кнопкодав• сегодня в 12:58
Чому люди не хотять щоб їх називали своїми іменами? Ситуація з дітьми
Гуляли з донькою на майданчику, познайомилася в хлопчиком Леонідом, дітям по 4 роки. Я не задумуючись назвали хлопчика Льоня, як його мама визвірилась… Чуть не криком почала говорити, що його тільки Леонід називати. Я ж не проти, просто не знала, а це прям агресія почалася перед дітьми ще й… Не можна нормроег було сказати? Не приємно від такого
Люблю ХОЛОСТЯКА• 2 часа назад
Ответ дляТриндю-бриндю
Все життя, у всьому світі, в дитячому, а в зарубіжних країнах і в дорослому віці скорочували ім’я, щоб не заморочуватися з виговором, особливо знайомі, родичі. Людство завжди шукало спрощення і зручності. А зараз повилазили якісь оголтєлі і починають пнутися з претензіями. Недавно знайома народила, назвали Гордєєм. Немає що сказати.
А що не так по-Вашому з ім´ям Гордій? Гарне, сильне ім´я. Мого дідуся так звали.
Бешене сарі• 2 часа назад
Ответ дляРучки-Крючки
Я тоже))
У паспорті українською саме Єлєна записано.
Когда, после замужества меняла фамилию, попался хороший паспортист, который свою дочку записал ’Альона’. Он в свое время, когда ему не хотели записывать дочку ’Альоной’ принес шоколадку, где по-укрански было написано ’Альонка’ и от него отстали.
Мне не нравится, например, звук ’О’ и ’Е’ в укранскром варианте ’Олена’, эти звуки огрубляют звук, звучит жестче.
Вариант ’Єлєна’ звучит нежнее и , кстати, у меня есть книга ’Міфи давньої Греції (на украинском), так там именно Єлєна Троянская, а не Олена.
Я уже устала нарываться на невоспитанность или глуппость. Звонишь куда-нибудь, оператор справшивает: ’Як до Вас звертатись?’
Я отвечаю, затаив дыхание по слогах: ’Є-лє-на’.
А у відповідь: ’Дуже приємно, Олено’.
Сейчас вообще много ’чудных’ для нас имен: Николь, Мишель. Почему же их не переводят тогда - Миколина, Михайлина)))
Согласна полностью с вышеотписавшимися - элементарная вежливость и воспитанность - обращаться к человеку так, как он, даже если это звучит странно.
А у відповідь: ’Дуже приємно, Олено’.
Ооо, вот Олено меня бесит до трясучки 😂😂😂 будто я оно
кнопкодав
• 2 часа назад
Ответ дляБавовнятко
Це для вас одне ім´я. А для тієї мами чи дитини різні. За кордоном взагалі використовують повне ім´я і не розуміють скорочень з дуже дуже рідкими винятками імен, яким багато сторіч. Але ви не скажете Наташа до Наталі, вас тут же поправлять. Не скажете Алекс на Александра, Боже збав назвати Александра Сашею - це абсолютно різні імена.
Ваші асоціації Льоні і Леоніда - лише ваші. Так само як не кожна Анна згодна відзиватися на Ана (з одним н, єврейське ім´я ), Ганна, Ханна, Нюша, Нюра. І вони мають на це право.
Найбільше зацікавило про Ану з одною н. Тобто Анну, щоб вона відгукувалась треба протягнути прям подвоєння, щоб не дай бога ніхто не подумав, шо пропустили одну н?
кнопкодав
• 2 часа назад
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Не переймайтеся. Я в курсі де що. Просто спостерігаю
От і спостерігайте
Форс мажор• 2 часа назад
Ответ длякнопкодав
Тобто якщо людина назве мене формою імені, яка мені не подобається, не знаючи про це, то мені одразу почати кричати на неї, що вона дура кончена? Так роблять ті хто «поважає кордони» чи як?
