Бува і таке• 11 октября 2024

Заборгованість у Польщі - забула закрити банк.рахунок

Хто знає Як погасити борг в злотих і на польський рахунок, перебуваючи в Україні? Ніякі польські додатки, телефонні номери не працюють.
ХтоЯкщоНеЯ• 11 октября 2024
Набрати гарячу лінію банку і узнати, як це зробити. Я звонила, мені пояснили, тільки я не закривала, а розблокувала додаток банку, який випадково заблокувала.
автор Бува і таке • 11 октября 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Неможливо вже додаток розблокувати. Тел номер не обслуговується. Більше 2 років пройшло.
автор Бува і таке • 11 октября 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
На гарячій лінії є україномовні консультанти?
ХтоЯкщоНеЯ• 11 октября 2024
Ответ дляБува і таке
В тому банку що я обирала в Польщі, є. Та думаю і в багатьох інших, бо в усіх польських банках тепер є українці,тож, думаю, банки самі мають інтерес.
автор Бува і таке • 11 октября 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Буду пробувати. Дякую.
ХтоЯкщоНеЯ• 11 октября 2024
Ответ дляБува і таке
Буду пробувати. Дякую.
Випадково не Рекао? З бичком емблема? То в ньому є. Єдине, має бути на номері вашого телефону додаткові кошти, гривень 30, бо там за дзвінок наче гривень 20 знімають.
Прокачую сідниці• 11 октября 2024
Ответ дляБува і таке
Позвоните и узнайте
Трохи злякана• 11 октября 2024
Ответ дляБува і таке
Так, в мене коліжанка працює онлайн консультантом у Польщі в польському банку, консультує українців
Душка-свекрушка)))• 11 октября 2024
Немає знайомих у Польщі?
Могли б поповнити вам картку. А ви їм гривню
автор Бува і таке • 11 октября 2024
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Ні, bnp paribas
автор Бува і таке • 11 октября 2024
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Немає знайомих у Польщі?
Буду розглядати такий варіант, якщо іншого не буде, не хотілося б когось навантажувати
Сижу_и_плачу• 19 октября 2024
1. За допомогою знайомих, які є в Польщі, їм гривну на картку, вони Вас злоті.
2. За допомогою переказу P2P, на власну картку (я через монобанк це робила) купуєте любу валюту, потім переказуєте її на номер вашої картки в злотих, списується валюта (євро/долар), зараховуються злоті. Моно візьме 1% здається, а от що візьмуть банки-посередники - питання, тому трішки з запасом це робіть. Потім через додаток польского банку закрийте картку.
Але перший значно простіший.
Сижу_и_плачу• 19 октября 2024
Але якщо ви додаток заблокували, то як ви закриєте картку ? Бо заплатите ви борг, але ж комісія за обслуговування буде й надалі с писуватися, якщо не закрити.
автор Бува і таке • 20 октября 2024
Вже вирішила питання. Через додаток закрити не могла. Телефонувала в банк, добре, що по телефону можна залишити заявку, закриють рахунок протягом місяця. Чого так довго!? Ще й комісію нарахують. Із знайомих ніхто не погодився, відморожувались. Але дякую людині, яка мене не знає і не памятає, але у мене лишився її номер, на курсах познайомилися-описала ситуацію, допомогла.
автор Бува і таке • 20 октября 2024
Ответ дляСижу_и_плачу
Але перший значно простіший.
Дякую. Другий варіант дуже цікавий, не знала про таку можливість.
Сижу_и_плачу• 20 октября 2024
Ответ дляБува і таке
Іноді зовсім незнайомі люди виручають, вдячна,всесвіту, коли є такі ситуації, аби кожному з нас побільше таких людей.