ТатьянаИгоревна• 13 октября 2024

Не проходить дерматит у собаки.

Може у когось з ваших улюбленців було таке. Вже третій місяць не проходить дерматит у собаки. Були у ветеринара. Зробив вакцинацію від грибка. Вколов вітаміни.Через 10 днів зробили ревакцинацію+ знову вітаміни. Мазала санодермом. Волосся припинило випадати але проплєшини не заростають. І ось помітила на морді знову пляму лису. Спробувала волосся на тому місці і знову прямо клоком вириваються. Звісно піду до лікаря але, блін...може це така алегорія на корм? Бо воно йому ніби не заважає. Собачка жвава, їсть добре. Не чухається.
Перші випадіння почалися на шиї під нашийником.
Ananasprotivogaz• 13 октября 2024
У моей были проплешины, она чесала и были раны. Лечили антибиотиками и т.д. Была бактериальная инфекция, х з на что и из за чего
автор ТатьянаИгоревна • 13 октября 2024
Ответ дляAnanasprotivogaz
Наш не чеше нічого. Воно йому ніби і не заважає. Не розумію, що таке.
clernikol• 13 октября 2024
Французик? Корм пробовали менять?
автор ТатьянаИгоревна • 13 октября 2024
Ответ дляclernikol
Французик? Корм пробовали менять?
Так,француз. Вже роки 2 як перейшли на інший корм і все було добре. Але я знаю, що воно може бути накопичувальне. Їв, їв і потім ’добрий день’.
Просто ми ж були у ветеринара. Той впевнено сказав, що грибок. Вкололи вакцину. Мазала. І ось знову. :( Мабуть таки доведеться знову переходить на інший корм.
clernikol• 13 октября 2024
Ответ дляТатьянаИгоревна
А аналізи брали на грибок?
JaSonechko• 13 октября 2024
Лишай?
Аллергия на стиральный порошок?
Ужгород• 13 октября 2024
Соскоб на демодекоз робили?
зробіть таку пробу теж
Ужгород• 13 октября 2024
При демодекозі теж шерсть випадає
автор ТатьянаИгоревна • 13 октября 2024
Ответ дляclernikol
А аналізи брали на грибок?
Ні, не брали.
автор ТатьянаИгоревна • 13 октября 2024
Ответ дляJaSonechko
Лишай?
Аллергия на стиральный порошок?
Про пральний не можу сказати. Як варіант.
Не лишай точно.
автор ТатьянаИгоревна • 13 октября 2024
Ответ дляУжгород
При демодекозі теж шерсть випадає
Соскоб не брали. Так, демодекоз. Я не правильно написала.
Milinda_1• 13 октября 2024
Мы таксу Адвокатом обрабатывали, врач приписывал при демодекозе
Мимишная Булочка• 13 октября 2024
Ответ дляТатьянаИгоревна
Не лишай точно.
Грибок это и есть лишай . У моей было подобное - лишай. Санодермом мазала. И давала противогрибковое лекарство
У санодерма широкий спектр действий , почитайте )
Это фото с августа. До конца ещё не заросло по сей день .
Ужгород• 13 октября 2024
Ответ дляТатьянаИгоревна
Я не змогла вилікувати свою собаку від демодекозу. Лікувала курсами хіміотерапії івермектином. Допомагало , але на півроку а потім знову загострення.
Це страшна хвороба. Ми не змогли вилікувати її.
автор ТатьянаИгоревна • 14 октября 2024
Усім дякую. Будемо продовжувати лікування
автор ТатьянаИгоревна • 14 октября 2024
Ответ дляУжгород
Капець. Співчуваю.