Сунуся в чужі справи• 12 октября 2024

Гурток малювання

Думаю, чи давати дитину на такий гурток. Було 1 заняття,просто малювали ведмедика. Дитина каже, що їх не вчили, просто собі малювали.
А я таке і дома можу. От і думаю
Залізний кіготь• 12 октября 2024
У вашої дитини здібності до малювання? То віддавайте у художню школу.
Гурток де саме?
Редисочка• 12 октября 2024
Сколько лет ребенку? Если хотите, чтобы он рисовал, лучше обычной художки ничего не будет.
ЧупакабраЗеБест• 12 октября 2024
такие кружки в топку. там учитель просто приходит отсидеть. моя дочка увелкается рисованием. везде показывают как рисовать котика, с чего ничанется рисунок, с животика, усывот так можно сделать, а можно вот так.
если дети пригшил и просто рисуют себе - это бесполезный кружок
Принцепесочка• 12 октября 2024
В мого сина проходить у вигляді майстер-класу, їм там розповідають що і як малювати, дуже подобається.
Спробуйте ще пару раз, може щось зміниться
Бадабум• 12 октября 2024
Моя теж на такий ходила. Малювати подобається, все одно хоч щось нове дізнавалась. Було дешево, тому ходила.
Перестало подобатись - перестала ходити.
Це ж гурток, для задоволення
БезВзяток• 12 октября 2024
Залежить від віку і здібностей дитини.

Якщо ваша дитина може малювати і має терпіння щоб всидіти на уроках то краще звернутися до індивідуальних уроків в художників що вміють працювати з дітьми.
спальное место• 12 октября 2024
Это просто интересный досуг
Просто каралева• 12 октября 2024
Зависит от возраста ребенка.
Мои оба ходили 1-2 класс, потом сын сказал что ему не надо, а дочь пошла в худ.школу - ей очень нравится и хочет поступать после школы в худ.лицей.

Она очень хорошо рисует.
Ищу-брожу• 12 октября 2024
Просто малювати безкоштовно в телеграм ЛанаРа, мій син вже більше 2 років малює, заняття онлайн в зумі