Копуша• 12 октября 2024

Пробний період закордоном

Дівчата, таке питання, хто пробував жити деякий час закордоном щоб визначитись з остаточним рішенням?Чи воно того варте з дитиною?Чи краще остаточно одразу переїжджати?В мене дитина досить хвороблива і я боюсь прийняти невірне рішення.
Я Головна• 13 октября 2024
Ответ дляКопуша
Так, з цим я згодна, але тут всі лікарні поруч і доступні якщо дитина захворіла і 24/7 наші лікарі готові допомогти, боюсь що не витримаю там без цієї підтримки.
Яке місто? Київ?

Шиворот Навыворот• 13 октября 2024
Ответ дляНовопоштинская
Ааа..то ви неуважно читали..я про медицину писала..що вона для вас безкоштовна
Я кожного місяця сплачу, приличну сумму в страхову. А для вас безкоштовно

Маркетолог? Цікаво..в якій країні?
За медицину я плачу податок, і дуже задоволена якістю
автор Копуша • 13 октября 2024
Ответ дляЯ Головна
Яке місто? Київ?
Так
Новопоштинская• 13 октября 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Так яка страна? Чому ж не напишите..мову так швидко вивчили щоб працювати маркетологом?
автор Копуша • 13 октября 2024
Ответ дляOrganic
Автор, поділюсь своїм досвідом. Іхати було з однієї сторони простіше, бо з чоловіком, все ж разом спокійніше і простіше адаптуватись. З іншої сторони дитина з складним діагнозом, невиліковна. І на цей рахунок було дуже багато сумнівів і страхів. Саме головне - їхали з думкою що ніхто нас не змушує залишатись, в будь яку мить повернемось, але не додому а десь на західну. Поїхали в Польщу. У мене періоду адаптації і не було, мені все сподобалось. Одразу пішла в поліклінику, розповіла за нашу ситуацію, там нас взяли на контроль для здачі аналізів постійних. Сама сиділа і через інтернет перекладала назви всіх аналізів які потрібні. Ну і зразу почала вивчати медичні терміни. Потім поступово знайшла всіх необхідних спеціалістів, вже знаєм як працює нічна опіка, як потрапити до сімейного і купа нюансів. В березні буде 3 роки як виіхали. Вже відкрили фірму, працюєм потихеньку. Діти ходять в школу і їм дуже подобається. Ідьте, але залишайте для себе можливість повернутись, якщо щось піде не так.
Дуже дякую що написали про Ваш досвід❤️А Ви в маленькому місті чи в великому?
автор Копуша • 13 октября 2024
Ответ дляНовопоштинская
Где этот рай?😊
Схоже на Румунію🥰
Чемодан-Вокзал-Майами• 13 октября 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Не знаю жодного українця, який би не працював ( не рахуючи старих )
Спілкуюсь з усіма українцями в різних країнах . То ваше коло спілкування, чи статистика якої країни ?
Вона ж не одна в світі
Ви впевнені, що в Чехії, Польщі, Словаччині, Хорватії, Болгарії , Португалії , Іспанії працюють 15 відсотків? Тільки не брешіть
в перечисленных вами странах нет пособий,
там где пособия работающих очень мало
автор Копуша • 13 октября 2024
Ответ дляOrganic
І ще дуже важливо, що у вас за робота? Бо у нас праця дистанційна, і ми мали кошти на перший час, ні на кого не розраховували. Доречі, якщо дитина піде в польську школу то зможете оформити 800зл на дитину щомісяця.
Так, дистанційна і кошти відкладені на перший час.
Марічка• 13 октября 2024
Ответ дляНовопоштинская
Где этот рай?😊
Почему рай, просто нормальная жизнь и всё

