Дівчина заглядєніє• 14 октября 2024

МРТ гипофиза

Здравствуйте, советчицы, может быть кто то разбирается. Я сделала мрт гипофиза. в заключении - норма. но меня смущает фраза - "Порожнє» турецьке сідло що формується. что это значит, подскажите🙏🏻
Снегурочко• 14 октября 2024
Вам в группу в фб доказових лікарів
автор Дівчина заглядєніє • 14 октября 2024
Ответ дляСнегурочко
Вам в группу в фб доказових лікарів
точно, дякую !
Затишне кубло• 14 октября 2024
Синдром «порожнього» турецького сідла – нейроендокринне захворювання, яке характеризується ендокринними, неврологічними і зоровими розладами, в основі яких полягає сдавлення гіпофізу арахноідальною оболонкою мозку.
Зверніться до нейрохірургів.
Almamater• 14 октября 2024
Може опосередковано впливати на появу симптомокомплексу по типу ВСД та НЦД. Іноді спостерігається підвищення внутричерепного тиску. Але загалом не смертельно.
Розбещена цяточка• 14 октября 2024
Погугліть, причиною порожнього турецького сідла можуть бути в тому числі і ендокринні гормональні порушення.
Вам по причині підвищеного пролактину мрт робили?
Ответ дляРозбещена цяточка
так , підвищений пролактин