для іноземців, мене часто просять дати послухати українську музику, типу яка вона в нас.
Переважно я включаю Казку Плакала
Ответ дляKapitoshka7
Шумей - Біля тополі.
Ну там потрібно слова розуміти
Я не Сірожа• 15 октября 2024
Донька знайомила хлопця і його родину з українською музикою, то американці були в шоці від Щедрика Леонтовича. Вони реально не знали, що це українська пісня.
Бабусі зайшла Ніна Матвієнко ’Квітка-душа’ і ’Стожари’ Яремчука, сказала що то прекрасний мужчина)
Мама не була вражена нічим, сказала, що у нас сумна музика( більш менш Хардкіс зайшли, якась стара пісня в мексиканському стилі. Погуглила, це ’Tony talk!’
Татові Пивоваров сподобався, особливо ’Барабан’.
Ответ дляЯ не Сірожа
Верку Сердючку мамі треба було ввімкнути, щоб не сумно було.
Жартую )
Я не Сірожа• 15 октября 2024
Ответ дляAnnaSmith
Жартую )
Мама в шоці була б, там дуже гламурна пані, їй би більше Лобода зайшла)
Ответ дляЯ не Сірожа
Включіть мамі OSTY - Не брало),
Latexfauna