автор Копуша • 13 октября 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
У всех своя история и причины переезда
Я при выборе страны объехала полмира. В Канаде слишком большие расстояния, в Новой Зеландии тоже, плюс сложно деньги заработать, в Ногвегии-Финояндии холодно, в Италии-Испании не нравится темперамент людей, Франция просто не зашла. Была и в Индии, и на всяких экзотических островах, присматривалась к местной жизни. Влюбилась в Швейцарию, но не смогла остаться (документы). Германия слишком отстраненная, Бельгия как Нидерланды, только похуже. И вот выбрала таки Нидерланды. Эйфория была с первого дня переезда, и вот уже почти 10 лет не заканчивается.
Вот это да!Вдохновляющая история)
Organic• 13 октября 2024
Ответ дляКопуша
Ми в селі на одну вулицю. Але всього 120км від Кракова. Всі лікарі-спеціалісти і щорічна госпіталізація в Кракові.
Новопоштинская• 13 октября 2024
Автор, эмиграция всегда была сложным периодом.
Завист от всего, даже от характера человека. От способности быстро адаптироваться, от способности к языкам, от того в какое место попадете..тысячи факторов.
На реальную адаптацию с 0 надо около трех лет. За этот период человек, как правило, проходит все ’прелести’.
Чемодан-Вокзал-Майами• 13 октября 2024
Ответ дляНовопоштинская
уже писала, страна советчица.
Страна советчица и реальная жизнь две большие разницы.
На советчице как в анекдоте, написать можно что угодно
автор Копуша • 13 октября 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
там где пособия работающих очень мало
Тут как раз тема о странах без пособий.Страны с пособиями я не рассматриваю, там нереально открыть ФОП, а если и реально, то все заработки будут уходить на пособия другим.Это точно не мой вариант.
Марічка• 13 октября 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
на советчице, где же еще
На советчице Маня, у которой в Украине все хорошо, а за границей плохо
Астоновитесь!• 13 октября 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Дякую. Це не одразу сталося. Просто в Україні кажуть, при будь-якому руку біжи до лікаря. І випишуть 7 препаратів.
ну якщо ви ладні бігти, то ваше рішення, я своїм дітям тільки по довідки ходила до поліклініки, доки не виросли
мегамоСГ• 13 октября 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Так, все супер . Догляд в лікарні супер, всі речі в наявності в шафі. Навіть зубні пасти, футболки, вушні палички- все є
Доглядальниця 24 на 7 по кнопці
Не Німеччина, і не онкологія, слава Богу
Але, в Україні, ця операція була б платна, біля 380 тис грн
Чудово, рада за Вас
Будьте здорові 🙏
Астоновитесь!• 13 октября 2024
Ответ для100%
Яку частину Польщі розглядаєте ? Якщо робота дистанційна - НЕ обирайте топові міста - проблеми з місцями в школах , дорога оренда
В районних центрах теж є життя :)- басейни , торгові центри , місця в школах , адекватна оренда нерухомості
друзі в містечку під Варшавою, не сказала б що там дешева оренда
Чемодан-Вокзал-Майами• 13 октября 2024
Ответ дляМарічка
Маня это отдельный уникум, собирательный образ бота

