Обстановщица• 13 октября 2024
Критичні дні, сдать анализы на климакс
Почти три месяца их не было, сейчас льет как из кабана. Хочу сдать анализы на климакс, подскажите пожалуйста, что сдавать?
Броніки для Моніки• 13 октября 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Сучасні стандарти трохи змінилися. За певних умов про менопаузу можна казати навіть при рівні ФСГ 20.
хоча ще декілька років тому межа була 30 і вище.
Переменопаузу такий же рівень гормону може бути у жінки: і 20, і 30, і 60. Тому за цим аналізом менопаузу не визначають.
СпайдерВумен• 13 октября 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Перечитайте літературу: для менопауза 21.7-153 мМЕ/мл (значення в різних лабораторіях коливаються в межах +-5/10). Я можу вам навіть свій аналіз 5 річної давнини показати, де в мене фсг 80. І в мене досі пременопауза
. А у когось в менопаузу рівень 30 - і це норма, у когось 130 - теж норма
Яку літературу порадите? Ну я так, виключно із цікавості питаю. Хочу знати що читають пацієнти
Броніки для Моніки• 13 октября 2024
Ответ дляСпайдерВумен
То ви навіть літературу не читали?
Капець, і ви називаєтесь лікарем? А підручник з акушерства та гінекології пробували відкрити?
Обстановщица
• 13 октября 2024
СпайдерВумен• 13 октября 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
То ви навіть літературу не читали?
🤣🤣🤣🤣🤣
З научно-популярноі нічого
Підручники для студентів. Вони гарні для базового навчання. Для відома підручник пишеться декілька років і на момент друку він зазвичай відстає років на 5 від сучасних стандартів діагностики та лікування. Тому практикуючий лікар в наш час спирається переважно на Клінічні протоколи або настанови, резолюції, на інформацію на профільних курсах, семінарах, симпозіумах, науково-практичних конференціях тощо
З научно-популярноі нічого
Броніки для Моніки• 13 октября 2024
Ответ дляСпайдерВумен
🤣🤣🤣🤣🤣
З научно-популярноі нічого
Так так, вся порадниця пам´ятає про ’я інженер і закінчила КІСІ, мірять треба від одиниці’, чи кожен другий допис ’я юрист’. Сподіваюся, ви під анонімом пишите неправду, бо всі знають про горе лікарів
Броніки для Моніки• 13 октября 2024
Ответ дляСпайдерВумен
🤣🤣🤣🤣🤣
З научно-популярноі нічого
По клінічним протоколам менопауза не ставиться за аналізом на ФСГ
СпайдерВумен• 13 октября 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Не нервуйтеся, це шкідливо
Гарного вечора
Броніки для Моніки• 13 октября 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Не нервуйтеся, це шкідливо
Гарного вечора
Та о тож, довели до клімаксу
Який згідно вашої діагностики почався років з 5 тому. А мої критичні дні - це мої фантазії, ви ж краще знаєте, я по профільних курсах, семінарах, симпозіумах, науково-практичних конференціях тощо не їжджу, звідки моїм місячним знати, що вже все
. Даремно тільки гроші на засоби гігієни витрачаю....