фан L.O.S.T.• 12 октября 2024
Мами ті, що в Німеччині ви плануєте залишатися з дітьми?
Якщо вийти на роботу ,то чи вистачить коштів все самій оплачувати чи буде дуже в натяжку ?
Статус Ква• 12 октября 2024
Я не в Германии. В моей стране, если сойти с пособия, то одной работающей маме всё не вывезти
Щось не спиться• 12 октября 2024
Ну Ви цікава,яка робота,скільки заробляти ?
Ну в Німеччині на вулиці Вас ніхто не залишить і мінімум Ви завжди будете мати
Стріляний птах• 12 октября 2024
А что уже война закончилась, права людей не нарушаются, границы для всех открыли или коррупцию победили - зачем возвращаться?
Багиня• 12 октября 2024
А кто будет спрашивать, только переход на другие визы... учеба замужество может и останетесь, а если правительство решит закрыть 23 параграф...то Велком ту юкрейн, но думаю не случится
Ms. Искренность• 12 октября 2024
Типичная украинская мама тут жила , как в нищете , по сравнению с пособиями в Германии
И тут ее правительство бросит на произвол, а там поддержит
Зачем ей приезжать ?)
спальное место• 12 октября 2024
Мої жити вже адаптувалися в Німеччині. Не уявляю як їм тепер повертатися і знову починати звикати до іншої системи освіти. До того ж я не впевнена, що зможу їм сплатити освіту в Україні, то буде жахливо, якщо залишаться без освіти.
Планшетница• 12 октября 2024
Ответ дляспальное место
А в Німеччині ви впевнені, що зможете забезпечити життя собі і дітям? Це треба достатньо заробляти.
Освіта в Україні безкоштовна.
сказочное_Бали• 12 октября 2024
Ответ дляПланшетница
Освіта в Україні безкоштовна.
В якій частині України безкоштовна?
Планшетница• 12 октября 2024
Ответ длясказочное_Бали
В якій частині України безкоштовна?
Мабудь для вас вона всюди платна..ну що ж поробити..допомагайте дітям навчатись і не будете платити.
Статус Ква• 12 октября 2024
Ответ длясказочное_Бали
В якій частині України безкоштовна?
В Украине первое высшее образование бесплатно, еще и степендию будут платить. Вы что, не в курсе?
Десь так, але...• 12 октября 2024
Моя сестра с 10 летним сыном в Германии.
Что тут можно сказать? По состоянию на сейчас она возвращаться не планирует. Когда война закончится, все будет зависеть от того чем и когда закончится.
Та_шо_ж_таке• 12 октября 2024
Ответ дляНепонятно
сирийцы же не работают, а 20 лет уже сидят на пособиях
Сирийцы уже имя нарицательное, как буряты
Объясните почему люди наши вечно тянутся к худшему, почему вы на сирийцев равняетесь а не на немцев, шведов, швейцарцев?
Играю у края• 12 октября 2024
Ответ дляСтатус Ква
В Германии тоже бесплатно, представляете?))
Несу добро людям• 12 октября 2024
Ответ дляСтатус Ква
Образованные украинские стЕпендиаты вошли в чат )
Майор Медуза• 12 октября 2024
Ответ дляСтріляний птах
Я вам больше скажу. Коррупцию не то , что победили, а, наоборот, приняли закон о том, что можно с помощью ’вложения определенной суммы денег’ откупиться от коррупции
Куда ж без меня• 12 октября 2024
Ответ дляБлискавка
Репетиторов надо сперва оплатить в школе.
Я в Німеччині теж наймаю репетитора, бо пішла гімназія і трохи важко з новою термінологією.
По темі, відверто кажучи взагалі без жодного поняття, малий вже знайшов друзів, подобається в школі, хоча і за домом дуже сумує. Я два роки відпрацювала вже, хоч зараз закінчується контракт, але зможу отримати допомогу на час пошуку нової, вдома все потрібно починати з початку...робота, школа, хіба що житло власне.
В рот не ложи• 12 октября 2024
Ні, я вже збираю валізи звідси тікати. Може комусь і подобається країна, але для мене це тюрма, постійне обмеження і утиски. Треба мати або повний пофігізм, щоб тут жити, або настільки товсту шкіру, що й німецьки закони і бюрократія не зможуть пробити. Немає ні того, ні іншого, але вже маю психічні розлади після життя в цій країні.
спальное место• 12 октября 2024
Ответ дляПланшетница
Освіта в Україні безкоштовна.
Ніяка вона не безкоштовна. Зараз попасти на бюджетне місце майже не можливо. До робочої візи я не дотягну це точно. І що з цим робити теж не знаю.
сами знаете кто• 12 октября 2024
Ответ дляМіряно-переміряно
Я вернусь как только смогу. Канада
Вот сразу верю :))