Анонимба• 15 октября 2024
Дівчата перевірте завдання по геометрії чи вірно?
Бісектриса кута А прямокутника перетинає сторону вс у точці м . Знайдіть периметр прямокутника якщо вм-8см, мс-6см
Анонимба
• 15 октября 2024
Ответ дляMaryKa
На рисунке правильно все
Тобто те що закреслено то то вірно теж
Борисфенка• 15 октября 2024
Ответ дляАнонимба
Тобто те що закреслено то то вірно теж
Невірно. ВМ,=АВ
Біток чи ефір?• 15 октября 2024
Нам відомо, що \(BM = 8 \, \text{см}\) і \(MC = 6 \, \text{см}\), а також те, що \(BM\) і \(MC\) є відрізками, на які бісектриса кута \(A\) ділить сторону \(BC\) прямокутника.
Використаємо властивість бісектриси: вона ділить протилежну сторону у відношенні, рівному відношенню прилеглих сторін прямокутника. Позначимо \(AB = a\) і \(BC = b\). Відповідно до властивості бісектриси, маємо:
\[
\frac{BM}{MC} = \frac{AB}{AC}.
\]
Підставимо відомі значення \(BM = 8 \, \text{см}\) і \(MC = 6 \, \text{см}\):
\[
\frac{8}{6} = \frac{a}{b}.
\]
Спрощуємо:
\[
\frac{4}{3} = \frac{a}{b}, \quad a = \frac{4}{3}b.
\]
Сторона прямокутника \(BC\) складається з суми \(BM\) і \(MC\), тому:
\[
BC = BM + MC = 8 + 6 = 14 \, \text{см}.
\]
Отже, сторона \(b = 14 \, \text{см}\).
Тепер знайдемо \(a\):
\[
a = \frac{4}{3} \cdot 14 = \frac{56}{3} \approx 18.67 \, \text{см}.
\]
Периметр прямокутника обчислюється за формулою:
\[
P = 2(a + b).
\]
Підставляємо значення \(a\) і \(b\):
\[
P = 2(18.67 + 14) = 2 \cdot 32.67 = 65.34 \, \text{см}.
\]
Отже, периметр прямокутника приблизно дорівнює \(65.34 \, \text{см}\).
\[
\frac{BM}{MC} = \frac{AB}{AC}.
\]
\[
\frac{8}{6} = \frac{a}{b}.
\]
Спрощуємо:
\[
\]
\[
BC = BM + MC = 8 + 6 = 14 \, \text{см}.
\]
Отже, сторона \(b = 14 \, \text{см}\).
Тепер знайдемо \(a\):
\[
\]
\[
P = 2(a + b).
\]
Підставляємо значення \(a\) і \(b\):
\[
\]
Трохи злякана• 15 октября 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Это я скопировала.
Нельзя копировать оказывается
Действительно, и зачем учиться. Ну-ну
Анонимба
• 15 октября 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Это я скопировала.
Нельзя копировать оказывается
Так тут ответ не верный
Біток чи ефір?• 15 октября 2024
Ответ дляТрохи злякана
Действительно, и зачем учиться. Ну-ну
Кстати, у меня по математике всегда 5 было, и в аттестате, и по вышке тоже в универе. Но если можно списать, всегда списывала.
Біток чи ефір?• 15 октября 2024
Ответ дляАнонимба
Так тут ответ не верный
Воот. А кто-то говорит, что ИИ заменит людей, да нифига.
Трохи злякана• 15 октября 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Хорошо, что GPT chat тогда ещё не придумали.
Біток чи ефір?• 15 октября 2024
Ответ дляТрохи злякана
Но справедливости ради, два раза получала двойки на контрольных и оба раза попалась со шпорами))
Купи слона• 15 октября 2024
Автор, по вашому розв´язку не зрозуміла як прийшли до рівностороннього трикутника. Кут ВАМ 45-це по бісектрисі. А де про кут ВМА? Він то теж 45, але як до цього прийшли, тобто чому?
Я шалунья• 15 октября 2024
Ответ дляКупи слона
Там нема рівностороннього, але є рівнобедрений.
Автор, все правильно.
Купи слона• 15 октября 2024
Ответ дляЯ шалунья
Автор, все правильно.
Неправильно написала. Так, рівнобедрений. Як в розв´язку приходять до рівнобедреного?
Я шалунья• 15 октября 2024
Ответ дляКупи слона
Бісектриса прямого кута. А в трикутнику сума кутів 180.
Купи слона• 15 октября 2024
Ответ дляЯ шалунья
В розв´язку цього нема. Де написано 180-90-45=45 і це кут ВМА
Купи слона• 15 октября 2024
Ответ дляЛизочек
Ваше не проверяла, бо ничерта не поняла
От тут видно все і зрозуміло.
Я шалунья• 15 октября 2024
Автор, тільки периметр як ви рахуєте? На рисунку одна сторона 8, друга 8+6. Периметр (8+14)×2=44.
Я шалунья• 15 октября 2024
Ответ дляКупи слона
Якщо всю елементарщину прописувати, то розв´язання буде на пів години.
Я шалунья• 15 октября 2024
Купи слона• 15 октября 2024
Ответ дляЯ шалунья
В геометрії все повинно бути послідовно. Інакше незрозумілим стає висновок щодо рівнобедреності.
Я шалунья• 15 октября 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Ну так а толку, якщо ви елементарних помилок ШІ не бачите?
Я шалунья• 15 октября 2024
Ответ дляКупи слона
Мені він зрозумілий, автору теж. Це проста задача. Але якщо буде задача з багатьма логічними переходами, то забембаєшся все розписувати.