Бибер-анонимер• Изменено 13 октября 2024

Діабет 2 тип- не розумію нічого по таблиці. Допоможіть

Аналіз глікований гемоглобін 6.5 в мене
По таблиці це дуже гарний результат, як для діабетика який тримає цукор тільки харчуванням
Чому лікарі хочуть посадити на глюкофаж?
І паралельно читаю що низький цукор погано для діабетика
автор Бибер-анонимер • 13 октября 2024
Чи лікарі діють просто по протоколу і вони не розбираються
Вони просто знають шо має бути цукор 4.5 і все

Смажена полуничка• 13 октября 2024
А что плохого в глюкофаже? Мне убрал зверский голод при инсулинорезистентности.
автор Бибер-анонимер • 13 октября 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Це у вас який був цукор при інсулинорезистентнрсті
Слава Українi• 13 октября 2024
Врачи всегда к месту и не к месту назначают тот Метформин. А в инструкции к Глюкофажу, между тем, черным по белому написан, что его назначают при НЕэффективности диетотерапии и физических нагрузок.
Короче, соблюдайте диету, занимайтесь спортом и контролируйте глюкозу.
Смажена полуничка• 13 октября 2024
Ответ дляБибер-анонимер
6,5-7. В моче тоже было полно сахара, 5,5. Гликированный гемоглобин 6,5. Врач сказала что это инсулинорезистентность и начало диабета. Индекс нома не помню, но высокий, инсулин 16.
Рожева юбка• 13 октября 2024
Автор вчорашньої теми ?
автор Бибер-анонимер • 13 октября 2024
Ответ дляСмажена полуничка
6.5-7 це по глюкометру вдома чи аналіз на глюкозу? Чи це глікований гемоглобін?
автор Бибер-анонимер • 13 октября 2024
Ответ дляСмажена полуничка
О треба інсулін здати
Нагадали
автор Бибер-анонимер • 13 октября 2024
Ответ дляСлава Українi
Да
Поки сама не розберешся довірятт сліпо не можна лікарям

ЛижТолько• 13 октября 2024
тому що від вашої дієти їм немає прибутку.
+ не вірять, що людина буде триматися.
Я 12 років на адекватному харчуванні, 6.2-6.5 цукор, без таблеток
автор Бибер-анонимер • 13 октября 2024
Ответ дляЛижТолько
+ не вірять, що людина буде триматися.
Так і в мене так
Але ж лікар каже шо це багато…
ЛижТолько• 13 октября 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Так і в мене так
Але ж лікар каже шо це багато…
в інших країнах 7.8 вважається ок.
6.5 це норм цукор, 4.5 - ні, нам же не 10 років.
коротше, я свого часу багато всього прочитала і вирішила не пити ліки від того, що можна вирішити просто не купивши заборонене.
автор Бибер-анонимер • 13 октября 2024
Ответ дляЛижТолько
в інших країнах 7.8 вважається ок.
Ось і я читаю я не збагну ніяк чому лікарі приписують таблетки…
Якщо не такий вже страшний цукор
ЛижТолько• 13 октября 2024
https://umj.com.ua/uk/novyna-161628-tsukrovij-diab...
почитала зараз оновлені дані від США, пишуть, що преддіабет до 6.4, 6.5 вже діабет.
думаю, що ще трохи покрутити, щось не вживати, і буде у вас 6.2-6.4.
мені, наприклад, довелося жити без рису і яблук, але нічого, звикла)
ЛижТолько• 13 октября 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Якщо не такий вже страшний цукор
бо звикли бачити людей, які приходять на руках близьких, з 19+, добре, що не в комі
і плюс гроші, звісно, вони всі мають свої відкати
ЯблокоРаздора• 13 октября 2024
Ответ дляЛижТолько
+ не вірять, що людина буде триматися.
у вас диабет 2 типа? И удается так держать?
ЛижТолько• 13 октября 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
6.4 - 6.5 - це коли на ДН все ж таки шматок тортика, або вина 100 гр
А загально тримаюся на 6.2 суто за рахунок помірного і адекватного харчування.
ЯблокоРаздора• 13 октября 2024
Ответ дляЛижТолько
Я просто тоже уже месяца 4 с диагнозом, но не могу понять почему при хорошем питании, одинаковом, на утро может быть то 7, 2 то 6,2. Не вижу логики какой то, отслеживаю и не пойму. ГГ снизила до 6, а вот по утрам балуется при равных условиях
ЛижТолько• 13 октября 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
залежить від того, скільки води випили вчора, що їли ввечері, більше води - менше цукор

ЛижТолько• 13 октября 2024
Ответ дляБибер-анонимер
О треба інсулін здати
Нагадали
краще індекс НОМА, це надійніше
ЯблокоРаздора• 13 октября 2024
Ответ дляЛижТолько
Мне надо желчный удалять, как оно себя поведет, фиг его знает. Но радует, что более менее можно контролировать сахар образом жизни, ну пока по крайней мере. Сладкого я вообще не ела ни разу, как узнала. Не хочется, а вот винцо и пицца это да... страдаю
ЛижТолько• 13 октября 2024
Ответ дляЯблокоРаздора
борошно, крохмаль (картопля), кукурудза і рим, фрукти - це все цукор
автор Бибер-анонимер • 13 октября 2024
Ответ дляЛижТолько
6.2 це глікований гемоглобін чи це кров з пальця ідома глюкомером?
Смажена полуничка• 13 октября 2024
Ответ дляБибер-анонимер
И по глюкометру, и анализ на сахар в лаборатории примерно так же.
Смажена полуничка• 13 октября 2024
Ответ дляЛижТолько
в інших країнах 7.8 вважається ок.
7,8 натще? Наскільки знаю вище 7 зранку натще це діабет з усіма наслідками. В мене при 6,8-7,2 в крові, у мочі був 5,5, а його там не повинно зовсім бути. Норма до 5,9-6,0 .
Смажена полуничка• 13 октября 2024
Ответ дляЛижТолько
А я поки що не зрозуміла, найвищий цукор вранці натще. Навіть після їжі, якщо щось заборонене з´їм, через 2-3 години цукор по глюкометру нижче, ніж вранці натще. Читала що це феномен ранкової зорі, але що з цим робити хз.
автор Бибер-анонимер • 13 октября 2024
Ответ дляСмажена полуничка
В мене точно так само
автор Бибер-анонимер • 13 октября 2024
Ответ дляСмажена полуничка
А ви собі лібру купили?
АгатаХристя• 13 октября 2024
Когда узнала про преддиабет, гликированый гемоглобин у меня был 6,6. Инсулин немного повышен, не помню значения уже. Мне попалась молодая эндокринолог, она предложила нормализовать сахар питанием, без лекарств. Я мерила сахар натощак, до и после приемов пищи, вела пищевой дневник, исключила все вредные для меня продукты и приемы пищи четко не более 3-4 в день. Хотя семейный врач меня пугала, настаивала на метформине обязательно. За год я привела сахар в норму, гликированый 5.2-5.4. За этот год ушло 28 кг. Сейчас я добавила спорт 3 раза в неделю, позволяю себе нарушать диету довольно часто. Сахар при этом в норме.
АгатаХристя• 13 октября 2024
Ответ дляСмажена полуничка
Мне помог строгий контроль питания. И нормальный сон. Т.к. у меня нарушения питания днем напрямую влияли на утренний сахар. Ну и, если на ужин были продукты с высоким ИИ-утром повышение так же