для іноземців, мене часто просять дати послухати українську музику, типу яка вона в нас.
Переважно я включаю Казку Плакала
Ответ дляКокоСина
А ще тріо Пономарьов Дзідзьо і ще хтось третій гарно співають
Так, а шо вони співають щоб сподобалось різним людям?
Я от Дзвдзя люблю: Я сумую за тобою, але не думаю що оцінять азіати чи мексикоси
Ответ дляКокоСина
Пісня називається: Чому. Пономарьов Дзідзьо пиврваров
Тоеба послухати
Ответ дляAnnaSmith
Я б включала різні, щоб показати, що у нас є все - Онука, Джамала, Бумбокс, Океан Ельзи...
Просто це потрібно щось що має ритм, мелодію, от Казка прям всім дуже заходить
Ответ дляМerida
Хардкисс - стильная, качественная музыка. Неоднократно была в европейских чартах. Чтоб показать уровень музыки. И как выше писали, пономарев и ко, чтоб показать силу голоса
Зараз прослухаю то все))))