Може у когось з ваших улюбленців було таке. Вже третій місяць не проходить дерматит у собаки. Були у ветеринара. Зробив вакцинацію від грибка. Вколов вітаміни.Через 10 днів зробили ревакцинацію+ знову вітаміни. Мазала санодермом. Волосся припинило випадати але проплєшини не заростають. І ось помітила на морді знову пляму лису. Спробувала волосся на тому місці і знову прямо клоком вириваються. Звісно піду до лікаря але, блін...може це така алегорія на корм? Бо воно йому ніби не заважає. Собачка жвава, їсть добре. Не чухається.
Перші випадіння почалися на шиї під нашийником.
Ananasprotivogaz• 13 октября 2024
У моей были проплешины, она чесала и были раны. Лечили антибиотиками и т.д. Была бактериальная инфекция, х з на что и из за чего
Ответ дляAnanasprotivogaz
Наш не чеше нічого. Воно йому ніби і не заважає. Не розумію, що таке.
Ответ дляclernikol
Французик? Корм пробовали менять?
Так,француз. Вже роки 2 як перейшли на інший корм і все було добре. Але я знаю, що воно може бути накопичувальне. Їв, їв і потім ’добрий день’.
Просто ми ж були у ветеринара. Той впевнено сказав, що грибок. Вкололи вакцину. Мазала. І ось знову. :( Мабуть таки доведеться знову переходить на інший корм.
Ответ дляТатьянаИгоревна
А аналізи брали на грибок?
Ответ дляclernikol
А аналізи брали на грибок?
Ні, не брали.
Ответ дляJaSonechko
Лишай?
Аллергия на стиральный порошок?
Про пральний не можу сказати. Як варіант.
Не лишай точно.
Ответ дляУжгород
При демодекозі теж шерсть випадає
Соскоб не брали. Так, демодекоз. Я не правильно написала.
Мимишная Булочка• 13 октября 2024
Ответ дляТатьянаИгоревна
Не лишай точно.
Грибок это и есть лишай . У моей было подобное - лишай. Санодермом мазала. И давала противогрибковое лекарство
У санодерма широкий спектр действий , почитайте )
Это фото с августа. До конца ещё не заросло по сей день .
Ответ дляТатьянаИгоревна
Я не змогла вилікувати свою собаку від демодекозу. Лікувала курсами хіміотерапії івермектином. Допомагало , але на півроку а потім знову загострення.
Це страшна хвороба. Ми не змогли вилікувати її.
Ответ дляУжгород
Капець. Співчуваю.