Психологічка• 12 октября 2024
Який масаж краще після спорту?
Займаюся стретчингом 3 тижні і крепатура не приходить, ниють м´язи по тілу.
На який масаж краще сходити щоб допомогти зняти ці відчуття - розслабляючий чи навпаки якийсь спортивний?
Ряженка• 12 октября 2024
Гадаю, що масажист краще підкаже. Тільки від знає, які техніки використовує в тому чи іншому комплексі.
Після тренування раджу приймати ванну з морською сіллю.
ПробілНеПрацює• 12 октября 2024
Ответ дляПоследний вагон
Інтимний
Кстати, мне тренер когда-то реально советовала - хороший секс + здоровый сон)