Я не тону• 15 октября 2024

Серіал «Любовники», коли вже стане цікаво?

Подивилася серій 5-6
Ніякого розвитку подій. Трахаються всюди як кролі.
Ніхто не палить їх, чоловік та дружина не дізнаються нічого.
Не зрозуміло, що підштовхнуло мужика до зради?
На початку зрозуміло, що дружина классна, в сексі не відмовляє. Народила 4 дітей. І тут гоп, офіціантка і давай всюди як кролі з нею потрахуватися.
Як ви розумієте цей серіал? Коли буде цікаво?
Скільки серій ще перетерппіти і почнеться розвиток?
ИзЮмрудная• 15 октября 2024
Ответ дляЯ не тону
А мені так бридко від зради..
Я пересилюю себе. І хоч би показали (як зазвичай) що жінка монстр, стерво, і якісь передумови. Але ж ні, хороша сім‘я, дружина, а він кобелює і зраджує
Серіал суперовий від першої до останньої серії. Як і більшість більш складних творів, не всі його цілком зрозуміють.

ГендиреХтор• 15 октября 2024
Ответ дляИзЮмрудная
Супер сезон. Сподобалась вертикальна полуниця.
Мне тоже понравилось, надо ж понимать что они показали будущее время через 30-40 лет в мире.
автор Я не тону • 15 октября 2024
Ответ дляГендиреХтор
Так и он не гулящий.
Не все гулящие, но изменить может любой и любой женщине.
В сенсі «не гулящий»?
А який?
Він зраджує жінці з молодою офіціанткою.
Це не гулящий? Це вірний просто травмований?
Все питаю зарання• 15 октября 2024
Цікаво так і не стане(
ИзЮмрудная• 15 октября 2024
Автору, мабуть, і Білий лотос нудний)).
автор Я не тону • 15 октября 2024
Ответ дляИзЮмрудная
Так допоможіть зрозуміти.
Бо я бачу серія як познайомилися, як фоіртували, як трахалися, тразалися, трахалися і .. знову трахалися
Закіняила на серіі, що вона наркодилер і він образився і трахнув дружину
автор Я не тону • 15 октября 2024
Ответ дляВсе питаю зарання
Цікаво так і не стане(
Вам також не сподобався?

ГендиреХтор• 15 октября 2024
Ответ дляЯ не тону
В сенсі «не гулящий»?
А який?
Нет, вы как понимаете ’гулящий’?
Для меня это тот кто постоянно тягается с разными.

Он влюбился и нашел себе музу.

Но лучше либо посмотрите весь чтоб понять, либо просто бросьте смотреть и перейдите на Хорошая жена - он тоже отличный, только намного более стандартный. Смотрится легко, спокойно, все понятно и интересно
автор Я не тону • 15 октября 2024
Ответ дляИзЮмрудная
Автору, мабуть, і Білий лотос нудний)).
Саме так..
Не побачила розвитку подій. Ті так відпочивають, ці сяк, а ті отак.
Кілька серій і «до побачення»
автор Я не тону • 15 октября 2024
Ответ дляГендиреХтор
Нет, вы как понимаете ’гулящий’?

Он влюбился и нашел себе музу.

Я починала, мені і він трошки нудний)
Я прасувала під нього.
Але він по типу Доктор Хаус, кожна серія нова історія, розібрати нову справу з новими героями. А про героїню все на місці. Флірт з колегою і все. Я давно дивилася. Можливо повернуся ще до нього
ИзЮмрудная• 15 октября 2024
Ответ дляЯ не тону
Саме так..
Кілька серій і «до побачення»
Чого ви чекаєте подій? Там розвиток персонажу. Динаміка відносин. Психологічний портрет. Ну тоді просто не дивіться таке.
ГендиреХтор• 15 октября 2024
Ответ дляЯ не тону
Саме так..
Кілька серій і «до побачення»
Какое развитие? Это ж не детектив где расследование убийства, это просто жизнь.
Все питаю зарання• 15 октября 2024
Ответ дляЯ не тону
Вам також не сподобався?
Ні, все чекала, що почнеться щось цікаве, але воно і надалі було нудно, з низкою незрозумілих подій і вчинків героїв (
Липка-прилипка• 15 октября 2024
еле досмотрела, нериятные такие все актеры
Ворона• 15 октября 2024
Я его так и не смогла ни посмотреть до конца ни понять. Хватило меня 3-4 серии этой мутоебины 🤯