Кундалина• 16 октября 2024
Це може бути харчове отруєння?
Прийшли ввечері з роботи, разом поїли суп та гречку, що я приготувала. Я нормальна себе почуваю, хоча в мене слабкий шлунок, а в чоловіка чомусь важкість та нудота. Це може бути харчове отруєння?
Детские_Будут?• 16 октября 2024
Ответ дляКундалина
Дійсно, може бути, що вірус. А чоловік ще у лікарні працює, то можливо щось підхватив
Слідкуйте, як далі буде,щоб не пропустити тяжкі наслідки,може краще до сімейного зверніться
Кундалина
• 16 октября 2024
Ответ дляДетские_Будут?
Дякую, обов´язково
Реанимация• 16 октября 2024
Автор, может быть все что угодно, на прошлой неделе мы поужинали всей семьёй, мужу захотелось сладкого, купил тортик, все по кусочку съели. Мне с ночи стало плохо, тошнота жуткая, с утра добавилась рвота, мужу стало плохо уже на работе, тоже тошнота и рвота. Я грешила на торт, но его и дети ели. Им нормально, а мы с мужем весь день с тошнотой. У него на работе у нескольких человек тоже такое было, и у подружкиной дочки. Так что списали все на вирусняк какой-то. На следующий день все как огурчики