Дівчина заглядєніє• 14 октября 2024
МРТ гипофиза
Здравствуйте, советчицы, может быть кто то разбирается. Я сделала мрт гипофиза. в заключении - норма. но меня смущает фраза - "Порожнє» турецьке сідло що формується. что это значит, подскажите🙏🏻
Дівчина заглядєніє
• 14 октября 2024
Ответ дляСнегурочко
Вам в группу в фб доказових лікарів
точно, дякую !
Затишне кубло• 14 октября 2024
Синдром «порожнього» турецького сідла – нейроендокринне захворювання, яке характеризується ендокринними, неврологічними і зоровими розладами, в основі яких полягає сдавлення гіпофізу арахноідальною оболонкою мозку.
Зверніться до нейрохірургів.
Розбещена цяточка• 14 октября 2024
Погугліть, причиною порожнього турецького сідла можуть бути в тому числі і ендокринні гормональні порушення.
Вам по причині підвищеного пролактину мрт робили?
Дівчина заглядєніє
• 14 октября 2024
Ответ дляРозбещена цяточка
так , підвищений пролактин