Щаслива Я• 13 октября 2024

Долгий брак не может существовать без измен, согласны?

Со временем все приедается и рано или поздно это произойдет, кто-то пойдет на сторону в любом случае, просто многие сохраняют семью и закрывают на это глаза
Результат:
вже голосів: 138
100 (72.46%) Нет
38 (27.54%) Да
Чтооооооооооо?• 13 октября 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Откуда у вас такая статистика?
В моем окружении я знаю только 2 случая измены (оба 5+ лет в браке)

Измена зависит от воспитания человека, его принципов, от отношении в семьи. Если работать качественно над ними, то не будет этой усталости друг от друга и жажды попробовать что-то новое
Так від віку ж залежить. Мені 45+... Всі кого знала навіть просто по роботі - 2-3 шлюби, чи стосунки на стороні, чи розлучені... Я не спостерігала жодного щасливого шлюбу без зрад, а знаю я дуже багато людей. Ну хіба що дуже літні пари, бо коли 75+ важко оцінити що там в них за стосунки. Невтішна картинка...

тільки не треба про маргінальність... я з родини інженерів та педагогів, все життя працюю і спілкуюсь в науково-інженерному середовищі, з освітою та соціальним статусом все нормально, це не показник.
Чтооооооооооо?• 13 октября 2024
Ответ дляВапщета
Подождите, скоро прибегут жены блядунов и будут с пеной у рта доказывать про полигамность мужчин и о том что изменяют абсолютно все и это норма.
Та доводити і не треба - я змозі оцінити що і як відбуваєтсья навколо. І навіть якщо можна і навести приклади моногамних стосунків, то на них прийдеться 15-20 полігамних...
Тану на сонці• 13 октября 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Но вы же говорим про всем, а не про узкую когорту публичных людей 🙄

Это тоже самое, что говорить такое про Саш 42 года
Чим публічні люди відрізняються від інших? Хіба що їм попастися простіше. Це просто приклад, для наочності.
Чтооооооооооо?• 13 октября 2024
Ответ дляLacrimo
Мій от був вірним поки зустрічались, хоч і довго. Зраджувати і відверто фліртувати почав вперше після пропозиції мені одружитись, потім з початку шлюбу, коли вагітна була і дитина мала. Вони зраджують не тому, що їм чогось бракує, таке враження , що вони зраджують з перестраху і коли намальовується якась підходяща. До того вичікують. От тільки стресанули - треба на когось залізти для підтримки его. Зато в житті потім все повертається погано для таких. Треба ще і себе розвивати, і гроші заробляти, карʼєру будувати. А вони починають розпорошувати увагу на баб, так і життя руйнується. Не знаю ні одного щасливого ходака. Закінчують під парканом, алкоголь, наркота, депресія, психосоматика.
Я знаю історії як раз навпаки, коли у блядунів все добре і прекрасно. Живуть собі прекрасно - вік 40-70. Бумеранга не існує, забудьте. Погане однаково трапляється і з вірними, і зі зрадниками. Просто коли зі зрадникам трапляється щось погане, то на це звертають увагу, а коли все добре, ну і все добре. Тим більше коли те саме трапиться з вірною людиною - на все ’воля Божия’... Ну немає залежності, немає. Може там десь ’на небі’ в ’вічному житті’ є якась справедливість, але тут її немає, на жаль.
Туфли в чешуе• 13 октября 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?

Во вас жизнь потрепала.... Вам тоже изменяли многократно?
Чтооооооооооо?• 13 октября 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
Звісно, мені вже справа до полтиннику йде, рожеві окуляри давно позаду. І справа тут не в мені. Ладно якби мені, ну то можна сказати, що то мені не пощастило, чи я не така, чи обираю не таких. Але це скрізь таке...І з красивими, і з молодими, і товстим і худими, і старими - взагалі ніякого зв´язку. Ті поодинокі випадки тривалих стосунків без зрад тільки підкреслюють загальну тенденцію... Ну можу повірити без зрад коли зійшлися у 50-60 років і там вже просто вік вже такий що бігати наліво вже не дуже і хочеться. Але якщо зійшлися у 20-25 років, то я не бачила жодного прикладу моногамних стосунків до старості.
Туфли в чешуе• 13 октября 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Значит вы из такого общества. К меня много примеров, люди живут, любят, хорошие семьи
Natalia505• 13 октября 2024
Ні не згодна.
Чтооооооооооо?• 13 октября 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
Якесь відчуття що вам біля до 30 ркоів...
Ну зя кого ’такого общества’??? Я абсолютно з того самого суспільства, що і ви... Айти, інженери, педагоги, лікарі. Ну щоправда в колі спілкування немає людей зовсім простих робочих професій типу двірника, тракториста чи розклейщика оголошень. Звичайне коло спілкування, типове для більшості.

