Залізний занавіс• 16 октября в 13:58
Кто в курсі звільнення зі школи
Донька на останньому курсі пед.коледжа, взяли на роботу асистентом вчителя. Тепер кажуть не мали права-пишіть заяву за власним бажанням. А якщо не писати і ходити на роботу, то що буде? Звільнять за невідповідність по ст. 40?
Безсовісна кума• 16 октября в 14:02
Так. Нехай самі звільняють по статті, а не за власним бажанням. Це їх косяк, що вони прийняли на роботу без певної кваліфікації. Або як варіант нехай переведуть на іншу посаду
Залізний занавіс
• 16 октября в 14:03
Бісить, що донька третій день туди їздить і їй виносять мозок. То надайте довідку з коледжу, а це вибачте не за 5хв. Там є метод кабінет, завуч, секретар, ще хтось хто підписує довідку. Потім , ні , все одно, ні, вчора поїхала простирчала-не було директора. Сьогодні поїхала зранку, зараз телефоную. Секретар був зайнятий, потім обід, потім ту заяву сказали завезти бухгалтеру в інше місце.
Да_Я_ТакаЯ_• 16 октября в 14:05
А сколько она там проработала в той школе? Или ее только оформили и уже на увольнение?
Залізний занавіс
• 16 октября в 14:06
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Місяць
Оксана -1f11• 16 октября в 14:10
А чому не мали права взяти на роботу? В нас працюють студенти вчителями
Залізний занавіс
• 16 октября в 14:14
Ответ дляБезсовісна кума
Що дає звільнення по іншій статті і чому так не звільняють, а просять за власним бажанням?
ФФФФристайла• 16 октября в 14:16
Ответ дляОксана -1f11
Можливо, курс не той.
Залізний занавіс
• 16 октября в 14:18
Ответ дляОксана -1f11
У неї коледж і їм ще не видали атестати про середню освіту.
Безсовісна кума• 16 октября в 14:23
Ответ дляЗалізний занавіс
Ви дивіться, щоб вони її не звільнили по статті за прогули. 3 дні поспіль комісії не знаходить її на робочому місці і вони її звільняють за прогули
Довідку з коледжу можна в телефонному режимі через куратора замовити
Идууу--уууу блин• 16 октября в 14:45
Ответ дляЗалізний занавіс
Вот чесно - это надо им больше чем ей. Пришла, заявление написала- секретарю оставили и ушла. И пусть сами бегают, а то увидели, что девочка молодая и ганяют ее.
Идууу--уууу блин• 16 октября в 14:46
Ответ дляБезсовісна кума
Пусть попробуют, их по судам затягать в таком случае плевое дело. И суд всегда на строне работника.
Залізний занавіс
• 16 октября в 15:00
Ответ дляБезсовісна кума
Так, але ж ця довідка потрібна була терміново, на завтра принести.
Залізний занавіс
• 16 октября в 15:02
Ответ дляИдууу--уууу блин
Я Їй те саме сказала. Ще не впевнена, що зп прийде у день звільнення. Сказала вже, що написала за власним бажанням і що вона не обізнана, як сказала, так і написала.
Г@Л@В@ломка• 16 октября в 15:21
Ответ дляЗалізний занавіс
Якщо донька на останньому курсі, то в неї вже має бути атестат. Просто на руки його не видавали.
Залізний занавіс
• 16 октября в 22:27
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Ну так.