Дама_из_рекламы• вчера в 18:34
Ось як зараз виглядає 900 грн
Це на тиждень, раніше (років 2 тому + ) такий же набір був 400-500 грн. Я не нити, плакати, просто констатація.
Дама_из_рекламы
• вчера в 18:42
Ответ дляЯ-ваш шанс
Если бы не написали, я бы не вникала.. Это за кг помидоров почти 800 грн. получается.. однако... Или там 2 штучки, непонятно на скрине?
369, чи щось таке за кг
Пишу, не читаю• вчера в 18:42
Ответ дляЗасомневаю
Вчора горіхів на 1500 купили
І фруктів на 1500 грн
Це взагалі не про ’ їсти’
І фруктів на 1500 грн
Це взагалі не про ’ їсти’
Мы тоже много фруктов покупаем
Я-ваш шанс• вчера в 18:43
Ответ дляДама_из_рекламы
369, чи щось таке за кг
А, ясно, значит там за 2 шт цена, а то написано 250г..
Мамина квіточка• вчера в 18:43
Ответ дляДама_из_рекламы
Я теж так вважаю, але ці помідори реально смачні, вже багато років їх беру, особливо по акції набираю, але ціни інші були. Огірки таке собі - зеленню пахне, не знайшла смачних, ці терпимі, є смердючію
Я теж беру ці томати. І ще купу зелені, салати, перці, капусту, броколі і все інше. І я вважаю, це прекрасно, коли можна дозволити собі вибір і не набирати потрібну кількість овочів виключно салатом з буряка і квашеною капустою. Просто якщо є фінансова можливість, чому нею не користуватись?
Мамина корзиночка• вчера в 18:43
Ответ дляПишу, не читаю
Я на Черниговской живу, отопление и газ есть,так что оставьте свой сарказм при себе.А овощи нам мама сажает.
На Черниговской?)
Меряю от 0• вчера в 18:43
В другий половині літа буде дешевше 400.
Ви нічого більше не їсте? У вас якась дивна дієта...
Сонечко• вчера в 18:43
Я тоже эту салатную смесь беру, а вот черрики и коктейльные беру Гордий, мне они вкуснее.
Вообще не факт• вчера в 18:43
Ответ дляМамина квіточка
Зараз набіжать «пластикові огірки і ядовиті зимні помідори», готуйтесь.
А реально? Огурцы по триста гривен тепличные?
В чем смысл покупки?
Дама_из_рекламы
• вчера в 18:43
Ответ дляГаля-краля
та ми і без вас прекрасно знаємо
чи ви думаєте ви одна тільки по магазинах ходите?
Якось вся зелень скінчилася, вийшла монопокупка, і помітила як вона подорожчала, коли в купі з іншим, то непомітно.
Кава з адреналіном• вчера в 18:43
Ответ дляДама_из_рекламы
Вам весело?
А Вам напевно не дуже весело з таким набором на тиждень..)
Царевна_несушка• вчера в 18:44
Ответ дляИз Виа-гры
На 20$ неплохо.
При зарплатах по 400-500 баксов. На 20 баксов купить фруктов-овощей на пару дней.
Галя-краля• вчера в 18:44
Ответ дляДама_из_рекламы
ну тогда вы счастливица если до этого все 4 года кряду не замечали что цены повысились
Фляшунька• вчера в 18:45
А що ви їсти будете тиждень? Яблука та мандарини? Бачу ще салат є і помідори. Ну таке собі харчування у вас.
Пиу!Пиу!• вчера в 18:44
Мене більше дивує скумбрія гарячого і холодного копчення - як здуріла наче, з якого дива така ціна? Це що, елітна риба? А зате форель свіжа у нас у Форі дуже радує: прекрасна і по 299
Дама_из_рекламы
• вчера в 18:44
Ответ дляЗавжди з рушником
Когда то и доллар был 1.80 грн.
Если б для вас это было дорого и непосильно кошельку, вы бы этого не в сезон не покупали.
Дорого, але що поробиш
Царевна_несушка• вчера в 18:44
Ответ длядожену і ощасливлю
Життя дороге шо піздець
Життя... продукты, элементарные продукты.
Рятівник Малібу• вчера в 18:45
Ответ дляДама_из_рекламы
369, чи щось таке за кг
Не легше.
В нас м´ясо шинка по 170. А це звичайні тепличні помідори офігєть. Подуріли люди
Мамина квіточка• вчера в 18:45
Ответ дляВообще не факт
В чем смысл покупки?
В тому, що це урізноманітнює раціон.
Дама_из_рекламы
• вчера в 18:45
Ответ дляЗасомневаю
Вчора горіхів на 1500 купили
І фруктів на 1500 грн
Це взагалі не про ’ їсти’
І фруктів на 1500 грн
Це взагалі не про ’ їсти’
А що ж ви з ними робите, аж цікаво? Для тварин, білок, кролів?
Едимнаморе• вчера в 18:45
Ответ дляПишу, не читаю
У меня тётя живёт на лисовой, матеюка 9 отопления нет, типа есть но в квартире его нет, ничего не помогает. Жить там невозможно
Царевна_несушка• вчера в 18:46
Ответ дляЗасомневаю
Вчора горіхів на 1500 купили
І фруктів на 1500 грн
Це взагалі не про ’ їсти’
І фруктів на 1500 грн
Це взагалі не про ’ їсти’
Сегодня проходила мимо отдела с орехами, даже побоялась смотреть на цены(
Меряю от 0• вчера в 18:46
Ответ дляЦаревна_несушка
Ну при таких зп не купують фрукти та огірки з помідорами в не сезон...
Я з більшою не купую.
Завжди з рушником• вчера в 18:46
Ответ дляЕдимнаморе
А правда что сейчас подорожает свет и вода?
С июня
Дама_из_рекламы
• вчера в 18:47
Ответ дляПишу, не читаю
Я сама саджаю овочі, але взимку не ростуть у нас, от весною піде робота
Царевна_несушка• вчера в 18:47
Ответ дляМеряю от 0
Я з більшою не купую.
А хочется. Хочется и фруктов и овощей. Не только на макаронах и крупах сидеть, РАБОТАЯ.