ні, я спитала як вас звати. і вашу дитину. нічого інше я ніяким боком не озвучувала, чого додумувати
Бавовнятко• 2 часа назад
Ответ длякнопкодав
У вас інтелект на рівні дошкільня? Не чуєте різницю між Анна і Ана? А власник імені чує і для нього важливо.
П.С. свого часу була знайома з дівчиною на ім´я Ана. Для неї було дуже важливо, щоб її ім´я не вимовляли як Анна. Ви так і не можете змиритися, що людей можуть звати інакше, ніж у вашому талмудику з радянського РАЦС, і що у світі існує трохи більше, ніж 2 десятки імен для кожної статі? Вам би дуже сподобалося у північній Кореї - стандартні імена, як вождь затвердив, стандартна зачіска: одна для жінки, одна для чоловіка. Все стандартно, все звично, не потрібно робити зусиль.
кнопкодав
• 2 часа назад
Ответ дляФорс мажор
То до чого таке питання?
кнопкодав
• 2 часа назад
Ответ дляБавовнятко
О вже північна корея пішла в хід, а я думала тема вже гасне. Так ні, зараз ще щось втулять
Фиктивная• 1 час назад
В мене так невістка назвала сина Олександр. Можна називати лише Олександр і Олександрик
. Кажу - дитино, онучок, далі подивимось, бо ще малий. Теж визвіряється на тих, хто Сашко або Олесь кажуть...
Фиктивная• 1 час назад
Ответ дляВилосипедниця
В мене донька Марічка, таких як ви, які намагаються назвати її Маша, відразу ставить на місце.
Але ж Марічка, а не Марія, правда?
Фиктивная• 1 час назад
Ответ дляЯ натуралка
Авторе, ім´я - це звукосполучення, яким людина себе називає, або , у випадку із дітьми, її називають батьки. Ніякі ваші скорочення неприпустимі, розумієте?
Наприклад, моє ім´я Віталіна, і не Віта не Ліна і інше, що можуть вигадати оточуючі. Ввічлива людина завжди називає іншу людину так, як вона представилася, а не намагається блищати розумом називаючі інші імена, і чекаючи що на них будуть відгукатися.
А як чоловік вас називає? Завжди повним ім´ям? Мене чоловік називає моя Оля. Якщо він би називав мене Ольга, мені було б офіційно і холодно...
Фиктивная• 1 час назад
Ответ дляКрестьянинДиор
Автор, запам´ятайте одне просте правило ВИХОВАНОСТІ - як людина представилась, так Ви її і називаєте! Це вбереже Вас від неприємних ситуацій на рівному місці
А немає правила ввічливості попросити чемно - прошу називати Леонід? Чи це другоє?
Фиктивная• 1 час назад
Ответ дляЯ натуралка
Може проблема в тому, що спершу треба думати?
А може не орати на незнайомку з першої помилки, чи маман Леонідів можна і це другоє?
Фиктивная• 1 час назад
Ответ дляЧемна панночка
А догадаться спросить вы не можете? Вашего ребенка как зовут? Сейчас сократим наполовину имя, нравится, не нравится, слушайте
А догадаться пояснити не судьба, зразу орати як дика з лісу?
Фиктивная• 1 час назад
Ответ дляВилосипедниця
:) ні, тому що світ змінюється, менше радянщини і більше толерантності до інших
Толерантні не оруть...
Фиктивная• 1 час назад
Ответ дляЗвоночек
Я навчалась разом з Софією, то вона одразу при знайомстві просила називати її Софія або Софійка і ні в якому разі не Соня і не Софа. Абсолютно всі сприймали це нормально і всі називали її Софійка.
Я, на приклад, Анна, по паспорту Ганна, мені по факту не важливо яким з варіантів мене називають, хоч Аня, хоч Ганя, аби не Нюра. От я на дух не переношу це Нюра. Так мене називала лише одна подруга мами і в неї доречі своя донька Нюра, то вона і мене так іноді називала
І в нас є Софійка.) А є Софа. Без проблем, якщо нормально пояснити, в трирічки розуміють.
