Скользкая• 15 октября 2024
Хелп! Що приготувати на ДН чоловіка!
Привіт, порадниці) підскажіть ідеї що приготувати на ДН чоловіка, будемо ми вдвох та мої батьки. Побажання - не складна в приготуванні їжа і не дуже дорого, бо я вагітна на 8 міс і складно багато готувати)
Всім дякую за поради!)
Коко На Страже• 15 октября 2024
Ответ дляПросто болталка
Заказать доставку! Вам сам Бог велел
Автор просить недорого. Доставка завжди дорога
Зараз все скажу• 15 октября 2024
Вы первый год, как переехали от мамы? Мы же не можем знать, что вы любите. Я бы креветки отварила, пиццу заказала, оливки, сырок, хамон купила, да и всё
Ms. Iphone• 15 октября 2024
Ответ дляКоко На Страже
Манную кашу
Быстро, легко, дешево #вернемсявдетство
Скользкая
• 15 октября 2024
Ответ дляКоко На Страже
Ну я розраховую на1500-2000 грн це з київським тортиком)
Love_Love_Love_• 15 октября 2024
Ответ дляКоко На Страже
На 4 людей дешевше доставка ніж стопятсот продуктів і купа часу на готовку.
Просто болталка• 15 октября 2024
Ответ дляКоко На Страже
Никогда не выйдет дома недорого. Ну разве что картохи с селедкой и соленья. Но это меню на любителя. Не забывайте, что затраты времени на покупку, доставку продуктов домой, готовку и уборку после всего этого праздника лягут на автора. Я на 8 мес беремннности не рыпнулась бы, да и мужу не пришло в голову меня таким напрягать
Скользкая
• 15 октября 2024
Ответ дляЗараз все скажу
Я давно живу окремо від батьків, просто ломаю голову що придумати)
Просто болталка• 15 октября 2024
Ответ дляСкользкая
На сколько человек?
Коко На Страже• 15 октября 2024
Запекти картоплю по-селянськи та філе стегна курки в сметанному соусі з карі
Солоні овочі та салат зі свіжих овочів
Лаваш з начинкою з плавленого сирка
Оседедець з маринованою цибулею
Сирне асорті
Солоні овочі та салат зі свіжих овочів
Лаваш з начинкою з плавленого сирка
Оседедець з маринованою цибулею
Сирне асорті
Мурзилка• 15 октября 2024
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3619351
Тут много «дельных» советов😄
Бачу_майбутнє• 15 октября 2024
Ответ дляСкользкая
Была такая тема, но там меню на 10 человек советчицы составляли
Чемна панночка• 15 октября 2024
Канапки з червоною рибкою
Млинці з куркою.
Мясну і сирну тарілку
Піца.
Млинці з куркою.
Мясну і сирну тарілку
Піца.
Чемна панночка• 15 октября 2024
Ответ дляСкользкая
Навіщо ви собі шукаєте дурну роботу?
Коко На Страже• 15 октября 2024
Ответ дляСкользкая
Це 500/грн на чоловіка. Ніякої доставки в такому бюджеті не вийде. Вище написала на ваш бюджет
Сливочная пенка• 15 октября 2024
Пюре, селедочка, запечь что-то мясное - или курица, или свинина. Квашеная капуста или соленья, салат какой любите.
Нарезка.
Чемна панночка• 15 октября 2024
Ответ дляКоко На Страже
Сет суші і 3 піци
Скользкая
• 15 октября 2024
Ответ дляЧемна панночка
Навіщо ви собі шукаєте дурну роботу?
Люблю чоловіка, хочу порадувати і зробити йому свято)
Скользкая
• 15 октября 2024
Ответ дляЧемна панночка
Сет суші і 3 піци
На жаль, мені не можна суші (при вагітності), хоч залюбки ними би поласувала
Чемна панночка• 15 октября 2024
Ответ дляСкользкая
Він вде радий що ви є і скоро народите йому донечку чи синочка
Чемна панночка• 15 октября 2024
Ответ дляСкользкая
А чому не можна?
Скользкая
• 15 октября 2024
Ответ дляЧемна панночка
А чому не можна?
Суші не дозволяє лікар мій, типу можна заразитись паразитами
Чемна панночка• 15 октября 2024
Ответ дляСкользкая
Ясно. Роли веганські візьміть
Коко На Страже• 15 октября 2024
Ответ дляСкользкая
А до вагітності ви суші їли? Паразитів потім поганяли перед тим як вагітніти?