Най хоч раз• Изменено 16 октября 2024

Скільки продуктів та алкоголю можна привезти з Польші в Україну?

Підкажіть, маю їхати потягом, рідні попросили ковбаси кілограми 3, та шампанське, скільки можна привезти, в гуглі пишуть 1 літр міцного алкоголю, 2 літри вина (хотілося б 3 пляшки шампанського, а це вже більше 2 літрів), а продуктів до 200 євро, але як воно в реальності хто підкаже чи зараз не дивлятся якщо це в чемодані все вмістилось?
Не служанка• 16 октября 2024
Везуть скільки хочете,ніхто не перевіряє
Chaterbox• 16 октября 2024
А хіба шампанське не простіше в Україні купити? В мережі ’вина світу’ десятки видів з різних країн, і багато видів дешевше наших або по акційній ціні.