А ще я була головою батьківського комітету - анкетні дані дітей бачила - у половини або вітчим або розлучені, а там взагалі абсолютно різні люди, родини, різного кола спілкування, соціального і матеріального статку, освіти. В них усіх теж не те суспільство? Це ж статистика, а не те що мені здається...

Те що люди живуть і не влаштовують публічні розборки зовсім не означає, що там зрад немає. Скільки випадків ідеальна родина, а виявляється що там кохнка років з 10 як є... Достатньо зайти на будь який СЗ - там кількість женатиків просто захмарна (заміжніх теж купа, але значно менше), вони всі також з того самого суспільства що і ви.
Natalia505• 13 октября 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Дарма. Ніхто не може стверджувати напевно, бо свічки не тримали. Але назагал, знаю родини які ніколи не були помічені на зрадах. Я тридцять років в шлюбі. Мені не треба пошуки пригод, чоловіку ліньки. Ми знайшли один одного. Ранній шлюб, до 20. Не треба узагальнювати. Є відсоток людей які залишаються разом не зраджуючи, до старості. Вони звичайно в меншості але це їх вибір.
Туфли в чешуе• 13 октября 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?

Ну таки все таки с разного, если мыслим с вами по разному и видим совершенно другое. Вы судите в первую очередь по себе, выискиваете таких людей ( которые разведённые, которым изменяли), так вы себя утешаете, что не только вас орогатили, не более
Чтооооооооооо?• 13 октября 2024
Ответ дляNatalia505
Ну якщо говорити чисто математично, то звісно такі пари існують, практично будь який варіант стосунків існує. Але моногамних стосунків настільки мало у порівнянні з полігамними, що цей відсоток мізерний. І знову таки, ви ще до старості не дожили. Звідки ви знаєте що очікує на ваш шлюб далі... Купа оно історій - жилилижилижили, потім в когось (зазавичай чоловік) зірвало дах і розлучення/зрада після 20-30 років спільного життя.. Отаких історій цілий вагон навіть серед випадкових знайомих.

стосовно ’це особистий вибір’- звичайно так і є, але чомусь однозначна більшість чоловіків, менша кількість жінок роблять той вибір в інший бік.
Тану на сонці• 13 октября 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
Есть такое выражение - розовые очки бьются стеклами внутрь. Оно немного затрепанное, но жизненное. Даже на этот форум приходят тысячи женщин для поддержки при измене мужа. И для них это событие как конец света, будто небо на землю упало. И все эти истории начинаются с фразы - я никогда не думала, что со мной такое произойдет. И эти люди не могут конструктивно мыслить в такой ситуации, потому что в голове установки, как у многих советчиц ’не то воспитание, из такого общества, вы не старались, некоторым не изменяют’. И женщина вместо того чтобы решать проблему, начинает ковыряться в себе.
подумайте ро это
Natalia505• 13 октября 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?

Статистика говорить лише, що зберегти родину або не зраджувати, може меншість. Але вона не стверджує, що таких людей не існує. Якщо я можу, то чому не може хтось інший?
Туфли в чешуе• 13 октября 2024
Ответ дляТану на сонці
подумайте ро это
Вы бы хоть что-то новое придумали тут 95 процентов тролльных тем, а вы все ведетесь.
Туфли в чешуе• 13 октября 2024
Ответ дляNatalia505
Это обиженные, судят по себе, нет смысла им что-то доказывать
Natalia505• 13 октября 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?

