АБВГДэшница• 12 октября 2024

Дівчатка, доброї ночі, зайдіть подивіться на фото

Сьогодні проробляла один рецепт гарбузових сінабонів, тільки випеклаі не знаю чи ставити їх на продаж. По смаку дуже смачні в середині маскарпоне , а по вигляду щось вони мені не дуже
Паратруперсупер• 12 октября 2024
Я звикла, що синабони з білою глазурью зверху.
Бабо-лебідка• 12 октября 2024
Ответ дляВсеЧетко
Мне наоборот на вид очень даже, но вкус тыквы не люблю категорически. Кроме крем супа ничего не ем. Плацынды с тыквой из детства отбили охоту на всю жизнь)
Дякую, що за плацинди нагадали. Треба зробити. Я люблю з листкового тіста.
Ліньки гуглить• 12 октября 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Якщо фісташкою посипати, грецькі горіхи подрібнені йдуть на боки
А чого не гарбузовим насінням по логіці?
спальное место• 12 октября 2024
Де плануєте продавати?
Виглядають гарно
Ліньки гуглить• 12 октября 2024
Ответ дляКривая спроса
вибачте, і що це значить - ви не можете дати рецепт бо жабка давить через те, що ви сплатили за майстер-клас гроші, а порадницям може він дістатися безкоштовно?
чи ви підписували усілякі дурні бамажки про заборону на розповсюдження рецептів!?
Ви мабуть відмовляти людям боїтеся? Коли ви щось просите, може і погодитися людина може і відмовити це нормально, так само і ви можете сказати і так і ні
ХикориДикори• 12 октября 2024
Ответ дляАтятя_тётя
Ніби в магазині печуть не люди, а феї з крильцями😆😆 а ті що в кіосках, печуть і продають якісь бомжихи🤷‍♀️
В мене знайома займається десертами. Багато смаколиків, які ми купуємо в кафе і кавʼярнях її рук справа. Людина переймається за свій імідж, тому все за найвищими стандартами. А от недавно бачила як в одному з супермаркетів продавчиня голими руками перекладала тістечка. Брр
Джага-джага• 12 октября 2024
Ответ дляАБВГДэшница
28 грн буде вартість
Чого так дешево?
А маскарпоне де?
ХикориДикори• 12 октября 2024
Ответ дляКривая спроса
Ну так і ви заплатити можете
Автор купила унікальний рецепт. Щоб займатися продажем, чому має роздавати наліво і направо
Інколи, щоб знайти ті самі пропорції, купа продуктів йде в смітник і кондитер витрачає купу часу. Працю потрібно цінити. Я, коли замовляю макаруни в однієї знайомої думаю: блін, якби я такий приготувала, то він в мене більше коштував😂 це ж такий труд!
энциклопУдия• 12 октября 2024
Ответ дляХикориДикори
а, то , что иx дeлают голыми руками, вам нe брр?
ХикориДикори• 12 октября 2024
Ответ дляэнциклопУдия
Знайома в рукавичках. А в магазині. Коли побачила, то бажання купувати пропало.
Але так, то купую інколи. Очі не бачать-душа не болить
Оце так цабе• 12 октября 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Для мене на вигляд їм чогось не хватає, і незнаю чого😰
Все добре! Пудри?
Рання пташка• 12 октября 2024
Скрытая реклама МК и точки с булками. Кто-то да и спросит. Ответ, конечно же, в личку, чтоб правила не нарушать.

