Кавуся• 13 октября 2024

Чи може Українець оформити польську карту онлайн?

Без песелю. Ситуація така: треба купити онлайн є-сімку польського мобільного оператора t-mobile, але в додатку просить ідентифікацію через банк((. Можливо хтось стикався і поділиться досвідом.
Арина-0• 13 октября 2024
Тільки у відділенні
Безлім на все• 13 октября 2024
Для активації номера потрібно внести паспортні дані.
А Я Самая Самая• 13 октября 2024
Он-лайн банки Польши вас не оформлять.

В Польщі не кожен банк вам погодиться відкрити рахунок по закордонному паспорту да ще і без прописки.
А Я Самая Самая• 13 октября 2024
Ответ дляБезлім на все
Деякі банки приймають закордонний українській паспорт. Але точно не он-лайн.
Крим мій• 13 октября 2024
Так, звичайно може
автор Кавуся • 13 октября 2024
Ответ дляБезлім на все
Щоб є-сімку придбати просить ідентифікацію через застосунок польського банку(
Безлім на все• 13 октября 2024
Ответ дляКавуся
Ну так це для активації номера. Їм потрібні ваші паспортні дані. В Польщі не можна купити як у нас сімку поставити і користуватися. Її треба зареєструвати на себе. Так як у вас покупка онлайн тому і просить ідентифікацію через банк.
А Я Самая Самая• 13 октября 2024
Ответ дляКавуся
Бо в Європі сімки не можливо придбати без ідентифікації особистості.
Вишнёвая Леди• 13 октября 2024
В сказку попали? Онлайн открыть карту для них это как 8 чудо света
автор Кавуся • 13 октября 2024
Ответ дляБезлім на все
Та я розумію. Просто була надія зробити онлайн карту в польському банку і авторизуватися. Або можливо хтось авторизувався шляхом вводу паспортних даних
Верочка 100%• 13 октября 2024
Ответ дляКавуся
Без песеля ніяке підтвердження особистості онлайн неможливе.
Ще є на деяких вокзалах безкоштовні сім картки для українців. Там питають тільки ім´я та прізвище. Найпростіше для Вас попросити когось Вам привезти сімку.
автор Кавуся • 13 октября 2024
Ответ дляВерочка 100%
Так, дякую.