Фиктивная• 1 час назад
Ответ дляЯ натуралка
Бо ви не перша неввічлива людина на шляху цієї мами
Ну і тепер невічливою хамкою виглядає саме вона, страждалиця.
Фиктивная• 1 час назад
Ответ дляМедсестричка
К примеру, меня спрашивают как зовут. отвечаю ’Анна’. в ответ ’Анечка, а вот.... ’
Вы спросили. Я ответила, и это было совсем не ’Анечка’. Что сложного?
Вы даже не представляете, как мою дочь Нину в детском саду заколебали воспиталки и няньки говнопесней ’Нино, мне не всё равно’.
Тупые бабы.
Тут згодна. На всі 100.
Капитошечка• 1 час назад
Ответ дляВилосипедниця
У меня кума Маричка) она с Львовской области, никогда не называла ее Маша
Фиктивная• 1 час назад
Ответ дляЯ натуралка
Адекватні люли завжли називають людину так, як її представили або вона сама представилася. І не важливо новонароджений це чи дорослий.
Моїй невістці одна мама на площадці сказала - слухайте,як ваш на дорогу побіжить, я поки оте Олександрик вимовлю, то пізно буде. Але так, адекватні будуть називати так, як їх попросили адекватні. Хами гуляють на одинці, як би їх не звали...
Фиктивная• 1 час назад
Ответ дляЯ натуралка
Так, дитина не застрахована від зустрічей з ідіотами. На щастя, нормальних людей більше, і їм не складно запам´ятати справжнє ім´я людини
Ну слухайте, вчитель, наприклад, або вихователь захоче проявити добре ставлення, похвалити, всіх ласкаво, а когось Леонід...
Фиктивная• 1 час назад
Ответ дляНульовий сантиметр
Не у всіх людей літери платні.
Разом з сином на гурток ходив хлопчик Георгій і ніхто його ім´я не скорочував.
А в цю гру буде грати Марійка,Софійка, Лесик і Георгій
Фиктивная• 1 час назад
Ответ дляКрестьянинДиор
Ну от так у нас тут прийнято, пані Гнила Петрушка.
У кого у вас?
Фиктивная• 1 час назад
Ответ дляСиреневенькая
Не нужно ничего крутить, сокращенное имя любого человека - как нравится ему, как называют в семье, а не как решила посторонняя тетя.
То повідомте про це тьотю не ором.я і по батькові буду називати, як чемно про це скажуть. І ігнорить буду, як оруть.
Сиреневенькая• 1 час назад
Ответ дляФиктивная
На кого я орала?
Вилами по воде• 1 час назад
у нас така знайома,не дай боже Соня назвати(то прям матюк для матері), тільки Софія
Фиктивная• 1 час назад
Ответ дляБавовнятко
З якого це дива?У мене бабуся Марія народилася і все життя прожила у Донецьку. Представлялася завжди Маруся або Марія Іванівна і ніколи Маша. Як людина представляється - так її і звати.
Про бабусь згадалось. Одну з моїх звали Настя. І всі казали тьоть Настя, а ми, онуки, казали Баба Ната, і кожен не лінивий виправляв. А ми не виправлялись. Бо Їй подобалось Баба Ната. А ще одну звали Вася. Я би називала Василина або інакше. Але їй подобалось бабуся Вася...
Фиктивная• 1 час назад
Ответ дляКрестьянинДиор
Ну вот если Вы разрешаете, то Вас пусть и называют как хотят. А Леонид хочет чтобы его называли Леонидом. Он хоть и ребенок, но имеет все права человека, даже больше.
Думаю, Леонід коректніше б це пояснив, ніж його маман.
Фиктивная• 1 час назад
Ответ дляВилосипедниця
Їх не більшість і чим дитина стає старшою тим шансів зустріти «таких» є меншою.
От мені б не прийшло в голову називати дитину чи дорослу людину якось по іншому, якщо мені представили його імʼя і судячи з відповідей, таких як я величезна кількість.
Бо ви не вчитель і не вихователь.