Чорт і Шо• 12 октября 2024
В кого вінілова підлога у сонячних приміщеннях?
Вітаю, квартира вікнами виходить на південь та захід, великі вікна, особливо на кухні. Дивлюсь у бік вінілової підлоги, але бачу інформацію, що у сонячних кімнатах він деформується. У кого вінілова підлога та сонячна квартира, як у вас? Якщо все ок - який саме у вас вініл(виробник/замковий/клейовий)?
Дякую!
Стриптизерка• 12 октября 2024
Вікна на південь і захід... Наперед співчуваю. Я якщо ще і останній поверх, то взагалі хана(
Вибачте, що не по темі
Все знаю від і до• 12 октября 2024
Чорт і Шо
• 12 октября 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Первый раз слышу.
Вот так светит солнце на виниловый пол с 7 до 15.
Никаких проблем .
а что у вас за производитель и какой винил - клеевой или на замках?
Все знаю від і до• 12 октября 2024
Ответ дляЧорт і Шо
MultiContract Regent Premium
На клик, но мы ещё дополнительно на клей приклеили. Специально искали чтоб был и на клей и на клик. И как можно толще, а то винил тонкий.
Чорт і Шо
• 19 октября 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
MultiContract Regent Premium
Спасибо!