Ніка Найз• 15 октября 2024
США тиснуть на Зеленського із закликом знизити мобілізаційний вік до 18 років
Політики Республіканської та Демократичної партій США «тиснуть» на президента України Володимира Зеленського щодо питання мобілізації чоловіків від 18 до 25 років, заявив радник керівника Офісу президента Сергій Лещенко у вівторок, 15 жовтня.
За словами Лещенка, американські партнери аргументують пропозицію знизити мобілізаційний вік тим, що під час війни у Вʼєтнамі мобілізація відбувалась з 19 років.
«Тому американці натякають: самої лише західної зброї недостатньо, треба мобілізація з 18 років», — написав Лещенко в Telegram.
Ответ дляalina 94
Потужно ,що тут говорити.Я іноді як уявлю масштаб цього всього звіздєца,то здається сходиш з розуму ,голова навіть не в змозі це все це осягнути ,наче в прірву летиш бездонну.
Не хочу в прірву, надіюся з кукухою досі є у чиновників, на їх фоні віталька мер прямо діяч сократ.
Не нашкодь, їх девіз мав бути.
Зате суспільство обурене, срачі йдуть, люди сперечаються, несправедливість росте, прекрасно це все.
Випускайте безуглу і арахамію 👹
Не нашкодь, їх девіз мав бути.
Випускайте безуглу і арахамію 👹
Ответ для_Юта_
То есть все покровы сорваны, надо примитивно выбрать порядок жертвоприношения?
И нафига это людям?
Хз, что там ещё придумают. Вчера писали, что понизят возраст, если война 2 года ещё продлится, а если 5 призовут женщин.
А оно вот как, сегодня уже пишут про 18 летних.
Через три дня, здесь можно будет делится контактами, где купить пиксельнве штаны на широкие бедра ( сарказм)
Ответ длячаревна
своих пусть зеленых женщин призовут, вернее, отзовут с лазурки - на фронт
Ответ длячаревна
Интересно если снизят, кого выберут те, кто сейчас мужа возле себя держит. Мужа или сына?
Может многоходовочка такая, чтоб сами смекнули, что их детей ждёт...
Так вроде выбора никто не даст. Заберут и мужа, и сына.
А те, кто мужа возле себя держит, сыновей давно вывезли либо вывезут до 18
Ответ дляОксана_12
А що там?
❗️У украинцев могут начать временно забирать права на землю, чтобы построить на ней оборонительные сооружения, — предложение Кабмина
Дальнейшая судьба этой земли - прекращение этого ограничения или проведение выкупа или принудительного отчуждения участка или его части.
Ответ длячаревна
А, то все ще ця новина. Думала щось новеньке вже. Дякую