Ну ви ж за свої дії, хоча б відповідаєте, чи зрада для вас щось несвідоме? По п´яні, чи просто захотілось на корпоративі?Мій вибір свідомий, єдиний чоловік, я однолюб взагалі. Не буде його, для мене лише означає що іншого не буде. Знаю жінок які втрачали чоловіка і більше ніколи не вступали в стосунки. Але ви наполегливо не бажаєте таких помічати, чомусь. Для вас моя позиція нереалістична але вона є. Ми просто різні люди. Саме цікаве, що в моєму колі таких як я більшість.
Тану на сонці• 13 октября 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
а ви що нове сказали, окрім проштамповиних фраз із пари слів?
Чтооооооооооо?• 13 октября 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
Ви так само судите по собі. ВСІ люди судять по собі. Але як ви поясните оту величезну кількість поміток ’вітчим/розлучений’ в батьківських анкетах? Це тому що садочок/школа не такий? Звісно на це звертаєш увагу, бо коли треба знайти батька щоб прибити цвях в групі, то виявляється що купа дітей без батька (і то ще до війни було, зараз взагалі ще гірше)
Або ось приклад сусіди - ну це точно 100% рандом - та сама картинка (про зради судити не можу, бо спілкування ’драсьте-драсьте’), але ж видно хто самотній, а хто в шлюбі/стосунках. Теж купа, ну просто купа самотніх жінок. Тут і шукати не треба нічого.
Я себе не втішаю, а навпаки дуже хотіла б що то було не так, але ж я не можу не бачити очевидного.
прикольне слово орагатили - я думала то лише чоловіків таке стосується
Туфли в чешуе• 13 октября 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
В моем окружении почти все женаты, замужем. В школе, на улице, на работе мужа. Редко кто разведённый или одинокий
Ума Палата• 13 октября 2024
Ответ дляТану на сонці
бо ви жінка. Чоловіки думають інакше. Не усі зраджують, але більшість
Те мудаки, которые думают иначе, просто считают, что за измену им ничего не будет и вообще ашотакова, я ж мужЫк.
А вот если бы после каждой измены их дружок гарантированно становился на сантиметр меньше, ох, как бы они хорошо думали прежде, чем пойти налево. И миллион раз бы пытались с женой все наладить, и подходы бы искали, и к семейным психологам ходили
Чтооооооооооо?• 13 октября 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
А якби вам зрадили, то ви б з радістю сприйняли б цю звістку та не ображалися б? Чи то це така рідкість в житті? Можливо вам пощастило мати наразі моногамні стосунки, ок. Але на жаль статистика дуже не на користь моногамності. Не вірите мені ’обіженке’, ну подивиться офіційну статистку розлучень.. (я вже мовчу про офіційну, коли шлюб лише на папері)
Чтооооооооооо?• 13 октября 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
Офіційна статистка розлучень та дітей що виховуютсья в неповних родинах теж не ’з того суспільства’?
Чтооооооооооо?• 13 октября 2024
Ответ дляУма Палата
Жінки також зраджують... Але у жінок більше зовнішніх стримуючих факторів (звісно окрім власних внутрішніх моральних настанов).
На мою думку кількість зрад була б меншою у чоловіків якби жінки були повністю незалежні від них і кількість чоловіків була б раза в два більша. Тоді б цінували. А так... Ну не ця, а шо? Не подобаєтсья іншу візьму. А якби знав що інших просто немає то да, тут би подумав. Але думаю тоді була б зворотня проблема зрад жінок... Щось не так в цих шлюбних системах, вони не досконалі якісь...
Туфли в чешуе• 13 октября 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Это все в вашей голове и вашей жизни. С чего вы решили, что у всех должно быть так , как у вас? Это как и нищие утверждают, что богатые все воры. Вот так и вы.
Чтооооооооооо?• 13 октября 2024
Ответ дляNatalia505
Жіноча та чоловіча зрада не зовсім ідентична за поштовхом та наслідками. Не доречно порівнювати. Усе ж таки в більшості випадків першим зраджує чоловік.
А стосовно вас - ну так в тому ж і проблема, що моя-ваша-його особиста індивідуальна вірність ніяк не гарантує щасливого моногамного шлюба... Це справа двох і ось тут і виникає ’упс-ссс’...
Чтооооооооооо?• 13 октября 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
Ну бог зі мною, ви мені вже ярликів навішали, ок, давайте я згоджуся, що я не така і все бачу в мрячних відтинках. Ок. Залишимо мою невиправну особситість у спокої. А як щодо статистики офіційної розулучень? Там теж щось не так, брешуть чи що?
Туфли в чешуе• 13 октября 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
А где статистика? Ну пишут...каждый что-то своё. Вот и вы пишите, и я. И каждый напишет свою
Ума Палата• 13 октября 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Мы говорили в диалоге о причинах измен именно мужчин и что они думают иначе, на это я и отвечала.
Изменять или нет это внутреннее решение человека. При вашем раскладе изменяли бы все равно, даже в надежде, что вторая половина об этом просто не узнает.
Я ж пишу, единственное решение от измен это знание того, что наказание за измену будет неизбежно. Изменил - минус 2 см от член@. Изменила - минус размер у груди, например.
А так всегда будут те, кто изменяет. И от партнёра и его внешности, поведения это совсем не зависит, потому что изменять или нет это выбор человека, основанный на его принципах, моральных качествах, уважении к себе и т.д
Natalia505• 13 октября 2024
Ответ дляЧтооооооооооо?
Питання як стоїть в темі? Чи можливі тривалі стосунки без зрад? Відповідь так можливі. Чи можливо життя взагалі без стосунків так, такі випадки також є. Все інше лише цифри. Зраджує більшість але питання в іншому. Ще є варіант коли люди розлучаються але не через зради. Шукають іші стосунки але не зраджують кожному наступному партнеру в період спільного життя. Це не зради. Це пошук того єдиного, єдиної.