Копуша• 12 октября в 23:55
Пробний період закордоном
Дівчата, таке питання, хто пробував жити деякий час закордоном щоб визначитись з остаточним рішенням?Чи воно того варте з дитиною?Чи краще остаточно одразу переїжджати?В мене дитина досить хвороблива і я боюсь прийняти невірне рішення.
Копуша
• 12 октября в 23:56
Ответ дляОбережнаЯ
Прийняття приходить через рік.
Тобто потрібно прожити не меньше року?
Копуша
• 12 октября в 23:57
Ответ дляЧтооооооооооо?
Уже скоро третій рік, прийняття нема
Чому?Що не так?
Чтооооооооооо?• 12 октября в 23:58
Ответ дляКопуша
Чому?Що не так?
Чужі люди, ментальність інша , рабська праця, ти ніхто.
КарамбОлька• 12 октября в 23:58
Я спробувала ще в 2015, без дітей і знаючи , що у мене досить заможні батьки в Україні, які завжди соломку підстелять . Не повернулася. Залежить ще від віку дитини.
Царевна_несушка• 12 октября в 23:59
пробуйте
только самостоятельно пережив свой опыт вы сможете понять подходит ли вам такое
ОбережнаЯ• 12 октября в 23:59
Ответ дляКопуша
Тобто потрібно прожити не меньше року?
Різні періоди проходять. Це я кажу як людина, що працює з українцями за кордоном. І сама через це проходила.
Всі їдуть з думкою ’ненадовго’. Спочатку період ейфорії, бо не бомблять. І всі навколо такі привітні, та допомагають на кожному кроці. Потім людям набридає постійно допомагати. Виникають перші труднощі, та дуже різні. Поки немає міцних соціальних зв´язків, приходиться їх вирішувати самостійно, бо ті, хто допомагав раніше, вже не хочуть. Це виявляється дуже складно із-за мовного бар´єру та культурної різниці. Період ’я одна проти всього світу’. Приблизно на межі 1 року, плюс-мінус, стає так нестерпно, що хочеться кинути все. А от уже після того настає прийняття і розуміння, що за кордоном краще. Особливо, для дитини. Єдине, наші за медициною того рівня, що ми звикли, продовжують їздити в Україну. Я зараз узагальнюю, але думаю, це можна сказати про країни Європи, Велику Британію, тощо.
Копуша
• 12 октября в 23:59
Ответ дляЧтооооооооооо?
Розумію...шкода що так, сподіваюсь що є і плюси
Мороженная курица• 13 октября в 00:01
я адаптировалась сразу, принятие-непринятие мы сами создаем в нашей голове Приняла решение уехать, все, приспосабливайся и живи, а не страдай, это новый этап в жизни
Слоник-тоник• 13 октября в 00:01
Ответ дляОбережнаЯ
У меня не было периода, чтобы мне казалось что-то невыносимым. Хотя домой я бы поехала с удовольствием в любой момент.
А так все ровно.
Копуша
• 13 октября в 00:03
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Якщо ви в Україні, то рішення не може бути невірним
Так, з цим я згодна, але тут всі лікарні поруч і доступні якщо дитина захворіла і 24/7 наші лікарі готові допомогти, боюсь що не витримаю там без цієї підтримки.
Г@Л@В@ломка• 13 октября в 00:04
Ответ дляКопуша
За кордоном краща медицина
ОбережнаЯ• 13 октября в 00:05
Ответ дляСлоник-тоник
А так все ровно.
Так, бувають і виключення. Якщо людина гарно знає мову, або має досвід проживання в цій же країні раніше. Якщо немає дітей. Багато нюансів.
Копуша
• 13 октября в 00:05
Ответ дляГ@Л@В@ломка
За кордоном краща медицина
Сподіваюсь що так, але відгуки щось дуже сумні особливо від мам з маленькими дітьми.
100%• 13 октября в 00:06
Ответ дляКопуша
Через мовний барʼєр і нерозуміння системи
Г@Л@В@ломка• 13 октября в 00:06
Ответ дляКопуша
Менше слухайте розповіді недалеких людей
Щира українка• 13 октября в 00:06
Ответ дляКопуша
А вы как работать будете? Или не работаете?
Копуша
• 13 октября в 00:07
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Так це люди, які вільно володіють мовою країни, яка їх прийняла, що ж тоді казати про тих хто не володіє мовою
Пульт от линолеума• 13 октября в 00:07
Я приехала в страну, которую все здесь хаят и сразу поняла, что я здесь останусь навсегда. Хотя у меня в Киеве все есть. Две квартиры, ремонты, две машины, должность была с зарплатой в $ и очень выше рыночной. Иногда ностальгия нахлынет, но попускает быстро.
Щира українка• 13 октября в 00:08
Ответ дляПульт от линолеума
В РФ?
100%• 13 октября в 00:08
Ответ дляПульт от линолеума
Що за країна ?
На порадниці всі країни хають :)
Копуша
• 13 октября в 00:08
Ответ дляЩира українка
В мене свій бізнес, онлайн продажі,збираюсь оформлювати ФОП.
Г@Л@В@ломка• 13 октября в 00:08
Ответ дляКопуша
Знання мови розуму не додає. В Україні вони були такими ж далекими від медицини
КарамбОлька• 13 октября в 00:08
Ответ дляКопуша
За кордоном Вам допоможуть так само, можу впевнено сказати за три країни- Польща ( там взагалі врятували за ніч мою молодшу) Швейцарія , дуже толкові лікарі , нічого лишнього ніколи не назначать , Великобританія - на emergency максимум години 3-4 почекати ( це у найгіршому випадку) приймають і ліки безкоштовно одразу.
ОбережнаЯ• 13 октября в 00:08
Ответ дляКопуша
Як показала практика, українці здебільшого іпохондрики. Трясуться за здоров´я та здоров´я дітей. Знаю, бо мала в Україні ’часто хворіючу дитину’. За кордоном виявилося, що від ротовірусу допомагає багато пиття, від грипу чи ковіду - парацетамол. А спреї для горла чи носа не потрібні. Від мами, що їздила з дитиною в Добробут робити тест на ковід кожен раз, коли дитина має горло і температуру, та завжди мала з собою власний пульсоксиметр, я перетворилася на маму, що не знає де у нас в домі градусник.
Щира українка• 13 октября в 00:09
Ответ дляКопуша
Збираєтесь оформлювати ФОП закордоном? А в якій країні?
ОбережнаЯ• 13 октября в 00:09
Ответ дляПульт от линолеума
В росію?