чем я даю показания. Объясняя тем, что я не давала показания
КаРаКаТиЦа• 11 октября 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Тобто в паспорт подивитись ви не в змозі? Чи в особистий кабінет?
ХикориДикори• 11 октября 2024
А що це взагалі таке газ розподіл ? В мене в приваті такої платіжки немає. Є транспортування газу, це те ж саме ?
Свекруня• 11 октября 2024
Шось у вас на розподіл велика сума.
В мене максимально 4 грн. Це скільки ви не платили?
Свекруня• 11 октября 2024
Ответ дляХикориДикори
Так розподіл і транспортування одне й теж. Там сума одна фіксована
І споживання це вже скільки ви накрутили.
автор Перловая Кашка • 11 октября 2024
Ответ дляСвекруня
Шось у вас на розподіл велика сума.
Кожного місяця платила(((
Анонимус Я• 11 октября 2024
Ответ дляСвекруня
Шось у вас на розподіл велика сума.
Квартира мало, а вот в домах там много насчитывают, если расход газа большой