ЭмчЭндЭм• 13 октября 2024

Добробут - прокапатись, прогнати «солодку» кров. Є таке при діабеті?

Я взагалі ніколи такого не робила
Виявляється що люди з діабетом капаються
Якось чистять кров, судини
Шкала Радощів• 13 октября 2024
І мозок ще, не чули ?

ДаЗдраПерма• 13 октября 2024
Делают курсы по показаниям, это к доктору
Грушки-яблочки• 13 октября 2024
Мамі призначали тіогама і ще щось. Так при діабеті, типу очищує.
Ноунэйм• 13 октября 2024
Да, есть такое, хорошая профилактика и помогает держаться диабетикам. Можно в частной, можно официально. Частно - быстро но дорого. Через систему почти ничего, но доооолго и диабет уже должен быть довольно приличный, с преддиабетом не пройдет.
Капают разные препараты, в зависимости от степени диабета.
Про мозги не шутка, для сосудов головного мозга частенько тоже назначают или таблетки или капельницы.
автор ЭмчЭндЭм • 13 октября 2024
Ответ дляГрушки-яблочки
Можете запитати в мами
Крім тіогами що ще призначали і як часто
автор ЭмчЭндЭм • 13 октября 2024
Ответ дляНоунэйм
Та я готова гроші платити
Але чомусь не пропонують нічого в 75 років
Грушки-яблочки• 13 октября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Можете запитати в мами
Вона назв не пам´ятає. Вона лягала в стаціонар, і їй призначав лікар, по показанням. Вітаміни. Ще щось
Не за Будка• 13 октября 2024
Это всё развод.
Доказательные врачи не назначают такое.
Пообщайтесь с эндокринологами.
Это старая неработающая методика и капают фуфломицины.
автор ЭмчЭндЭм • 13 октября 2024
Ответ дляНе за Будка
Это всё развод.
Доказательные врачи не назначают такое.
Пообщайтесь с эндокринологами.
Дякую вам

Крижана бурулька• 14 октября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Та я готова гроші платити
тіогама це альфа-ліпоева кислота. Вона є таблетках, капсулах і дешевше чим в капельницях. Колять в попу вітамін В12 і вітамін В6 чередуя через день.
автор ЭмчЭндЭм • 14 октября 2024
Ответ дляКрижана бурулька
Дякую
Виходить що можна вітаміни купити в капсулах і то буде те ж саме?
Крижана бурулька• 14 октября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Дякую
Комплекс вітамінів групи В я приймаю на постійній основі, треба ще йод , вітамін д і кальцій. Це те, що приймаю на постійній основі , щоб уникнути госпіталізації. Хоча б ті вітаміни від допель херц для діабетиків + омегу 3.
Але мені саме в стаціонарі підібрали ліки і дозування від цукру. Зараз у мене метформін 2000 в сутки і джаржіс 1 таблетка і цукор 8 спригув з 20.
В стаціонарі проведуть лікування і детоксикацію по показам . Все ж таки в такому віці є сенс лягти в стаціонар іпопросити, щоб обследували серце, почки, узі поробили безкоштовно . Я до обіду все це робила , а потім уходила.
автор ЭмчЭндЭм • 14 октября 2024
Ответ дляКрижана бурулька
Дякую вам дуже
Ноунэйм• 14 октября 2024
Ответ дляЭмчЭндЭм
Дякую
Ні, вітаміни і прокапатись це не те саме, вітаміни це зовсім для початківців)))
В мене преддіабет стадія ір, що компенсується дієтою, спортом, режимом і вітамінки туди ж))). Але дуже важко іноді стримуватись, там вже трошки на рівні залежності тільки не від цигарок, а від цукерок і іжі. Тобто в шлунку має мати специфічний стан насиченості, без якого така собі ломка, це вже на рівні метаболізму, без крапельниць підтримувати себе можна, але якщо б запропонували, то не відмовилася б.
А от коли цд 2, то там таки профілактичні крапельниці іноді просто необхідні (3 члени сімʼї з діабетом).

І головне, без особої потреби крапельниці краще не робити!!!