Астоновитесь!• 13 октября 2024
Ответ для100%
Як правило у дітей найшвидша інтеграція
І чим молодші тим безболісніше
друг сина прожив з мамою два роки в Німеччині бо їй запропонували там роботу, повернувся цього літа, сказав, ніколи знову, хлопцям по 16 років, дуже не сподобалося все, школа теж
Шиворот Навыворот• 13 октября 2024
Ответ дляНовопоштинская
Я знала іноземну мову,я працюю маркетологом 16 років, для того, щоб працювати з певним продуктом на міжнародному ринку
Новопоштинская• 13 октября 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Ну все зрозуміло
Астоновитесь!• 13 октября 2024
Ответ дляСонячний зайчик
Колись на заняттях у Польщі ми ( українки) розмовляли з викладачем і поскаржились, що у них жах з медициною. На що нам цей поляк відповів так: Ви просто не знаєте як у нас все вирішувати бо чужі, немає знайомих, немає досвіду у вирішенні проблем, незрозуміла навіть структура- яка лікарня чим може допомогти ( чи то шпиталь, чи приходня), навіть де що знаходиться і то питання. І я згодна, бо дома я все знала, усе було зрозуміло. Якщо я щось не знала вдома, то знала когось хто у курсі і допоможе- підкаже. Проблема не у медицині, проблема у інформаційному вакуумі- є я і пустота навколо мене. І ось щоб проблеми почали вирішуватися легше, потрібно цей вакуум заповнити. Комусь рік достатньо, комусь і 5 років мало.
Якщо я приїхала і сестра у Польщі 5 років вже як родинний лікар і куча знайомих її усі лікарі, то мені ок з медициною. Але б добре ще сестру у освіті, куму у виконкомі , брата у поліції.. :)))
ну ну, подруга наразі в Польщі, працює там у військовому шпиталі вже третій рік, розмовляє польскою вільно, також мають багато друзів поляків, які допомагали перший час, вони ж її й влаштували у той шпиталь, питання - їй точно нема кому допомогти з медициною?

але! гінекологія жахлива, нічого не вилікуєш, не перевіриш, стоматологія лотерея, як попадеш, запис майже за півроку, тому вона їздить усі такі проблеми вирішувати в Україну

а було що ногу зламала, точніше палець на нозі, то так, по страховці усе безкоштовно, й ліки майже не шару, тобто по медицині свою плюси та мінуси як всюди
Астоновитесь!• 13 октября 2024
Ответ дляГореотума
Польща, третій рік. Все, я хочу додому.
от друзі теж
Астоновитесь!• 13 октября 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Ага, в Німеччині діти ледь не вмирали в знайомих, через ту ср×ну медицину їхню
угу, термІн до якогось лікаря можна рік чекати, таке ж мені розповіли про Францію, знайома заміж вийшла за француза, дуже коротко, доки він чекав чергового запису до лікарів - помер, молодий був, 44 роки, спортсмен, просто впав невдало, а вони його почали лікувати не від того
Астоновитесь!• 13 октября 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
В 50 лет))
від віку як раз не залежить, я в 50+ цікавлюся усіма мовами й легко б вивчила мову країни перебування, а є люди, які в 30 не хочуть вчити
Астоновитесь!• 13 октября 2024
Ответ дляКоварная Зая
Влізу я... Мені було супер ок в Україні. 6 квартир в Києві, машини, відпустки... Але в 2019 році, коли я плакала перед тв від результатів голосування, я вперше собі сказала, що мої діти тут життя будувати не будуть.... серед людей, які вибрали клоуна, неможливо побудувати майбутнє... Це були мої думки....
з березня 22 року ми закордоном. Син вчиться в гімназії, дочка в школі. Абсолютно не сприймають інше суспільство, ніж те, в якому зараз живуть. Кружки, спорт, часто їздять кудись на змагання або на екскурсії. Всі друзі місцеві.
а що плакали? у нас наче не рф, й ’клоуна’ вибрали не назавжди
Астоновитесь!• 13 октября 2024
Ответ дляКоварная Зая
чи Яник вам більше подобався? тоді не плакали коли його вибрали? все влаштовувало?
Я инженер, меряю от 1• 13 октября 2024
Ответ дляКоварная Зая
Ну так у вас вже тоді мислення було налаштоване на еміграцію.
Всі різні. Я вірю і вірила в багатогранність людей, і сама така. Тому не розумію тих хто каже про клоуна, бо одне іншому не заважає (я про таланти)
І невідомо що було б при інших ісходах виборів. Владу хаять завжди... і війна була ж і до 2019...
Астоновитесь!• 13 октября 2024
Ответ дляШиворот Навыворот
Роботу можна завжди знайти і завжди змінити, все залежить від людини
розкажіть це людям у Польщі, які важко працюють по 12 годин за мінімальну зарплату, працюють фізично!