Викупана• 13 октября 2024
Сколько лет девушке на фото?
Наполеон Бонапарт• 13 октября 2024
А сисяо без бюста сейчас норм?)) смелые дамы пошли, я б из дома так не вышла
Стрекоза любви• 13 октября 2024
Думаю, десь біля 30. Плюс мінус в обидві сторони. Мені здається, ви викладали раніше фото? Вважаю, що якщо додати якихось більш позитивних емоцій, то ви симпатична.
Кокосиха• 13 октября 2024
Ответ дляПез Году Неделя
Губи і брови в мінус
А мені навпаки і брови і навіть губи подобаються. Хоча я не люблю коли губи роблять