Гравіцапа• 14 октября 2024
Одинокі жінки з дітьми, як ви знайомитесь з чоловіками? Пост поговорити
Дівчата, хто розлучений і має дітей, як ви знайшли другого-третього чоловіка?
Я вже 6 років розлучен, за цей час було 2 не довготривалих стосунків. Останнім часом життя це робота, курси, дім, дитина.
На каву ходжу з подругою, вона заміжня.
В основному останнім часом гуляю з дитиною. Сьогодні зловила себе на думці, що мене бісить скрізь тягнути з собою дитину, хоча і розумію, що дитину вигулювати теж треба. Хоча вона гуляє іноді з друзями на вулиці.
Так от, як витягнути себе з цього болота, бо я розумію, що я стала нецікава і якась дьоргана, зла, лице напружене. І на мене чоловіки заглядаються, але я робою вид що не помічаю і злюсь на себе через це. Бо мені наче одній добре, але часом коли бачу гарного мужчину, то хочу його понюхати і обняти.
Хто проходив таке і все ж зміг якось зустріти свою людину і побудувати стосунки?
З приводу понюхати мужчину-сміятися можна, бо звучить дико🤪
На каву ходжу з подругою, вона заміжня.
Кому там слова не давали• 14 октября 2024
Одна уже много лет после развода
Понюхать даже желания нет
75В• 14 октября 2024
Моя подруга з двома дітьми просто постійно сиділа на сайті знайомств. Зі скількома переходила на побачення за 2 роки, неможливо вже порахувати). До сексу десь з 5-6 доходило. Зараз 3 місяці має стосунки.
черная мамба• 14 октября 2024
Мою сестру её муж на тиндере нашел. Меня мой - там же, но я без детей
Гравіцапа
• 14 октября 2024
Ответ дляпобольшомусекретику
После развода я не нашла мужчину для серьезных отношений
Як ви вважаєте чому?
Бо я бачу, що з жінки стала якоюсь рішалою проблем
Апрель Ивановна• 14 октября 2024
Ответ дляГравіцапа
Як ви вважаєте чому?
Усі гадають що само найдеться
Гравіцапа
• 14 октября 2024
Ответ для75В
Мене втомлюють сайти. Хоча знаю, що знаходять і там
Апрель Ивановна• 14 октября 2024
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Нашла на тендере
Ходила на 2 свидания в неделю на кофе
Велике місто?
Меряю от 0• 14 октября 2024
Кілька разів у поїзді знайомилася, але якось не пішло з цими далі. На тіндері все ніяк не зарегаюся.
Платье Длинное бальное• 14 октября 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Велике місто?
Да, я в США живу.
побольшомусекретику• 14 октября 2024
Ответ дляГравіцапа
Як ви вважаєте чому?
Потому что мужчинам нужна любящая, заботливая, понимающая женщина. А я не такая
Апрель Ивановна• 14 октября 2024
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Да, я в США живу.
А у маленьких провінційних містах нуль вибору
Платье Длинное бальное• 14 октября 2024
Лично мне помог формат психолога .
1) новая прическа
2) в магазин собрать новый образ
3) выбрать список интересных мест , куда я хотела бы сходить и где можно выпить кофе и поговорить
Так и нашла за пол года
1) новая прическа
2) в магазин собрать новый образ
Так и нашла за пол года
75В• 14 октября 2024
Ответ дляГравіцапа
Подруга каже, що зараз знайомляться тільки так. Бо я якось кинула фразу, думала для підтримки, що який нормальний чоловік на тіндері знайомиться. Там просто нескінченний потік чоловіків) постійно є з ким на побачення піти. Десь може та й ваш знайдеться.
Платье Длинное бальное• 14 октября 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
В Украине ?
Гравіцапа
• 14 октября 2024
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Лично мне помог формат психолога .
1) новая прическа
2) в магазин собрать новый образ
Так и нашла за пол года
1) новая прическа
2) в магазин собрать новый образ
Так и нашла за пол года
Тобто ви з тіндера ходили на побачення в місця, які заздалегідь самі вибрали?
Платье Длинное бальное• 14 октября 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Так
Тут надо радиус ставить больше и рассматривать соседние города ,
Если он ищет не только секс то и приедет к вам
Апрель Ивановна• 14 октября 2024
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Маячня ,ось сусідня тема про стосунки на відстані , висновок що відстань є перешкодою для обох
побольшомусекретику• 14 октября 2024
Ответ дляГравіцапа
Як ви вважаєте чому?
Забыла сказать: сейчас я не ищу мужчину
Платье Длинное бальное• 14 октября 2024
Ответ дляГравіцапа
У меня была проблема , я не хотела просто ходить и свидания неудачные меня расстраивали. Поставила цель совмещать , если не удалось свидание 😂то хоть новое место посетила
Да я сама предлагала место и кофе выпить
Гравіцапа
• 14 октября 2024
Ответ для75В
З мого досвіду, невеликого, то на сайтах багато чоловіків зі стажем. Тобто у них уже око замилене і вони не впускають жінку далі ніж інших з сайту. Тобто вони постійно в пошуку.
Гравіцапа
• 14 октября 2024
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Клас, візьму собі на замітку)
Платье Длинное бальное• 14 октября 2024
Ответ дляГравіцапа
Клас, візьму собі на замітку)
Таким образом, я посетила много интересных мест и не циклилась на этих свиданиях . Кофе я люблю и вполне могу себе оплатить
А собеседники были разные , 15 минут я готова с любым пообщаться для первого раза
75В• 14 октября 2024
Ответ дляГравіцапа
В мене дуже цілеспрямована подруга. Я ж кажу, було дуже багато чоловіків, поки знайшла того, з ким добре.
Біток чи ефір?• 14 октября 2024
Ответ дляГравіцапа
Як ви вважаєте чому?
))ну які проблеми ви із двома дітьми вирішите чоловіку? Якби чоловіки помирали без присутності жінок, то всі б жінки були із парами.
Вакцениро Вона• 14 октября 2024
Ответ дляГравіцапа
Як ви вважаєте чому?
А замужние ничего не делают, у них лапки?
Все решают проблемы, это нормально для взрослого человека.
Лучше боритесь с вашим напряженным не добрым лицом как вы пишете, это отталкивает всех