Ніка Найз• 15 октября 2024
США тиснуть на Зеленського із закликом знизити мобілізаційний вік до 18 років
Політики Республіканської та Демократичної партій США «тиснуть» на президента України Володимира Зеленського щодо питання мобілізації чоловіків від 18 до 25 років, заявив радник керівника Офісу президента Сергій Лещенко у вівторок, 15 жовтня.
За словами Лещенка, американські партнери аргументують пропозицію знизити мобілізаційний вік тим, що під час війни у Вʼєтнамі мобілізація відбувалась з 19 років.
«Тому американці натякають: самої лише західної зброї недостатньо, треба мобілізація з 18 років», — написав Лещенко в Telegram.
Радник також зауважив, що президент України надалі переконує партнерів надавати зброю без зміни мобілізаційного віку.
«Президент Зеленський не продавився, і продовжує переконувати політиків з обох партій давати зброю без зміни призовного віку», — зазначив Лещенко.
Дискусії про зниження призовного віку в Україні
2 квітня президент України Володимир Зеленський підписав закон про зниження призовного віку з 27 до 25 років. На розгляді в Офісі президента законопроєкт перебував протягом 10 місяців.
11 квітня голова фонду «Повернись живим» Тарас Чмут висловив думку, що мобілізація має відбуватися з 20 років.
Читайте також: «Будь-яка армія сказала б 20−50 років». Депутатка розповіла, як у Раді та Генштабі ставляться до зниженя мобілізаційного віку
27 липня речник Міноборони Дмитро Лазуткін заявив, що нагальної потреби в зниженні мобілізаційного віку в Україні поки що немає. При цьому він зазначив, що ситуація на війні залежить від багатьох факторів, тому це може змінюватися.
6 серпня член комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, народний депутат Федір Веніславський заявив, що партнери України періодично порушують питання про зниження призовного віку до 18 років.
Nathalie27• 15 октября 2024
Ответ дляНіка Найз
Снизят потому что оружия не дадут!
Так і до цього давали по чайній ложці, і ще й попереджали: «не ескалірувать»
Korsika999• 15 октября 2024
Ответ дляНіка Найз
Снизят потому что оружия не дадут!
А шо дадут? Лопаты?
Eleno4ka_83• 15 октября 2024
Ответ дляbegovelik
Лещенко - тот, который тусовщик по ночным клубам?
Да
Natal_ka91• 15 октября 2024
Ответ длячаревна
Интересно если снизят, кого выберут те, кто сейчас мужа возле себя держит. Мужа или сына?
Может многоходовочка такая, чтоб сами смекнули, что их детей ждёт...
Обох будуть тримати. А хто розумніший, то вивозити дитину до 18.
І головне Сша тиснуть
Анекдот
Не те що Волес сказав, то є пряма мова.
А нічого що Сша на шляху зміни президента і апарата, конгресу, і допомога в 25 буде та що вже законтрактована в цьому році. А про нові ще й мови не має.
Бо то будуть вирішувати зовсім інші люди.
Контракти на цей рік і по usai на той вже розписані.
Те все що зараз несеться змі, мережею, такого роду діячами діджеями, блогерами.. це трешняк
Додаю його в кейс - розхитати суспільство, не словами, а тим що думають на таке поведуться, папка ’ ідіоти’ наповнюється, на жаль.
Анекдот
Не те що Волес сказав, то є пряма мова.