В ютубе этих рецептов миллион. На кулинарных форумах тоже. Читаете рецепт и комментарии. При некотором опыте можно понять результат без перевода продуктов. В большинстве рецептов ничего уникального. Пропорция масла, сахара , яиц, муки, других добавок. Некоторые ’лишь бы отличаться’ замешивают в другом порядке или держать ложку ’под нужным углом’. Результат примерно одинаковый.
З горіха зерня• 12 октября 2024
Ответ дляБжоли-бандерівці
Що таке плацинди?
Я тоже впервые слышу, никогда такого в детстве не готовили родители и бабушки.
Наверное от региона зависит.
Из гарбуза только кашу варила сладкую с рисом и запекали его, тоже с сахаром.
АдеКВАтная• 12 октября 2024
Ответ дляКривая спроса
Заплатіть і ви, чи жабка давить, хочеться тільки на халяву?
ГонУрова дівка• 12 октября 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Дякую🙏🏻!! Завтра зранку буду щось шукати!! Щоб поставити на продаж в пекарні .
Може гарбузове насіння в якості декору ?
Дева Мария• 12 октября 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Дуже класні . Якщо гарбузові , хочеться шось зверху якусь прикрасу , по типу накришити горіхів або щось з сухофруктів . Дуже дрібно і трошки .
Голова колгоспу• 12 октября 2024
Я автора розумію, коли не дає рецепт. Але. Є люди, які купувати не будуть скільки б воно не коштувало і відкривати свою пекарню теж-тобто не конкуренти. І є інші, які готувати не будуть- будуть купувати, скільки їм рецептів не дай. Коли моя мама роздавала рецепти направо і наліво, вона була права, у частини просто не виходить, особливо з тістом, рецепту мало, треба руку набити.
руки_Крюги• 12 октября 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Так синабоны же сверху поливают заливкой.
А у Вас какие-то аппетитные тыквенные маффины с маскарпоне.
Я бы купила, выглядят заманчиво.
Сонечко• 12 октября 2024
Ответ дляАБВГДэшница
у вас очень темно на фото.
К примеру, вы видели какую мощную лампу используют блогеры? Она аж преярко горит
Добрая свекровь• 12 октября 2024
Ответ дляКривая спроса
Ви себе чуєте? Вам ніхто нічого не зобов´язаний йдіть і собі візьміть майстер клас а потім з нами поділіться безкоштовно, автор вам підскаже де пройти
Фоточки нема• 12 октября 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Може цукрової пудри? Але мені без неї дуже апетитно виглядають)
Мрії у вирії• 12 октября 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Можно зверху притрусти мигдалем пластівцями або гарбузовим насінням. Виглядають смачно
Баба Йога• 12 октября 2024
дуже гарні! на продаж без проблем, звісно ставте! єдине питання - форма дивна для сіннабонів, чому саме таке?

а ще друге суто технічне - крем всередину шприцом додавали? бо я теж періодично експериментую, щоправда для сім’ї, але ж хочеться смачненького
Баба Йога• 12 октября 2024
Ответ дляэнциклопУдия
воно потім печеться, в чому проблема, а далі кондитери зазвичай працюють у рукавичках, не знали?
Не за Будка• 12 октября 2024
Ответ дляАБВГДэшница
может сделать их в виде классических циннабонов и сверху этим кремом залить и из тыквы сделать цукаты - украсить цукатами и орешками грецкими?
Баба Йога• 12 октября 2024
Ответ дляРання пташка

не факт, я звичайні еклери щоб зробити нормально, передивилася купу рецептів на ютюбі та в підсумку зробили свій ’середній’, це при тому, що маю рецепт від бабусі покійної, яка їх робила офігенно так від свекрухи, яка теж класно робить, але в мене по їхніх рецептах не виходить, хоч лопни
Не за Будка• 12 октября 2024
Ответ дляХикориДикори
у нас в городе самые вкусные десерты в кафешке, которые пекут дома. Торты просто отпад, мой любимый эстерхази
Баба Йога• 12 октября 2024
Ответ дляНе за Будка
я такий колись у Євпаторії скуштувала вперше, ех... тепер вишукала в ютюбі теж рецепт, точніше скомбінували три чи чотири рецепти та роблю естерхазі вдома, але зрідка, бо це гемор страшенний, хоча дуже смачно, пробувала купляти у рошені такий торт - ’не то пальто’
Шкала Радощів• 12 октября 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Они на вид сухие, маскарпоне их не увлажнит. Синабон вообще пропитан заливкой. Да, они красивые, но на вид, как кексики.
Дай подивлюся• 12 октября 2024
Одна я не вижу тут синабонов? Автор, это же паски)