АБВГДэшница• 12 октября 2024

Дівчатка, доброї ночі, зайдіть подивіться на фото

Сьогодні проробляла один рецепт гарбузових сінабонів, тільки випеклаі не знаю чи ставити їх на продаж. По смаку дуже смачні в середині маскарпоне , а по вигляду щось вони мені не дуже
Дай подивлюся• 12 октября 2024
Данной выпечке или ничено не надо или на сироп миндальные лепестки. Но это не синабон, а не знаю, тыквенный крученик, завиванець, например))
Carin• 12 октября 2024
Почему нет, они нормально выглядят. Булки как булки.
Carin• 12 октября 2024
Ответ дляТворог для розжига
Я бы купила и не один, обожаю тыкву. Каши, супы с ней делаю, запекаю с картошкой. А сладкую выпечку с тыквой и не пробовала. Буду искать рецепт выпечки, Вы меня вдохновили. Удачи Вам в Вашем деле! 💐
Тыквенные вертуты божественны.
Carin• 12 октября 2024
Ответ дляПрилипало
Гривен 10 им цена. Это магазины вечно наценку делают.
Маскарпоне как и все импортные сыры дико подорожал. Даже польский (

Если автор заменит в рецепте его на более бюджетную Млычарню или другие аналоги - то в 10 грн если повезет можно уложить полную себестоимость...
Латвийские_Номера• 12 октября 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Я купила МК для того щоб випекти їх і продати так, але ще й для того що в мене працюють люди і я повинна їм заплатити заробітну плату.
Автор, нормальний вигляд, продавайте спокійно.
Мені особисто рецепт не потрібен, тож чисто для розуміння поясніть де зв´язок між тим, що хтось по Вашому рецепту за сотню кілометрів спече сінабон. По всьому світу одні і ті ж солодощі печуться і продаються.... Ваш результат залежить від якості, клієнтоорієнтованості та нормальних продавців, а не від того, що ще лікарня поряд спече таке ж
Рання пташка• 12 октября 2024
Ответ дляБаба Йога
не факт, я звичайні еклери щоб зробити нормально, передивилася купу рецептів на ютюбі та в підсумку зробили свій ’середній’, це при тому, що маю рецепт від бабусі покійної, яка їх робила офігенно так від свекрухи, яка теж класно робить, але в мене по їхніх рецептах не виходить, хоч лопни
У їхніх рецептах може бути мірка ’стакан’. Раніше стакани були на 250 гр, тепер на 200.
Яйця населення не змінились, але бувають різного розміру.
Якщо в рецепті ’пачка маргарину’ , то вона тепер теж має іншу вагу і навіть склад.
Тому старі рецепти треба перераховувати під наші мірки.
Ще цукор. Цукру я завжди кладу на чверть менше і все одно дуже солодке виходить. Можливо тепер цукор щільніший робиться чи більш концентрований, хз.
Ну а так наче заварне тісто просте, що там може не получатися? Крем або заварний, або білковий, або масляний, хто як любить. Мені подобається заварний, замість масла - маскарпоне чи взбиті вершки.
Leka_Leka• 12 октября 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Для мене на вигляд їм чогось не хватає, і незнаю чого😰
Иногда лучше меньше ) Роскошные. Я бы купила. Они красивые сами по себе, зачем чем то портить.
Люблю пиво• 12 октября 2024
Ответ дляCarin
Тыквенные вертуты божественны.
У вас, случайно, нет проверенного рецепта?
Carin• 12 октября 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Неа, к сож, нету ( Вот у меня в принципе вертуты никогда не получались.
ТайТаке• 12 октября 2024
Ответ дляЕдиная страна!
а цукатов нет тыквенных? можно б было украсить ими )
Вкуснее с апельсиновыми будет
Сама вумна тутички• 12 октября 2024
Ответ дляПрилипало
это за сколько грамм? опять эти драконовские цены.
а ви спечіть і порахуйте
ТаЕщеОптимистка• 12 октября 2024
На вид офигенные! Дайте рецепт, пожалуйста. Я очень хочу попробовать. Я бы у Вас купила, но я не в Украине
Стебель березы• 12 октября 2024
Виглядають прекрасно, я випічку не їм взагалі. І не люблю і жирію на ній, але вашу захотілось спробувати))) 👍
Бринзолетта• 12 октября 2024
Не знаю на сколько нужно быть эстетом, но мне ваша выпечка очень понравилась, выглядит аппетитно, я бы купила. Вы слишком самокритичны
Не зви чайна• 12 октября 2024
Ответ дляАБВГДэшница
бумажные корзинки, тогда вид продажный, или делать ниже изделие и тоже в бамажную корзинку
Не зви чайна• 12 октября 2024
еще присыпку делать из мелких грецких или соленый сахар, сахар кристаллизованный крупный как на фото, только в цвет пирожка вашего коричневый
Ms. Похвала• 12 октября 2024
Я б купила. Однозначно виставляйте.
Ну що ви, мамо!• 12 октября 2024
Ответ дляПрилипало
Ну я бы тоже с рук неизвестно кого не купила бы. А так вполне презентабельный вид. Если б в магазине увидела, купила бы.
А вот бесплатно бы взяли попробовать, если б угостили. Ну правда же:))
ПлакалаВАвто• 12 октября 2024
Супер выглядят
Всім шампаньського• 12 октября 2024
Ответ дляКривая спроса
вибачте, і що це значить - ви не можете дати рецепт бо жабка давить через те, що ви сплатили за майстер-клас гроші, а порадницям може він дістатися безкоштовно?
чи ви підписували усілякі дурні бамажки про заборону на розповсюдження рецептів!?
Вы из леса?
220В• 12 октября 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Дякую🙏🏻!! Завтра зранку буду щось шукати!! Щоб поставити на продаж в пекарні .
Вони ж гарбузеві, то й тему гарбуза просувайте....сушений чи вялений шматок зверху чи на мотузці...помаранчевий кошик... думайте
Вічний двигун• 12 октября 2024
На вигляд, як собаки насрали, і виду та кольру.Хто таке взагалі купує?
автор АБВГДэшница • 13 октября 2024
Ответ дляВічний двигун
Ого, ні чого собі , ще такого відгука не чула, як вони Вам не зайшли
Единая страна!• 13 октября 2024
Ответ дляТайТаке
Вкуснее с апельсиновыми будет
да хоть с какими )))
но обозначить, что кекс тыквенный не помешает и тыквенными цукатами.
Единая страна!• 13 октября 2024
Ответ дляАБВГДэшница
То от зависти )
Серое утро, дамы и в других темах гадят по полной и называют это дружеским стёбом.
А где продавать будете? Если Киев, то купим )
энциклопУдия• 13 октября 2024
Ответ дляБаба Йога
воно потім печеться, в чому проблема, а далі кондитери зазвичай працюють у рукавичках, не знали?
нe смeшитe, какиe рукавички? иx дажe на производствe в наличии нeт, 24 года в кондитeрском цexу работаю, так, что, нe просто знаю, но и вижу.