ЛеньГуглить_правда• 15 октября 2024

Колишній чоловік. Борг

Колишній винен мені деяку сумму грошей. У нього зараз нічого не має, але є третина квартири на ньому, в якій живе його колишня і дочка. Він просить борг віддати пізніше, щоб я відмовилася від нього. Я не хочу. Пропоную йому написати на мене дарчу на його частину житла, тоді борг скасую. Інакше ні. Що зробили б ви у такій ситуації?
Где тут 0?• 15 октября 2024
Ви мрійниця
автор ЛеньГуглить_правда • 15 октября 2024
Ответ дляГде тут 0?
Ви мрійниця
Йому це потрібно більше, ніж мені. В мене це просто діло принципу.
Братья Капли• 15 октября 2024
Как у вас оформлен долг с бывшим? Если не наториально, то может и послать.
А у нас макарошки• 15 октября 2024
А какая сумма?
Мульйонерша• 15 октября 2024
А якщо він відмовляється, які ваші ричаги впливу?
Флюорография гуся• 15 октября 2024
ООО, а вы знаете, что такое-треть квартиры? даже половина? Хрен вы ее куда денете! Это такие нервы! ее ни продать, ни квартирантов пустить без их согласия-ничего. Нахер! Еле избавилась от такой радости!
Ответ дляБратья Капли
Нотаріально. Все по закону. І в нього через це є проблеми, інакше б не просив
Ответ дляА у нас макарошки
А какая сумма?
Сумма менша за його частину квартири, 15 тисяч
Где тут 0?• 15 октября 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Ну тоді в суд
Ответ дляМульйонерша
Не хочу тут писати, але є. І в нього деякі проблеми по роботі через це
Братья Капли• 15 октября 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Тогда в суд и исполнительную, арест на имущество бывшего.
Мамкиня доця• 15 октября 2024
А навіщо вибачте вам третина квартири, і якій ще й дитина проживає? Ви ж з нею нічого не зробите навіть.
Запропонувати ви йому можете, але не факт що він погодиться
Братья Капли• 15 октября 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
В наших или в ненаших?
Ответ дляФлюорография гуся
Знаю. Але й борг він мені не віддасть. А так хай ті нервують, що без моєї згоди нічого не зроблять теж. Бо там ще ті дві зміюки
Дуболом• 15 октября 2024
Від боргу би точно не відмовлялася, хай шукає варіанти, кредити.
Третина квартири то таке, з нею важко щось зробити.
Ответ дляМамкиня доця
Дитина там вже повнолітня. Він майже згодний
Ответ дляБратья Капли
В наших или в ненаших?
В не наших, звісно
Ответ дляДуболом
Знаю. Але я можу зачинити одну кімнату, коли буде моя частина. Їм тех буде незручно, то з часом можуть і продати
Флюорография гуся• 15 октября 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Так себе удовольствие-по сути, вы теряете свои деньги и приобретаете гемор, при чем большой. То вам так кажется, что вы им трепаете нервы, по факту- вы себя накажете на бабки. Я это прошла. Идите в суд-будут высчитывать с него или др...ТОЛЬКО не идите на мировое соглашение-это путь вникуда.
Анчо Ус• 15 октября 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Вам за цю третину треба буде сплачувати коммуналку, вселити без згоди співвласників нікого не зможете, продати також проблематично. Навіщо це Вам? Гроші лишні?
Багиня• 15 октября 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Пусть берёт кредит и отдаёт вам долг.
Флюорография гуся• 15 октября 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
щоб закрыть комнату-ее надо выделить по сути-частку. Еще не известно, какую комнату- И ЦЕЛУЮ ли вам выделят. Тогда и закрывать будет нечего).
Анчо Ус• 15 октября 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Там трикімнатна?
Дуболом• 15 октября 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Чому ні)
Циган поселите в свою кімнату
Флюорография гуся• 15 октября 2024
Ответ дляДуболом
Чому ні)
Циган поселите в свою кімнату
ни кого она не поселит без согласия других власникив
Анчо Ус• 15 октября 2024
Ответ дляДуболом
Чому ні)
Циган поселите в свою кімнату
Без згоди співвласників неможна.
Зоркая Зорро• 15 октября 2024
Для чого вам третина квартири? Ви нічого з
нею не зробите! Це дурня. Лише гроші!
Роздратована шкіра• 15 октября 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Да почему же
Если деньги не нужны автору срочно и критично, то почему бы и не поиграться
Смотря, какие цели
Зоркая Зорро• 15 октября 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Отак воно і буде. Я вже 20 р чекаю .отак закрила свою кімнату.але і вони не продають.і ніхто такий гемор не купить. І продати і заселити без згоди власників інших НЕ МОЖНА. Банк може купити. В тричі дешевше.тобто ви втрачаєте гроші і купуєте гемор
Мамкиня доця• 15 октября 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Ну то мабуть для нього легкий варіант, бо йому та третина не дуже і потрібна. Але для вас це ж не гроші, ви навіть якщо як пишете зачините кімнату і створите цим незручності - навряд змусите продати, тим більше якщо у людей нема іншого житла і грошей щоб докласти і купити собі. А якщо в правовому полі вирішувати? Типу через суд, якщо у вас все офіційно?