IQ 80• Изменено 12 октября 2024

Сітківка ока, проблема - погані судини. Як лікувати судини?

Від чого зявляються проблеми із сітківкою ока?
Воно призводить до сліпоти
Нажаль особо не лікується
Якийсь замкнутий круг.. лікарі нічого не кажуть. Тільки око лікують , яке не лікується
Я намагаюсь зрозцміти від яого це все.. щоб виправити те від чого все зявилось
Тільки лікар каже шо то проблеми із судинами
Ок.. як ті судини лікувати? Що треба пити? Може кров густа?

Вибачте за помилки
Мона_Лиса• 12 октября 2024
Как сказал врач мужу- это либо врожденно , либо возрастные необратимые изменения. Предложил делать инъекции , но муж не решился на такие эксперименты.
Любовь Калистратовна• 12 октября 2024
Часто буває діабетична ретинопатія. Немає діабету?
автор IQ 80 • 12 октября 2024
Ответ дляМона_Лиса
В чк зараз у вашого чоловіка? Око щось бачить яи взагалі ні?