ПоЗиТиВнАя• 13 октября 2024
У кого така ж проблема? Постійно холодні ноги, мерзлячка.
Як боротись з цим? І не тільки ноги. Взагалі холодна вся на дотик, довго зігріваюсь.
Сиамская сороконожка• 13 октября 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Для ніг, гріти
Только берите большую на 3 л.
Светка-пипетка• 13 октября 2024
Ніяк. Вегето сосудиста дистонія+дисплазія з´єднувальної тканини. Це генетика
Эскиз бесконечности• 13 октября 2024
Ответ дляМайор Медуза
У некоторых с детства и давление низкое и потология сосудов.
А это связано?
Потому что у меня тоже низкое давление и проблемы с сосудами. Они вялые, как сказала доктор. И кстати, ноги тоже мерзнут всегда
Галя-краля• 13 октября 2024
Носки кашемірові, чуні на овчині, шерстяні гетри.
Літом - носки бамбукові.
Взимку - електрогрілка в ліжко, а іноді під ноги біля робочого столу ( працюю дома).
А ще спробуйте не знімати носки, коли сексом займаєтесь - геть інший рівень задоволення. Німці, здається, дослідження робили.
Літом - носки бамбукові.
Санта Барбара• 13 октября 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Для ніг, гріти
То купіть. Я мрію про одежу-термос, ненавиджу холод. А в квартирі питання вирішується легше. Аби гроші були!
А так є осушувач повітря, у мене висока вологість в квартирі, як тільки похолодання. А як дощ іде, то наче в холодній воді знаходишся . Теплі ковдри, одяг. На дачі електропростирадло дуже виручає.
Мені б щоб на вулиці не мерзнути🥺
Стрекозей• 13 октября 2024
Авторе, я вас трішки розраджу.
Бо таких мерзляків як я не зустрічала в житті. Коли мені хтось говорить що мерзляк - після моїх розповідей вважає себе нормальним)
Ноги у мене холодні завжди. Я майже ніколи не ношу босоніжки. Цього року в +40 може 1-2 рази взувала. І вдома в шкарпетках.
В +15 восени я вже в джинсах з флісом всередині. Сьогодні (в Києві було +12) я в колготках з начосом і спортивках теплих. В нуль штани на сінтепоні ще й з флісом всередині. Нижче - колготи з хутром + такі ж штани.
Термобілизна на міреносі до -35 мене не гріє зовсім. Не розумію її. У мене на зиму кілька пар легінсів з щільним товстим хутром. Це як піддевка під теплі штани.
Так само з руками. Немає печаток або рукавиць, які б реально гріли руки. Мерзну і в овчині, і в термо.
Шия обов´язково повинна бути в теплі. Бафи моє спасіння. Шапка теж повинна бути з флісом двошарова. Сьогодні без шапки вже змерзла.
А от торс може бути легше трохи. Досить светра теплого і куртки на морози. Або термо + фліска + куртка в -20.
Цього року проблема. Старі теплі штани зносились, а нових таких не знайшла. Щоб і синтепон і фліс. Знаходила лише великих розмірів.
Вдома у мене не буває нижче +23. Термо будинок і квартира внутрішня.
Але ходжу в шкарпетках, штанах і реглані.
Моя комфортна температура вдома +27. Тоді я в бриджах і футболці.
Так з дитинства. Ендокринологія в порядку.
Майор Медуза• 14 октября 2024
Ответ дляЭскиз бесконечности
А это связано?
Ну конечно. Как вы думаете согревают органы? Не от носков же только)) по сосудам движется кровь, неся в себе все требующие элементы для энергетического обмена в клетках, так и поддерживается термобаланс в организме.
А знаете кто грелка в организме? Печень. Когда организм охлаждения, печень выступает в роли обогревателя. Так что следите за печенью- грелкой и сосудами- доставкой)
Йосип_молодий• 14 октября 2024
Теж мерзну(
Лише влітку полегшення. Яке б тепле взуття і шкарпетки не вдівала все пофігу. Пальці холодні і наче пріють, помітила що в першій половині дня завжди холодні, після обіду буває легше. Через це часто бігаю в туалет(( Якщо замерзли ляжки то теж бігаю. Ну і горло через це часто запалене...
Купила устілки з підігрівом від юсб, то так трохи рятуюсь. Або вдома тепла підлога у ванній допомагає коли геть як лід ноги.
тепер до літа мучитимусь
Эскиз бесконечности• 14 октября 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Теж мерзну(
тепер до літа мучитимусь
А я заметила что когда лежу и ничего не делаю особенного или с утра встаю, то тоже ноги как лёд 😦
Когда двигаюсь то проще, особенно когда на кухне готовлю.
Йосип_молодий• 15 октября 2024
Ответ дляЭскиз бесконечности
аналогічно