ЛеньГуглить_правда• 15 октября 2024
Колишній чоловік. Борг
Колишній винен мені деяку сумму грошей. У нього зараз нічого не має, але є третина квартири на ньому, в якій живе його колишня і дочка. Він просить борг віддати пізніше, щоб я відмовилася від нього. Я не хочу. Пропоную йому написати на мене дарчу на його частину житла, тоді борг скасую. Інакше ні. Що зробили б ви у такій ситуації?
Капризуля• 16 октября 2024
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Кайданки за що саме? За те, що людина дарує іншій свою власність?
Ну хоч не ганьбіться так, їй Богу.
Я у приватизованій квартирі батьків власноруч переписала свою четвертину на іншу людину.
Ну хоч не ганьбіться так, їй Богу.
Власноруч????)))))
Це не її власність, це її частка у спільній власності.
Більше зганьбитись, ніж ви себе зганьбили, неможливо))))
Деловитая• 16 октября 2024
Ответ дляКапризуля
Власноруч????)))))
Яка спільна власність, коли всі частки виділені та підлягають продажу, даруванню без обмежень?)
Їй Богу, інколи краще жувати ніж говорити. Вам все правильно написало вже кілька людей, а навіщось цю маячню продовжуєте поширювати.
Деловитая• 16 октября 2024
Ответ дляКапризуля
Власноруч????)))))
Персонально для вас, щоб не слухати більше цього абсурду
Капризуля• 16 октября 2024
Ответ дляДеловитая
Капризуля• 16 октября 2024
Ответ дляДеловитая
Капризуля• 16 октября 2024
Ответ дляДеловитая
Дурня
Деловитая• 17 октября 2024
Ответ дляКапризуля
Дурня
Але жодних законодавчо обгрунтованих посилань ви нам звісно ж не надасте
Капризуля• 17 октября 2024
Ответ дляДеловитая
Удалено администрацией...
Деловитая• 17 октября 2024
Ответ дляКапризуля
Удалено администрацией...
Капризуля• 17 октября 2024
Ответ дляДеловитая
Удалено администрацией...
Деловитая• 17 октября 2024
Ответ дляКапризуля
Удалено администрацией...
ЛеньГуглить_правда
• 17 октября 2024
Ответ дляДеловитая
Удалено администрацией...
Капризуля• 17 октября 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Удалено администрацией...
Краще бути першою, ніж перехідним вимпелом, що має дурні сподівання на дарчі)))
Kidstaff Bot• 17 октября 2024
Обговорення перетворюється на конфлікт і веде до особистих образ, тому, вимушені закрити цю тему.
Якщо бажаєте продовжити обговорення, будь ласка, створіть нову тему і висловіть свої думки чітко та конструктивно. Цінуємо вашу активність і розраховуємо на розуміння!
З повагою, Команда Kidstaf