Просто Фіфа• Изменено 11 октября 2024

Вам не соромно брати щось у інших людей?

Наприклад, одяг, взуття дітям.
Не відчуваєте себе не зручно перед ними? Зараз не йде мова про якийсь непотріб. Мова про нормальні речі, але дещо вживані, які віддає добра сусідка або знайома після власних дітей. І Ви хочете взяти, але всередині якесь відчуття меншовартості… сусідка/знайома заробила на ці речі, а Ви ніби радієте «обноскам». Хоч це й буде якась річ, яку вдягли один раз. Її віддають, а Вам знадобиться.
Але потім задумуєтесь, скільки коштів можете зекономити, якщо візьмете запропоноване. Символічно подякуєте коробкою цукерок, наприклад.
Є неприємне відчуття ? Можливо через це взагалі відмовляєтесь від чогось подібного, але всередині хотіли б взяти ?
Goku5927• 11 октября 2024
Я не ношу вживаний одяг і тим паче взуття. Вважаю забезпечення себе одягом своєю відповідальністю, тому такі думки мені не близькі

Шалена красуня• 11 октября 2024
у мене нема. я і беру і віддаю, торгівля - не моє
Так точно!• 11 октября 2024
Я навпаки радію що потрібні речі мені дають.
Я також віддаю те що в гарному стані тим кому дійсно треба.
Мені не соромно і я вважаю що краще хай речі будуть потрібні чим будуть пиляку збирати на антресолі.
Женщинас• 11 октября 2024
Ніколи мені ніхто нічого не давав. Я віддаю.
Жена_КотораяСтена• 11 октября 2024
Я брала в подруги, нічого такого не мала на увазі. Віддавала інший те що купила, також все ок. Вона переїхала, тепер немає кому то все віддавати. Шкода. Сусідка нова з´явилася, хочу їй віддати щось з дитячих речей, але не знаю як то сказати, щоб вона себе так не відчувала
Святатабожа• 11 октября 2024
Ответ дляШалена красуня
+1 аналогично.
Отдаю все и мне отдавали.
Мастер Класс• 11 октября 2024
Мені сусіди не віддавали, а двоюрідна сестра віддала багато свого часу на дитину. Ці речі не встигають зноситись, а просто викинути часто мами не хотять, бо це речі їх дитинки. У сестри так дбайливо все було поскладено, посортовано, щоб комусь з близьких передати. Тому я нормально взяла і була вдячна
Дещо з одягу своєї дитини віддавала подрузі. Подруга має більший дохід, але якісному верхньому одягу теж була рада
JENYABEST• 11 октября 2024
Я и брала, и отдаю
Все довольны у меня есть момент что когда отдают вещи нужно куда то дальше передать, если мне они не подходят ( не мне ребенку ) и это как бы такое
Так точно!• 11 октября 2024
Ответ дляGoku5927
Візьміть з полки пиріжок.
В мене до війни не було проблем з грошима, тепер корона мені не жме взяти вживані речі.
Ви ніколи не знаєте що може статися і як може повернутися ваше життя.

Не засуджуйте людей не проживши їх життя.
Хочеш насмішити Бога, розкажи йому про свої плани.

Люблю кетчуп• 11 октября 2024
Я не беру, але віддаю дійсно багато
Весела моль• 11 октября 2024
Моя подруга усыновила 2-х девочек и одного мальчика. Из детского дома отдали в одних шортах и футболке. А одеть, обуть, купить игрушки, кровати, постельное, подготовить к школе 3-х детей сразу не так уж и просто. Так что и она просила вещи, игрушки и я просила. Брали все, не стыдно. Разные ситуации в жизни
ЯкаКраля• 11 октября 2024
Ніколи не було,що мені щось віддавали,через що і не думала .В мене одна сестра,діти старші значно,в мене з нею різниця 11 років.Як людям не потрібно,а вам треба,то нічого ж страшного,я сама віддаю сусідці,нема де подіти,а їй треба.
Подтяжка• 11 октября 2024
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Я говорю прямо, мои выросли, есть то то и то то, если нужно могу принести. Или бывает беру и сразу показываю, например моему эта куртка уже мала, если нужно забирай может пригодится. В основном все нормально реагируют, но предлагаю тем, с кем общаюсь, и понимаю примерно их реакцию. Так же и мне отдавали раньше, тоже брала для детей.
Кашка-маняшка• 11 октября 2024
Не думайте про це. Людина хоче поділитися, щоб знати, що речі її дітей далі живуть, а не на звалищі гниють. Вам вони потрібні, подякуйте. Купіть її дітям кг яблук і щиро подякуйте
ЯкаКраля• 11 октября 2024
Та це просто речі,чого взагалі про них думали.Як треба-бери і носи.Ні,то ні.То ж не хлам.
Булькаю• 11 октября 2024
И брала и отдавала. Не вижу тут проблемы. Дети быстро растут, вещи на них не дешевые.
Гарні диньки• 11 октября 2024
Смотря у кого брать. От племянницы вещи брали и носит с удовольствием. Мы переселенцы, но вещи у ребенка хорошие, дома отдавала девочке, были благодарны, тут куда переехали ,предложила на площадке мамочке, дети вместе играли , но девочка младше и мельче, отказалась. Мне даже , немножко неловко стало.
Куда_бежать• 11 октября 2024
Вообще не заморачиваюсь. Зачем покупать, если это носится 1 сезон. Беру, говорю спасибо. У вас какие-то комплексы, шо скажуть люди?
Безпринципова• 11 октября 2024
Автор, я була в шкурі і тих, і інших. Хочу зазначити, що коли віддаю чи допомагаю, відчуваю щиру вдячність людині, яка приймає. Тобто, як кажуть, зі всією душою. Ні в якому разі не хотіла б, щоб хтось образився.
Типу енергообмін. Щиро подякували, взяли. Потім комусь іншому допоможете.

Залатавая• 11 октября 2024
Ответ дляGoku5927
А если у человека материальные трудности?
Запасная спина• 11 октября 2024
Ні, немає.
Беру без проблем. Не тому що немає грошей. А тому що сама віддаю і радію цьому, бо звільнила місце, і так само звільняю місце інших. У мене багато речей, які навіть не носились дітьми - купувала наперед і виросли, або змінився смак і не захотіли, або не було нагоди для якоїсь речі. Так само мені віддають.

Або ось віддала електром´ясорубку, бо не користуюсь. І меблі сина - знімав житло зі своїми, і виїхав. Мені нікуди забрати. Продавати не моє. Віддала. Так само мені якось велосипед дорослий спортивний віддали. Потім я дитячий майже новий віддала.

Кругообіг речей в природі.
bespe4na_mavpa• 11 октября 2024
Мне честно говоря за последние лет 20 давали так только помидоры с дачи, но нет, не испытываю никаких комплексов, только благодарность
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 11 октября 2024
Віддаю кожен рік-два родичам багатодітним; кросівки, джинси, куртки, сумки, рюкзаки, беруть з радістю, тому що зараз це все коштує шалені гроші.
Бабуся мороз• 11 октября 2024
Мне много бывшая сотрудница давала ’во временное пользование’-качалку,ванночку ,кучу вещей,игрушки по возрасту.Я потом ее подруге это все отдала+ свое добавила.Дети растут очень быстро и из того,что покупали,дарили и отдавали просто половина не успевала носиться.Куда я его дену?Естественно отдам.